823 Shares 2679 views

Restauracja "Pomeshchik" (Krasnodar). Przegląd zakładu

W dzielnicy Pashkovsky w mieście Krasnodar znajduje się hotel i restauracja kompleks "Pomeshchik", w którym znajduje się dobra restauracja o tym samym nazwisku. Ten zakład znajduje się w bardzo malowniczym miejscu – nad brzegiem jezior Karasun.


Ten kompleks jest popularny zarówno w porze lunchu, jak i kolacji, a także na pobyty nocne lub odpoczynek przez kilka dni, ponieważ tutaj można wdychać świeże powietrze i podziwiać niesamowite krajobrazy.

Restauracja Pomeshchik (Krasnodar) znajduje się na pierwszym i trzecim piętrze kompleksu, który dzieli mały hotel usytuowany na drugim piętrze budynku.

Projekt wnętrza

Wewnątrz dekoracji hallu restauracji, znajdującej się na pierwszym piętrze, przypomina raczej stary dwór. Powierzchnia holu jest wystarczająco duża – jest przeznaczona dla 190 osób. Wnętrze jest ozdobione drewnianą ramą, a miejsca do siedzenia w całym obszarze są oddzielone drewnianymi przegrodami. W hali znajdują się kolumny ozdobione sztucznym kamieniem, a obok jednej ze ścian znajduje się mały atrybut baśni – prawdziwa chata na nogi z kurczaka.

Sala zlokalizowana na trzecim piętrze jest przeznaczona wyłącznie na bankiety. Zajmuje również duży obszar i może pomieścić około 150 osób w murach. Styl wnętrza w nim różni się znacznie od sali na pierwszym piętrze, ponieważ nie ma jednej śladowości starych tradycji rosyjskich – wszystko odbywa się w stylu nowoczesnej Europy. Ściany są wykonane w kolorze beżowym, wzdłuż całego obwodu sufitu znajduje się oświetlenie liliowe. Stoły są tu okrągłe, z niebieskimi obrusami, a krzesła pokryte lekkimi płaszczami.

"Pomeshchik" znajduje się na liście miasta "Restauracje z letnią werandą w Krasnodarze" i znajduje się tam wraz z takimi instytucjami jak "Veranda", "Coral Beads", "Belka i Strelka", a także "Belaya Dacha".

Kuchnia i bar

Dania kuchni rosyjskiej kuchni narodowej i Europy są gotowe zaoferować restaurację "Pomeshchik" (Krasnodar). Menu oferuje lekkie przekąski (ryby, mięso, serowa tablica, srebrna śledź, granulowany kawior, domowa smalec z czosnkiem, naleśniki z łososiem i serem, pikle domowe, asortyment canapé), sałatki (buraki z suszonymi śliwkami, "grecki", "pomeshchik" , "Mimosa", "Pigalica", "Cezara" (łosoś, z drobiem i boczkiem, z krewetkami tygrysimi), "Skorpiona"). Gorące przekąski tutaj są reprezentowane przez małży Kiwi, julienne z ceps, koperty z owoców morza, a także torebki mięsne z bazylią i wiśniami. Restauracja "Pomeshchik" (Krasnodar) oferuje szeroki wybór zup (zielony borsch, kremowy "Seafood", brandy halophyte, ucho "Tsarskaya", borsch z pampuszkami, okroshka), drugie dania (warzywa perch z warzywami, pstrąga, pizza z owocami morza, Rozmary z łososia, medaliony wieprzowe, sznycel z cielęciny, stroganina po rosyjsku z kurczaka), przysmak jest podawany z ryżem, ziemniakami puree, gotowanymi kasza gryczaną i warzywami z grilla.

Podobnie jak wiele restauracji z letnią werandą, "Pomeshchik" oferuje gościom menu z grillem, gdzie można wybrać grilla, skrzydła kurczaka, jagnięcina, jagnięcina i kurczaka, a także ryby gotowane na węgiel drzewny (okoń szczupak, łosoś, dorado, pstrąg). W razie potrzeby można piec warzyw.

W restauracji znajduje się szeroki wybór słodkich potraw, w tym sernik (czekolada z orzechami, wanilia z jabłkami), tiramisu, strudel i różnego rodzaju lody, które są gotowane w kuchni zakładu (z mieszanki orzecha, truskawki, asortymentu owoców ).

Mapa baru zakładu reprezentowana jest przez szeroką gamę win z Hiszpanii, Francji, Chile, Gruzji, Niemiec, Australii, Abchazji, Kubanu, Krymu i Armenii. W niej też wermut, wódka, rum, tequila, absynt, gin, koniak i szampan.

Istnieje duży wybór koktajli bezalkoholowych ("Miss Colins", "Yami-Yami", koktajle "Mojito"), a także proste napoje i soki. Oddzielne przedstawienie kawy i herbaty.

Ceny i recenzje

W internecie jest wiele opinii na temat restauracji "Pomeshchik", które są przeważnie dobre. Ludzie chwalą poziom organizacji bankietów, jakość gotowych potraw, wnętrze instytucji i atmosferę panującego w niej. Proste wnioski można wyciągnąć jedynie patrząc na ogólny rating instytucji w witrynach informacyjnych, wyrażonych liczbowo: restauracja "Pomeshchik" (Krasnodar) otrzymuje średnio 8 na 10.

Ceny w "Landowner" są dość do zaakceptowania: zwykła kolacja będzie kosztowała około 800-1000 rubli na osobę. Jeśli wziąć pod uwagę bankiet, minimalna ilość zamówienia dla jednego gościa powinna wynosić 1600 rubli, z wyłączeniem napojów alkoholowych.

Dodatkowe informacje

Restauracja "Pomeshchik" (Krasnodar) ma na swoim terytorium darmowy punkt dostępu do internetowego Wi-Fi. Każdy, kto przyjeżdża do instytucji na swoim samochodzie może zostawić go na bezpłatnym parkingu.

W instytucji znajduje się pokój wypoczynkowy, który znajduje się na trzecim piętrze, w pobliżu sali bankietowej. W tym podczas bankietu każdy może odpoczywać. Podczas jakiejkolwiek bankietu zagrała tu muzyka na żywo, słynne rosyjskie i zagraniczne przeboje wykonywane są pięknym głosem. Najlepszy sprzęt dźwiękowy i lekki wyposażony jest w restaurację "Pomeshchik" (Krasnodar).

Adres i sposób działania

Instytucja znajduje się pod adresem: Krasnodar, ul. E. Bershanskaya, 70/2.

Restauracja jest gotowa na gości każdego dnia od 12:00 do 23:00.