176 Shares 3218 views

Ocena restauracji piwa w Moskwie: lista, adresy, opinie

Moskwa jest jednym z największych miast na świecie, zamieszkiwanym przez ponad 12 milionów ludzi. Infrastruktura jest dobrze rozwinięta, a nowe miejsca gastronomii są otwarte prawie codziennie. Ponadto stolica Federacji Rosyjskiej jest ogromną liczbą atrakcji, które powinny zwracać uwagę natychmiast po przyjeździe, ale dziś nie będziemy o tym mówić.


W tym krótkim artykule omówimy szczegółowo najlepsze restauracje piwa w Moskwie, recenzje o nich, ich harmonogramy pracy i wiele innych informacji. Jeśli lubisz upojony napój alkoholowy i chcesz go spróbować w różnych odmianach, zapoznaj się z projektami przedstawionymi w tym materiale. Zacznijmy!

Trochę o piwie

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, co to jest piwo i skąd się wzięło? To naprawdę klasyczny napój bezalkoholowy, ale ma też swoją własną historię. Ponadto warto zauważyć, że piwo jest trzecim co do popularności napójem, dostarczającym wodę i herbatę.

Do tej pory istnieje radykalny pogląd, że uprawa zboża nie została wymyślona na rzecz chleba, ale w celu stworzenia odurzającego napoju. Niektóre z najstarszych pozostałości piwa znaleziono w zachodniej części Iranu (pochodzą one z 3100 rpne), a później specjaliści odkryli w Sumerze (pierwsza miejska cywilizacja Mezopotamii, nazywana obecnie Iraką), Egiptem, a także Asyria (a także terytorium Współczesny Irak).

Wspomnienie tego starożytnego drinka jest nawet w starożytnych źródłach mezopotamskich i egipskich. Jeśli uważasz, że niepotwierdzone dane, osoby zaangażowane w budowę piramid w Egipcie, nie tylko otrzymały jedzenie, ale także piwo. Ponadto, w archiwach miasta Ebla jest informacja, że tak zwane eblaites (mieszkańcy tej osady) zajmowały się produkcją piwa i stworzyły kilka odmian.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli kochasz i docenisz ten drink, zastanówmy się nad restauracjami piwa w Moskwie, aby znaleźć najlepsze miejsca w stolicy, gdzie można naprawdę dobrze się bawić.

Dom Portera

W stolicy Rosji znajduje się ogromna liczba przyzwoitych instytucji z doskonałą kuchnią, elegancką atmosferą i wysokim poziomem obsługi. Jednym z takich projektów jest restauracja Porter House, która została otwarta 8 marca 2005 r. Znajduje się nowoczesne wnętrze, akceptowalna polityka cenowa oraz duży wybór piwa, a także innych napojów. Ponadto menu restauracji oferuje dania kuchni europejskiej, wschodniej, gruzińskiej i domowej, dzięki czemu na pewno podnieś coś dla siebie.

Latem goście restauracji mają okazję wspiąć się na dach, gdzie znajduje się duża weranda, z której otwiera się elegancki widok na miasto. Ogólnie rzecz ujmując, powinieneś / chciałbyś / chciałbyś / chciałbyś / chciałbyś / chciałby / chciałbyś tego miejsca w cateringu, a teraz krótko omówimy menu projektu "Porter House". Nawiasem mówiąc, restauracja znajduje się przy ulicy Architekta Wlasowa (dwudziestego domu) i działa codziennie od 12.00 do północy.

Mapa potraw i opinii

Główne menu instytucji składa się z potraw z mięsa i dań rybnych, makaronu i risotto, steków, gorących i zimnych przekąsek, zup, sałatek, sosów, dań bocznych i deserów. Z mięsnych kulinarnych arcydzieł warto spróbować pelmeni "Domashnye" na 360 rubli, kotletki z kurczaka na 460 rubli, gulasz z baraniną na 370 rupów, pilaf "Chaykhansky" za 495 rubli, stroik z mięsem na 655 rubli., Burger "Porter House" dla 705 rubli, stek z jajkiem "Glazunya" za 645 rubli itd.

Z kolei sekcja deserów przedstawia się następująco: ciasto Brownie (385 rubli), Milfei (455 rubli), klasyczny deserowy sernik (335 rubli), herbatnik czekoladowy (315 rubli), Napoleon (325 rubli), różnego rodzaju lodów (od 150 do 210 rubli na 50 gramów), sorbetów (210 rubli) i tak dalej.

Opinie o tych potrawach i samej instytucji są w większości przypadków pozytywne. Klienci projektu, takie jak poziom obsługi, wnętrze i jakość serwowanych potraw. Cóż, na razie, kontynuujmy ocenę restauracji piwa w Moskwie.

Pub "Bobby Dazler"

Instytucja znajduje się na Kostinsky Lane (dom 7/13) i codziennie pracuje w tym kalendarzu:

 • Poniedziałek-czwartek – od 11:00 do północy;
 • Piątek – od 11 do 3 rano;
 • Sobota od 11:00 do 5:00;
 • Niedziela – od 13.00 do północy.

Jeśli planujesz dostać się do Bobby Dazzler Pub, korzystając z transportu podziemnego, pamiętaj, że najbliższe stacje metra to Turgenevskaya, bulwar Sretensky i Chistye Prudy. Czy masz jakieś pytania? Możesz je przypisać administratorowi, dzwoniąc pod numer telefonu +7 (495) 608-03-83.

Opinie o projekcie Bobby Dazzler Pub są dość pozytywne. Goście tego pubu uważają to miejsce za najlepsze w Moskwie, ponieważ jest duży wybór napojów, a doświadczony personel służy klientom, których przedstawiciele są zawsze gotowi pomóc przy wyborze potrawy.

