403 Shares 5274 views

Shish kebab "Pirate Wharf" w Moskwie: wesoły pirat na Arbat

Ojczyzna marki shish-bar "Pirate Quay" to Astrakhan. Sieć tych samych kebabów z szałasu jest już otwarta w 7 miastach Federacji Rosyjskiej: Moskwie, Astrachanie, Bataisk, Wołżanku, Wołgogradzie, Krasnodarze, Kursku.


Są połączone wspólnym tematem w projektowaniu hal, jednego menu, cen demokratycznych, a także dostępności stałych klientów, którzy przyjeżdżają do tych miast zawsze chodzą do ulubionego baru z grillem.

Wspaniały dzień w "Pirate Wharf"

Adres grilla w Moskwie to ulica Arbat, 22/2, budynek 1. Klienci zawsze zwracają uwagę na oryginalne wnętrze sali ozdobione narzędziami okrętowymi, akcesoriami piratów, makietami żaglowymi oraz komfortem sof i foteli.

Bar Metropolitan rozpoczął swoją pracę niedawno w Kwietniu Fool's Day, 1 kwietnia 2017 roku. Od tej pory wesoła atmosfera nigdy nie opuszcza tej instytucji. Dla klientów stale organizowane są różne konkursy, na przykład przygotowywanie biletów na koncerty znanych zespołów muzycznych.

Lubię tu odpoczywać nie tylko dla dorosłych. Dzieci chętnie zagrają nieustraszonych piratów w poszukiwaniu bezcennych skarbów, przebranych w kamizelki i kapelusz. W pamięci ekscytującej wędrówki do "Pirate Wharf" wszyscy można robić zdjęcia w strojach piratów.

Na parterze, jak ma się stać piratem, nazywa się ładownią. Prowadzi koncerty na żywo. Codziennie do 24 godzin, aw piątek i sobotę do godziny 6 rano jest dyskoteka, na którą gra DJ maszynisty.

16 kwietnia 2017 r. W "Pierścień Pirate" odbył się lunch biznesowy projektantów, blogerów i fotografów – uczestnicy Tygodnia Mody Cacheskiej. Przy okazji, sieć szaszłyków shish jest partnerem biznesowym organizatorów pokazu mody. W przyjemnej atmosferze omówili organizację tego barwnego wydarzenia, które odbyło się 4 dni później na Kremlu.

Shish kebab bar: menu

"Pirate Wharf" serwuje dania kuchni europejskiej, rosyjskiej i kaukaskiej. Tutaj, jagnięce kebaby z jagnięciny, wołowiny, wieprzowiny, filet z kurczaka, szaszłyki z drobiu, warzywa pieczone są doskonale przygotowane. W menu jest wiele dań z mięsa: stek z marmurowej wołowiny, żeberek z baraniny. Oczywiście jest duży asortyment ryb – jesiotra z ziemniakami, smażeniem Astrakhan, solonym łososiem. Sałatki mają niezwykłe nazwy na tematy morskie: "Frigate", "Neptune", "Pirate Wharf".

Miłośnicy silnych napojów będą zainteresowani bogatą mapą baru, w której można odebrać alkohol na każdy gust i stopień. Cóż, ponieważ prawdziwi piraci piją rum, to ten napój powinien być zdecydowanie wypróbowany przez tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Ceny tutaj są niskie, wielu gości z szaszłyk szaszłyki są zaskoczeni, że w centrum Moskwy można jeść rozkosznie i niedrogo. Średnia kontrola zazwyczaj nie przekracza 1000 rubli.

Recenzje

Od czasu otwarcia "Pirate Jetty" przyciąga wielu klientów. Pierwsi goście zauważyli, że jest to dobra restauracja, w której można spędzić czas z przyjaciółmi, zjeść szaszłyk i duże porcje innych potraw, oddychać hałasem i tańczyć z hitami muzyki rosyjskiej i zagranicznej. Obsługa personelu na wysokim szczeblu: uprzejmi i uprzejmi kelnerzy są zawsze gotowi do pomocy wszystkim, którzy zacumowali przy nabrzeżu Pirate Wharf.

Dużym plusem jest to, że administracja szaszłyk shish reaguje szybko nawet na opinie klientów, które wyjeżdżają na miejsca-otzovik. Oznacza to, że instytucja docenia swoją reputację i stara się poprawić jakość świadczonych usług.