256 Shares 2342 views

"Rock Bar", Nizhny Novgorod: przegląd, funkcje, menu i opinie gości

Niżny Nowogród jest jednym z najbardziej interesujących miast w centralnej części Federacji Rosyjskiej. Tutaj mieszka ponad 1 milion 250 tysięcy osób, a najbardziej zaludniony punkt w niedalekiej przyszłości stanie się 800 lat. Warto też zauważyć, że turystów z całego świata i przedsiębiorców z innych miast często odwiedzają Nizhny Novgorod. Każdy gość tej dużej osady zainteresowany jest nie tylko zakwaterowaniem w komfortowym hotelu ze wszystkimi udogodnieniami, ale także posiłkami. Niestety, nie wszystkie kompleksy turystyczne mają doskonałe restauracje, bary i podobne zakłady, a czasami ludzie po prostu chcą się dobrze bawić w jakimś ładnym barze: napić się, rozmawiać z przyjaciółmi, zrelaksować się z codzienności.

Obecnie głównym tematem naszego materiału jest raczej popularna instytucja "Rock Bar" (Nizhny Novgorod), gdzie administracja i inni pracownicy zawsze chętnie przyjmują nowych gości. Tutaj można wypróbować różnorodne potrawy i napoje, podobne do których nie ma nigdzie indziej. Porozmawiajmy o tej instytucji, jej przeglądach i menu, dowiedz się szczegółów kontaktów, harmonogramu pracy i innych użytecznych informacji!

Historia

Instytucja ta ma bardzo interesującą historię, która rozpoczęła się w 2000 roku. W owym czasie wielu ludzi zastanawiało się nad stworzeniem miejsca, gdzie można spotkać ludzi, którzy kochali i cenili muzykę rockową i wszystko, co było z nią związane.

Założycielami tego projektu byli już niektórzy już starzy entuzjastów, którzy w młodości nie mogli żyć dzień bez obcych skał. Nielegalnie nagrywali nagrania nagranych utworów muzycznych, ponieważ bardzo lubili i docenili ten kierunek w muzyce. Kiedy ci ludzie postanowili otworzyć klub, który pasowałby do interesów każdego rockera.

Jak rozumiesz, stworzenie miejsca gastronomicznego jest dość złożonym procesem, ponieważ w tej branży trzeba zainwestować nie tylko ogromną ilość pieniędzy, ale również własnych sił. W tym przypadku pewni siebie fani rocka nie zrezygnowali, dzięki czemu pod koniec 2000 roku otworzyli "Rock Bar" (Nizhny Novgorod), który stał się prawdziwym wydarzeniem epoki w mieście.

Funkcje

Każda instytucja, która jest jedną z najbardziej popularnych w mieście ma cechy, które jednocześnie można nazwać korzyściami. Jedną z zalet tego projektu są gwiazdy, które odwiedziły go. Kto by pomyślał, że przez 16 lat pracy "Rock Bar" (Nizhny Novgorod), którego adres ma być nieco niższy, odwiedzi takie popularne osobowości i grupy jak "ARIA", Sergey Shnurov, "Pilot", "Czarna Kawa" , "Kreskówki", "Piknik", EST, Biały Wąż i wiele innych.

Ludzie uważają, że wszystkie powyższe osoby są prawdziwymi "potworami" na scenie rockowej, a ich pojawienie się w tym pasku już dużo pokazuje. Przy okazji, warto wspomnieć, że wszyscy słynni goście pozostawiają autografy na ścianach omawianej dzisiaj instytucji. W tym przypadku nie tylko potwierdza popularność klubu wśród słynnych rockerów, ale także jest swoistym uzupełnieniem we wnętrzu.

Kolejną cechą tego projektu jest jego ciągły rozwój. Pomyśl o sobie, czy odwiedziłeś wiele nowoczesnych klubów, które od ponad 15 lat działają w tej dziedzinie? Takie zakłady są naprawdę niewielkie, więc muszą być cenione! Należy zauważyć, że na oficjalnej stronie internetowej administracja projektu twierdzi, że klienci, którzy odwiedzili ich siedzibę ponad 2-3 lata temu, do tej pory "Rock Bar" po prostu nie rozpoznają, ponieważ zmiany tutaj występują dość często, a to już pokazuje Że zarządzanie zakładem chce uczynić go idealnym.

W tym samym czasie na tym samym zasobie internetowym znajdują się informacje, które wskazują, że bar "Rock Bar" (Nizhny Novgorod), gdzie będzie mile zaskoczony, jest najbardziej kultowym miejscem motywu rockowego w Federalnym Regionie Wołgi.

Ogólnie rzecz biorąc, cechy tego miejsca publicznego cateringu dla fanów muzyki rockowej to całkiem sporo, ale teraz nie o tym.

Podstawowe informacje

Jeśli planujesz zwiedzić miasto w najbliższej przyszłości lub żyć tutaj i po prostu chcieć udać się do najważniejszego miejsca, wybierz "Rock Bar" (Nizhny Novgorod), którego adres jest ulica Piskunova (dom 11). Tutaj zawsze jesteś mile widziany, więc przyjdź w każdej chwili zgodnie z harmonogramem instytucji.