Więc nadal uważamy najlepsze restauracje piwo w Moskwie!

"Dubinin"

Niedaleko od stacji metra Paveletskaya w Moskwie interesująca restauracja działa od wielu lat, gdzie prezentuje się duży wybór piwa. Ten kompleks jest popularny wśród mieszkańców stolicy, ponieważ ma nie tylko dobrą lokalizację, ale także rozsądną cenę za jedzenie i napoje.

Restauracja "Dubinin" na stacji metra "Paveletskaya" reprezentowana jest przez trzy eleganckie sale: główna dla 100 osób, w której zainstalowany został duży etap koncertowy, mały dla 40 osób, gdzie można korzystać z projektora i pomieszczenia VIP dla 10 osób. Odwiedź tę instytucję na ulicy Kozhevnicheskaya (dom 7, budynek 1) codziennie: od poniedziałku do piątku – od 10:00 do północ, w sobotę i niedzielę – od 12:00 do północy.

Ponadto, w tym pubie każdy ma okazję spróbować 13 gatunków piwa, a także wyśmienite dania orientacji europejskiej. Należy zauważyć, że restauracja "Dubinin" na "Paveletskaya" ul. M. Otrzymuje bardzo pozytywne opinie. Klienci uważają, że towarzyscy pracownicy, doświadczony szef kuchni, rozsądne ceny, doskonała kuchnia i komfortowy harmonogram pracy.

Jeszcze jeden pub

Jest to dość popularna sieć restauracji o tej samej nazwie. Odwiedź ten pub pod adresem: Butyrsky Val Street, 5. dom. Ponadto, drugi projekt sieci znajduje się w pobliżu stacji metra "Yugo-Zapadnaya": ul. Pokryshkina, ósmy dom. Pierwsza instytucja w poniedziałek, wtorek, środa i niedzielę czynna jest od 12:00 do północy, czwartek do soboty od 12:00 do 3:00, a druga każdego dnia od południa do północy.

Jeszcze jeden pub w stacji metra "Belorusskaya" (ulica Butyrsky Val) ma elegancki wystrój i domową atmosferę. Praktycznie we wszystkich pomieszczeniach instytucji znajdują się wygodne sofy, a ogromna barowa szafka to jedna z głównych zalet tego projektu. Tutaj można spróbować ponad 25 rodzajów piwa z Anglii, Belgii, Czech i Niemiec. Ponadto, w instytucji One More Pub w "Białorusi" doskonałe menu z dużym wyborem dań kuchni europejskiej.

Opinie o tej restauracji są również pozytywne. Goście zauważyli dużą szybkość obsługi, akceptowalną politykę cenową, ciekawe klasyczne wnętrze, profesjonalizm szefa kuchni i wiele innych aspektów. Dobrze, a tymczasem nasza ocena restauracji piwa w Moskwie już dobiegła końca, ale nie martw się, po wszystkim więcej opinii!

Brauhaus w Nowoslobodskaya

Nie tak dawno temu w stolicy Rosji było wyjątkowe miejsce gastronomii z domową atmosferą i modnym wnętrzem. Brauhaus G & M – dom piwa, położony przy ul. Nowoslobodskaya (numer domu 16a) i pracujący nad tym harmonogramem:

 • Od poniedziałku do czwartku – 12: 00-24: 00;
 • W piątek i sobotę – 12: 00-02: 00;
 • W niedzielę – 14: 00-24: 00.

Skontaktuj się z administratorem, aby zadać pytania lub wyjaśnić wszelkie informacje, podając następujące numery telefonów: +7 (499) 972-00-55 lub +7 (926) 311-22-41. Ponadto przydatne informacje to, że w tym barze można zamówić jedzenie na wynos, a także spróbować specjalnych lunchów biznesowych po przystępnych cenach.

Jeśli chodzi o recenzje tej restauracji, to nie są one wszystkie pozytywne. Niektórzy odwiedzający uważają, że ceny w barze są nieco zawyżone, a porcje są wystarczająco małe. Jednocześnie pozytywne recenzje wskazują na dobre jedzenie, terminową obsługę i dogodną lokalizację zakładu.

Restauracja "Pivko" w "River Station"

Instytucja ta reprezentuje małą sieć barów piwa w Moskwie. Projekt zlokalizowany jest pod następującym adresem: ul. Flotskaya, dom nr 5a (budynek centrum biznesu). Ponadto "Beer & Co" działa codziennie: niedziela-czwartek – od południa do północy, piątek-sobota – od południa do 5 rano.

Jest tam nowoczesne wnętrze, szeroki wybór dań w menu, niesamowite ilości różnych piw, wysoki poziom obsługi i towarzyski personel. Aby porozmawiać z administratorem o możliwości zorganizowania bankietu lub zadać pytania, możesz zadzwonić pod numer +7 (495) 781-28-85.

Opinie o tym projekcie są prawie wszystkie pozytywne. Czasami są negatywne komentarze wskazujące na powolną obsługę.

Znajomi, skończyliśmy ocenę restauracji piwa w Moskwie, a zamiast wyników, zróbmy listę najlepszych instytucji metropolitalnych.

Lista projektów piwa

Do tej pory najlepsze restauracje, w których można pić piwo wysokiej jakości to następujące puby:

 • Bobby Dazzler.
 • Dom Portera.
 • "Dubinina".
 • Jeszcze jeden pub.
 • "Beer & Co".
 • Brauhaus G & M.
 • "Kiełbasa".
 • "Jan Primus".
 • "Bavarius".
 • Budvar.
 • "Gotowanie".
 • "Vanya wlewa".
 • "Dobrze karmione łosie" i inni.

Bon appetit, smaczne piwo i dobry nastrój!