642 Shares 4271 views

Restauracja "Maxim" w Petersburgu

Na brzegu Zatoki Fińskiej, gdzie znajduje się zapach sosen, w pięknym miejscu, w miejscowości Repino, znajduje się restauracja "Maxim". Obszar kurortu słynie z cudownych krajobrazów, które są popularne wśród wielu turystów. Restauracja "Maxim" pomaga mieszkańcom metropolii zapomnieć o szybkim tempie życia w mieście, nie myśleć o trosce i cieszyć się potrawami kuchni wschodniej i zachodniej. W przytulnej i przytulnej atmosferze restauracji musi się porozumieć.

O kompleksie

Obiekt jest trzypiętrowym kompleksem restauracyjnym, na pierwszym piętrze znajduje się przestronna sala i garderoba. Na drugim piętrze znajduje się sala wykonana w klasycznym stylu. Wybierając miejsce bliżej okna, możesz podziwiać wschód słońca i zachód słońca, a po południu – piękny widok na lazurową zatokę. Jeśli chcesz wypić koktajl, możesz wygodnie siedzieć za barem. Sala przeznaczona jest na 200 miejsc. Możesz zamówić bankiety, rodzinne uroczystości i wesela.

Druga hala przeznaczona jest na 40 miejsc. W tym pomieszczeniu niesamowita atmosfera: miękkie kanapy, ognisko w centrum korytarza, aromat hawajski. W tym stylowym i przytulnym pokoju panuje nie tylko relaks, ale także doskonały wieczór z rodziną lub przyjaciółmi.

Na trzecim piętrze restauracji "Maxim" znajduje się weranda na 150 miejsc z przepięknym widokiem na zatokę fińską. Teren ma przytulne drewniane pawilony, zaprojektowane dla 4-6 i 20-25 osób. Są altanki, które pomieścić 60 osób. Wszystkie pawilony, niezależnie od pojemności, mają duże okna, dzięki czemu latem jest gorąco, a zimą zimno nie zakłóca odpoczynku. Każdy gość może mieć pewność, że śniadanie, lunch lub kolacja jest przyjemną i niezapomnianą rozrywką.

Kompleks restauracji ma zadbane i zielone tereny, które pozwala na spacery. Świeże powietrze, czyste staw, kamienne ścieżki, trawniki spotkają się z gośćmi restauracji "Maxim". Projektowanie krajobrazu budynku jest uważane za najmniejszy szczegół.

Kuchnia

Instytucja słynie nie tylko ze swojej pięknej okolicy, ale także ze swojej wyśmienitej kuchni. W menu restauracji "Maxim" można znaleźć kaukaskie, europejskie i azjatyckie potrawy, na przykład mięso lub ryby gotowane na grilla, gra pieczona w piecu marynata i warzywami. Wspaniały smak pachnący pilaf lub khinkali można uzupełnić własnym winem. W menu można znaleźć zupy z kurczaka i wołowiny, burgu i miso-zupy. Doskonałą opcją będzie sałatka lunchowa (kraba, warzywa, buraki i ryby, sałatka "Olivier").

Pyszne desery i słodycze, piękna kawa i herbata w najlepszych tradycjach na Wschodzie w restauracji Maxim w Petersburgu. To tutaj aromatyczne herbaty serwowane są z unikalnymi ziołowymi środkami zaradczymi, które mogą tonować i odpocząć. Gastronomiczny pub "Maxim" oferuje różne rodzaje sushi, bułek, sashimi i dań bocznych, takich jak ryż, gotowane i pieczone ziemniaki, kapusta.

Również w menu są dania dla najmniejszych gości w restauracji, ponieważ kompleks jest również zorientowany na odpoczynek z dziećmi w różnych grupach wiekowych.

Serwis

Kompleks restauracyjny, przeznaczony dla dużej liczby osób, spełnia wysokie standardy działalności restauracji. Uprzejmi kelnerzy, szybka i profesjonalna obsługa, czystość i nowoczesny wygląd przyciągają coraz więcej nowych gości. Dla klientów, którzy podróżują samochodem, strzeżony parking przez całą dobę.

Od godziny 19:00 do późnej nocy restauracja oferuje muzykę na żywo, a w pobliżu znajduje się parkiet taneczny. Goście do restauracji śpiewają w karaoke. Goście mogą wybrać stolik przy scenie, jeśli chcą w pełni korzystać z wieczornego widowiska. W razie potrzeby można dokonać rezerwacji w wybranym miejscu w restauracji. Można odwiedzić instytucję ze zwierzętami domowymi.

Opinia klienta

Krajowa restauracja w Repino, która działa dwadzieścia cztery godziny dziennie, stała się jednym z najbardziej popularnych miejsc wakacyjnych w Petersburgu. Dogodna lokalizacja, plaża z leżakami, fontannami, a także doskonała kuchnia i profesjonalna obsługa sprawiają, że restauracja składa się z uczęszczanej instytucji. Można usłyszeć tylko pozytywne recenzje na temat restauracji "Maxim". Gastronomiczny pub zaprasza gości od poniedziałku do niedzieli na drzwi. Instytucja działa przez całą dobę.