128 Shares 6450 views

Restauracja "Nocna przestrzeń" w Novogireevo: zdjęcia i opinie

Stolica Federacji Rosyjskiej jest jednym z największych i najczęściej odwiedzanych miast na świecie. W Moskwie istnieje wiele różnych placówek, w których goście mogą skosztować dań europejskich, rosyjskich i kaukaskich orientacji. Ale jak znaleźć wśród tych barów, restauracji i kawiarni jest naprawdę dobre miejsce, gdzie nie chcesz wychodzić, gdzie będą nowoczesne wnętrza, doskonały poziom obsługi, wyśmienitą kuchnię i zawsze sympatyczny personel. Jest wyjście, ponieważ w dzisiejszym artykule przeanalizujemy jeden interesujący projekt, który od wielu lat pracuje w rosyjskiej stolicy.

Restauracja "Nocna przestrzeń" w Novogireevo jest eleganckim miejscem, w którym rośnie regularna liczba stałych klientów. W tym niewielkim, ale szczegółowym przeglądzie omówimy to miejsce szczegółowo, jego kontakty, rozmowę o menu, a także wiele więcej. Chodźmy!

Podstawowe informacje

Restauracja "Night Yard", położona w pobliżu stacji metra "Novogireevo", jest uważana za jedną z najbardziej odwiedzanych miejsc w stolicy. Jest tam mała sala karaoke, gdzie każdy może wykonać najbardziej ulubione przeboje i dosłownie przez kilka minut reinkarnuje się do prawdziwej gwiazdy nowoczesnego show-biznesu. Należy zauważyć, że średni rachunek tutaj często zmienia się w ciągu jednego tysiąca rubli.

Dodatkową zaletą tej ciekawej instytucji jest obecność małej, ale bardzo przytulnej letniej werandy, w której można usiąść i siedzieć w przyjemnej atmosferze. Nawiasem mówiąc, kawiarnia "Night Yard" w Novogireevo dostarcza jedzenie do domu, a wśród wielu zalet tego projektu nie można wykluczyć możliwości zapłaty za zamówienie z kartą, jak również dostępności całkowicie bezpłatnego bezprzewodowego internetu na całym terenie zakładu.

Tutaj tak ciekawe jest tutaj restauracja, omawiana w tym krótkim materiale, którą wielu klientów polecam odwiedzić.

Lokalizacja, dane kontaktowe, godziny otwarcia

Restauracja w Moskwie zawsze cieszy się nowych klientów i można odwiedzić to miejsce pod adresem: Svobodny Ave., 2a. Dla tych, którzy planują dostać się do tej kawiarni podziemnym transportem, należy zauważyć, że najbliższe stacje metra do miejsca docelowego to Novogireevo, Pervomaiskaya i Perovo.

Jednocześnie informacje będą przydatne, o czym chodzi o harmonogram tej instytucji. Możesz odwiedzić tę kawiarnię codziennie i zgodnie z harmonogramem: w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i niedzielę – od 12:00 do 2:00, piątek i sobotę – od 12 do 3 rano.

Jak wiesz, każdy, kto chce, może mieć różne imprezy bankietowe. Jeśli planujesz świętować urodziny, ślub, spotkanie absolwentów lub inne uroczystości w swoim życiu, przedyskutuj wszystkie aspekty spotkania z administratorem. Kontakt z menadżerem kawiarni może być pod numerem zamieszczonym na oficjalnej stronie internetowej restauracji, zgodnie z harmonogramem pracy tej instytucji.

Przeszłość i teraźniejszość

Życie jakiejkolwiek osoby dzieli się na to, co było i co dziś jest. Podobnie dzieje się z zakładami gastronomicznymi. Kawiarnia "Night Yard" (Novogireevo), której menu omówimy nieco później w tym materiale, od ponad 17 lat pracuje w gastronomii, odkąd otwarcie tej instytucji odbyło się w 1999 roku. Z biegiem czasu dużo się zmienia na lepsze, jak w tym przypadku.