Należy zauważyć, że klub ma w swoim składzie mały parking dla gości, którzy przyjeżdżają własnym samochodem, ale nie ma tu tyle osób, ponieważ goście chcą pić w klubie, a po temu jak jeździć w tym wypadku jest niemożliwy. Ponadto, na całym terenie "Rock Bar" doskonale funkcjonuje bezprzewodowy szybki Internet, dzięki czemu można zawsze online!

Jednocześnie warto zauważyć, że przeciętny rachunek w instytucji jest wystarczająco mały, bo to tylko 500 rubli. Warto zwrócić uwagę na fakt, że tutaj można spróbować dań orientacji meksykańskiej, europejskiej i japońskiej, a także zamówić klasyczny lunch biznesowy. Jeśli chodzi o harmonogram prac, jest on następujący:

  • Poniedziałek-czwartek od 12:00 do 02:00;
  • Piątek od 12:00 do 05:00;
  • Sobota od 13:00 do 05:00;
  • Niedziela od 13:00 do 02:00.

Nawiasem mówiąc, tutaj każdy może mieć możliwość zamówienia dowolnych wydarzeń. W takim przypadku należy skontaktować się z administratorem pod numerem telefonu +7 (831) 419-26-36 i omówić wszystkie pojawiające się pytania oraz uzgodnić spotkanie.

Główna karta naczyń

Menu jest reprezentowane przez wiele różnych przekąsek, ponieważ "Rock Bar" – to wciąż nie restauracja, ale klub. Można spróbować przekąsek na piwo, sałatki, zupy, jajecznice i omlety, kluski, makaron, makaron, steki, sosy, dania na dania, gorące dania, naleśniki, desery, dania kuchni japońskiej i wiele więcej.

Napoje

Warto również zaznaczyć kartę alkoholową, która oferuje gościom zakładu spróbowanie wódki, whisky, brandy i koniaku, nalewek, rumu, tequili, winorośli, wermutów, wina, szampana, piwa i napojów energetycznych. W tym samym czasie można zamówić świeżo wyciskane soki i różne rodzaje kawy i herbaty, w tym chińskich.

Jeśli chcesz odwiedzić Rock-Bar (kawiarnia-bar w Nizhny Novgorod), pamiętaj, aby zwrócić uwagę na jakie koktajle można spróbować tutaj. Więc możesz zamówić takie napoje: "Sauza Sunrise", "Bacardi Cube Libra", "Seks na plaży", "Starą modę", "Cosmopolitan", "Madame", "Zombies", "Tsunami", "Hiroshima "I tak dalej. W tym samym czasie ceny tych koktajli będą mile zaskoczyć, ponieważ różnią się od 250 do 360 rubli.

Tradycyjne przekąski

Rock-Bar ("Rock Bar", N. Novgorod) ma dość ciekawe menu, które jest reprezentowane przez ogromną liczbę różnorodnych dzieł sztuki kulinarnej. W takim przypadku masz możliwość zamówienia talerza z mięsa, ryb, sera lub warzyw na odpowiednio 370, 520, 420 lub 180 rubli.

Wielu klientek z baru zaleca spróbowanie ostrego śledzia, przygotowanego według specjalnego przepisu, którego koszt wynosi zaledwie 140 rubli. Nawiasem mówiąc, podawane są z gotowanymi ziemniakami i zielenią. Ponadto, za 160 rubli. Możesz spróbować szynki, i za 40 rubli. Droższe będzie kosztować jajka przepiórki, podawane z czerwonym kawiorem.

Steaks

Miłośnicy dań mięsnych Rock-Bar (N. Novgorod) proponują spróbować firmowego steku, nazwanego po instytucji. W tym przypadku naczynie kosztuje tylko 650 rubli i jest arcydziełem gotowania przygotowanym z wysokiej jakości polędwicy wołowej. By the way, można również zamówić stek z łososia na 750 rubli, które serwowane jest klientowi z cytryną.

Jeśli lubisz bardziej proste potrawy, poproś kelnera, aby podawał stek "Rustykalny", przygotowany ze szyjki wieprzowej. Koszt tego wynosi 400 rubli. W tym samym czasie 70 rubli więcej to stek "squat" z polędwiczki wieprzowej.

Desery

Słodka miłość prawie wszystko, z wyjątkiem tych, którzy zawsze idą za ich sylwetką, ale w tym samym czasie, możesz? Ogólnie rzecz biorąc, w tym przypadku można spróbować czekolady, sernika truskawkowego lub klasycznego "Nowego Jorku" za jedyne 220 rubli.

Jednocześnie goście zakładu mają okazję zamówić gruszkę, wiśniową lub jabłkową strudel, której koszt wynosi 200 rubli. Przy okazji, za tę samą kwotę można poprosić kelnera, aby służyć deserowi "Brownie". Również w głównej karcie potraw istnieją inne sugestie, ale nie są tak popularne, jak przedstawione w tym artykule.

Recenzje

Opinie odwiedzających, którzy odwiedzili to miejsce w gastronomii są dość pozytywne. Klienci baru są zadowoleni z doskonałego poziomu obsługi, mimo wszystko od 16 lat instytucja działa i tylko poprawia się. Warto też zauważyć, że goście klubu jak ceny posiłków i jakość arcydzieł kulinarnych.

Ogólnie rzecz biorąc, "Rock Bar" w Nizhny Novgorod przeciętny wynik wynosi 7-8 punktów na 10, i jest to dobry wskaźnik, więc przyjdź tutaj i odpocznij. Powodzenia i dobry humor!