625 Shares 8106 views

Arkhangelsk: restauracje warte uwagi

Jeśli przyjedziesz do pięknego północnego miasta Arkhangelsk, restauracje i kawiarnie spotkają się prawie na każdym rogu. Jest to największe miasto w regionie, dlatego nie ma problemów z zapleczem rozrywkowym. Nawet w lecie jest bardzo chłodny, wietrzny, więc po długim i męczącym spacerze po mieście, zapoznaniu się z jego zabytkami lub, powiedzmy, negocjacjach biznesowych w podróży, na pewno zaczniesz szukać kawiarni lub restauracji, gdzie można zjeść przekąskę i odpoczynek. Najlepsze restauracje w Arkhangelsku są interesujące nie tylko dla gości, ale także dla mieszkańców, którzy planują zorganizować uroczyste święto. Więc: recenzje prawdziwych użytkowników będą doskonałą bazą danych do opracowania obiektywnego wyboru.

"The Creek"

Jeśli szukasz restauracji w Arkhangelsk z kuchni Pomor, warto sprawdzić restaurację "Treskoed", która zajmuje prawdziwy kupiec nieruchomości. Koncepcja projektu opiera się na tradycji kultury Pomorza. Dlatego autorzy postanowili pokazać wszystkim swoim gościom sposób życia pomorskich, zwyczajów, zwyczajów, które odzwierciedlały kuchnię i wnętrze. To okazało się bardzo interesujące. To nie tylko instytucja, w której można przekąsić, ale muzealną restaurację, która musi koniecznie odwiedzać gości północnego miasta.

Czekasz na stroje narodowe, oryginalne meble, ciekawy wystrój i oczywiście kuchnię pomorczą. Opiera się on na świeżych produktach z regionu Arkhangelsk: dorsza, łososia, grzybów, chmur, żurawiny. Wydaje się: proste składniki, ale szefowie wiedzą wiele o odpowiedniej kombinacji, a kosztem unikalnego traktowania zachowują wszystkie korzyści i witaminy każdego produktu. Pomorszy uważali, że taka żywność jest źródłem siły, energii. Dlaczego nie upewnić się tego osobiście?

Adres: Arkhangelsk, Aleja Chumbarova-Luchinsky, 8, 2 piętro.

"Poczta 1786"

Jeśli interesują Cię wyjątkowo niezwykłe restauracje w Arkhangelsku, instytucja ta będzie również musiała się podobać. Nazwa sama intrygi, przyciąga uwagę. Więc restauracja "Post Office 1786" znajduje się w historycznym centrum Arkhangelsk, w otoczeniu jego głównych atrakcji. Dlatego zawsze jest tu tyle gości.

W oryginalnej prezentacji Goście mogą delektować się tradycyjnymi potrawami kuchni europejskiej i rosyjskiej. Prawdziwe domowej roboty desery, delikatne jagnięcina, wołowina, bogata kolekcja domowych win, wyjątkowe koktajle to coś, czego nie można porzucić. Wszyscy Goście zwracają uwagę na nienaganną obsługę: kelnerzy są dobrze zorientowani w gastronomicznych bogactwach instytucji, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł zdecydować się na wybór. Jeśli nie wierzysz, że w Arkhangelsku nie będzie można zaoferować takich innych restauracji, zdjęcia wyraźnie pokażą luksus tej instytucji.

Adres: Arkhangelsk, nab. Northern Dvina, 78

"Północ"

Restauracja "Północ" (Arkhangelsk) ma niewielkie wrażenie na wnętrzu, wyrafinowaniu kuchni, ale to miejsce jest bardzo popularne. Ufność lokalnych mieszkańców jest imponująca, więc goście miasta mogą bezpiecznie wysłać tam. Restauracja "Północ" (Arkhangelsk) jest idealnym miejscem na organizację uroczystości i świąt. Menu jest reprezentowane przez dania kuchni rosyjskiej i europejskiej. Dobrze przygotowane, imponujące dania. Doświadczeni szefowie kuchni i kelnerzy pomogą Ci podjąć decyzję o świątecznym menu, zostaną omówione specyfiki serwowania. Takie usługi i uwagi nie będą oferowane przez wszystkie luksusowe i patosowe restauracje w mieście.

Instytucja zdołała utrzymać demokratyczną cenę dla swoich gości. Przeciętny obiad dla dwóch osób wynosi 800-1200 rubli.

Adres: Arkhangelsk, nab. Northern Dvina, 26.

"Paratov"

A oto kolejna niezwykła instytucja w Arkhangelsku – klubowa restauracja na wodzie "Paratov". Dla wielu to miejsce stało się wizytówką miasta. Jest to patos, luksusowa instytucja o wspaniałej atmosferze, stylizowane wnętrze i autorską kuchnię. Ceny tutaj są właściwe: skromna kolacja dwóch osób kosztuje średnio 2,500-3,000 rubli. Oczywiście to nie jest miejsce, które odwiedzisz w każdy weekend, ale na specjalne okazje to doskonała opcja.

Kuchnia – wszystkie pochwały, są reprezentowane przez potrawy kuchni europejskiej, śródziemnomorskiej i rosyjskiej. Dla gości wieczorami muzyka na żywo, często odbywają się tematyczne wieczory i festiwale.

Adres: Adres: Arkhangelsk, nab. Północna Dvina, 80 lat

Podsumowując

Przedstawiliśmy Państwu najlepsze restauracje w Arkhangelsku, najbardziej kolorowe i warte odwiedzenia miejsca.