Wnętrze instytucji, poziom obsługi, a także podejście do turystów poprawia się z dnia na dzień, więc można odpocząć w najbardziej różnych kategoriach społeczeństwa. Instytucja ta będzie się odwoływać nie tylko do dzieci, ale także dorosłych, a także osób o bardziej zaawansowanym wieku.

Menu

Kartą potraw z restauracji jest jej zaleta, jeśli jest pięknie urządzona i ma uporządkowany wygląd. Popularna restauracja "Night Yard" w Novogireevo, której recenzje zostaną omówione na samym końcu tego materiału, jest znana od dawna z dużym wyborem potraw mięsnych. W głównym menu znajduje się ponad 120 arcydzieł gotowania przygotowywanych z różnych rodzajów mięsa, owoców morza, ryb. Jeśli chodzi o kebaby, według dużej liczby gości, tutaj są najlepsze w całej stolicy Rosji.

Tak więc główna karta dań tej instytucji jest reprezentowana przez zimne przekąski, sałatki, gorące przekąski, zupy, makarony, dania na ciepło i mięso drobiowe, dania na gorące danie, potrawy na węgiel drzewny, dania boczne i sosy, a także desery, wiele specjalnych ofert na Bankiety, różne napoje, w tym herbata, kawa, soki, woda.

Warto też zauważyć, że ta instytucja ma letnie menu, w których dania nie są podzielone na kategorie, co można przypisać głównym wadom tego projektu.

Desery

Jak myślisz o słodyczy? Jeśli lubisz słodkie potrawy, na pewno warto odwiedzić "Nocną przestrzeń" w Novogireevo, co świadczy o wysokim poziomie obsługi i indywidualnym podejściu do każdego odwiedzającego.

Jeśli zdecydujesz się przyjść, zamów dżem w asortymencie na 260 rubli., Lody z bitą śmietaną na 280 rubli, a także lody z owocami na 300 rubli. W tym samym czasie sałatka owocowa kosztuje 280 rubli, ale truskawka Flambe kosztuje 550 rubli.

Nawiasem mówiąc, taki deser jak "Druga wieprz" kosztuje tylko 380 rubli, ale oryginalny strudel jabłkowy można kupić za jedyne 360. Jednocześnie warto zauważyć, a "Matzoni" z miodem i orzechami na 280 rubli, sernik " Nowy Jork "za 330 rubli., Branded baklava za 330 rubli., Classic tiramisu za tę samą kwotę, a także ciasto czekoladowe, które kosztuje również 330 rubli.

Oto takie ciekawe i jednocześnie smaczne jedzenie proponuje nam wypróbowanie restauracji "Night Yard", położonej niedaleko stacji metra "Novogireevo".

Naczynia na węgiel drzewny

Jeśli wolisz arcydzieła gotowania gotowane na węgiel drzewny, na pewno musisz zamówić asortyment o nazwie "Nocny stół", którego koszt wynosi 2500 rubli. W tym samym czasie asortyment ryb kosztuje 3000 rubli, a waga każdego z tych naczyń wynosi 1 kg.

Warto też zauważyć takie potrawy jak wieprzowina na 380 rubli, żebrak wieprzowy na 400 rubli, jagnięcinę na 450 rubli, jagnięcinę na 690 rubli, polędwica wołowa na 550 rubli, cielęcinę na 470 rubli, żebrak dla jagnięciny na 320 rubli Ruble, kurczak na 330 rubli., Wieprzowina za 380 rubli., Łosoś na 650 rubli., Jagnięcina z wołowiny na 340 rubli, z kurczaka na 320 rubli. A z baraniny na 360 rubli.

Ponadto na zamówienie zamówiono grzyby na węgiel drzewny na 220 rubli, warzywa na węgiel drzewny na 420 rubli, gorący pieprz na węgiel na 150 rubli, ziemniaki na węgiel na 200 rubli.

Recenzje

Komentarze użytkowników dotyczące tego zakładu są pozytywne. Praktycznie każdy lubi wnętrze, wysoki poziom obsługi i akceptowalną politykę cenową. Najczęściej instytucja jest zalecana, więc przyjdź tutaj i zrelaksuj się!