246 Shares 3487 views

Ocena restauracji w Krasnodar z muzyką na żywo i bez niej

Ocena restauracji w Krasnodar – to dość ciekawy temat, który powinien być ciekawy dla mieszkańców miasta. Często zainteresowana jest tymi, którzy mieszkają w podmiejskich wioskach i wsiach (jak Dinskaya, Novomyshestavskaya, Staromyshastovskaya i Elizavetinskaya). Przecież czasami chcesz iść z bratem duszy, rodziną lub po prostu przyjaciółmi do miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć i rozmawiać duchowo, spróbować wspaniałych potraw i po prostu zrelaksować się w przyjemnej atmosferze z muzyką na żywo.


Cream Cafe

Instytucja znajduje się przy ulicy Vostochno-Kruglikovskaya, pod adresem: dom 26, pierwsze piętro. Przeciętnie "zbierajcie" w kosztach "Kremu" za półtora. Oceną restauracji w Krasnodarze jest dzisiaj ta instytucja. Przez lata pracy udało się wchłonąć wszystko, co jest dostępne w kuchni francuskiej. Nie chodzi tylko o pyszne wypieki, ale także o smakołyki śródziemnomorskie. To konfesja jest uzupełniona o wyroby cukiernicze. Oczywiście, własna produkcja.

Lokalizacja zakładu

Cream Cafe, która prowadzi ranking restauracji w Krasnodar, znajduje się w jednym z domów pod jurysdykcją, jeśli tak to wygodne, na terenie kompleksu mieszkalnego Panorama. Aby cieszyć się francuską atmosferą, nie musisz otrzymywać wizy w obszarze Schengen, po prostu odwiedzić kawiarnię. Istnieją oczywiście podobne instytucje w centrum miasta, ale nie zawsze można szybko dostać się do ulicy Krasnayi i nie jest zbyt interesujące, by stanąć na północnych mostach w korkach. Zwłaszcza jeśli mieszkasz w katedrze Komsomola lub Paszkowskiego. W tym przypadku piękno francuskiej elegancji jest niemal pod ręką.

Projekt wnętrza

On w instytucji odpowiada wybranemu stylem. Budynek jest urządzony w najlepszych tradycjach typowych dla europejskich kawiarni. Odwiedzający spotkają się natychmiast ze skrupulatnymi wzorami, z których są urządzone ekrany, krzesła w instytucji. Nawiasem mówiąc, taki projekt byłby doceniony przez króla Ludwika XIV, gdyby był tutaj. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest urządzone, jak w obecnym królewskim francuskim sądzie.

Cel wizyty

Najlepsze restauracje w Krasnodarze, których oceny przytaczamy na końcu artykułu, mają podobną funkcjonalność. Dlaczego indziej można odwiedzić tę instytucję, jeśli nie odpoczywasz u bliskich lub przyjaciół? Ogólnie można to zrobić: możesz zorganizować romantyczną datę, zapraszając duszę do niej lub po prostu stworzyć warunki dla lunchu biznesowego z partnerami biznesowymi. Jeśli usługi są wymagane na specjalne wydarzenie ze względu na szczególną okazję, można zarezerwować salę bankietową zakładu. Nawiasem mówiąc są to wesela, które tutaj obchodzone są. Zespół kawiarni jest zawsze gotowy nie tylko do przygotowywania smacznych potraw, ale także do pracy nad programem rozrywkowym, aby wszystko zorganizować tak, aby świąteczna atmosfera naprawdę odczuwała.

Dodatkowe usługi

Cream Cafe ma miejsce dla małych gości, gdzie mogą spędzić ekscytujący czas, podczas gdy dorośli są zajęci własnymi sprawami. Jeśli dziecko jedzie z tobą na tym samym stole, personel hotelu zawsze chętnie zaproponuje specjalnie zaprojektowane menu dla dzieci dla szefa kuchni. Organizacja świąt, w której dzieci będą się zapraszać, pracownicy kawiarni zwracają szczególną uwagę i zawsze możesz na nie polegać. Infrastruktura obejmuje również parking, a odwiedzający zakład mogą uzyskać dostęp do sieci bezprzewodowej.

Restauracja-klub "GorPark"

Wszyscy ludzie mają różne gusta, to zrozumiałe. Każdy kocha pewien posiłek i jest gotowy wymienić różne potrawy. A w mieście Krasnodar mieściła się instytucja, która wzięła pod uwagę gusta niemal wszystkich gości. Jest to klub restauracyjny o nazwie "Gorpark", który znajduje się na ulicy Postava, w domu 34. W rzeczywistości dzięki bliskości parku miejskiego instytucja otrzymała takie imię.

Klubowa restauracja "GorPark" monitoruje swoją renomę. Dlatego kucharze używają tylko świeżych potraw do gotowania, sprawdzonych przez odpowiednie komisje. Wysoka jakość gotowania, oczywiście, sprawi nawet najbardziej wymagających gości, którzy są przyzwyczajeni do liczyć na najwyższy poziom obsługi. W instytucji "GorPark" dowiesz się, jakie jest doskonałe wnętrze i doskonałe menu. Nawiasem mówiąc, projekt został specjalnie dobierany w taki sposób, aby w budynku znajdowała się atmosfera komfortu i spokoju. Dlatego po zwiedzeniu klubowej restauracji "Gorpark" zapamiętasz ten dzień przez wiele lat iw dobrym tego słowa znaczeniu.

Personel ściśle śledzi każdego gościa i zawsze wie, co i jak zaoferować. Usługa Gallant była jedną z przyczyn, dzięki której Internet ma ogromną liczbę pozytywnych opinii na temat tej instytucji. W większości przypadków użytkownicy mają wyjątkowo pozytywne wrażenia, choć bez sytuacji konfliktowych, rzadko, ale wciąż pojawiają się, sprawa nie jest kompletna. Ale to jest typowe dla wszystkich takich instytucji, prawda?

Co to jest klub restauracyjny "Gorpark"? Ta instytucja, w której można spróbować wyśmienitych potraw, przepisów zebranych z całej Europy. W sąsiedztwie hali znajduje się przytulny bar, w którym czasami goście nie mogą dokonywać bardzo prostych wyborów na temat napojów. Cook tutaj i dania kuchni kaukaskiej. Aby uzyskać lepszy czas oczekiwania, istnieją punkty dostępu do sieci bezprzewodowej.

Ocena restauracji w Krasnodar. Opinie o obiektach

Więc, w pierwszej kolejności mieliśmy kawiarnię "Cream". Druga linia zajmuje klub restauracyjny "GorPark". Trzej liderzy to Lucky Karaoke Hall. Nieznacznie nie dotarł do Gagarina "Złota Korona" z brązu, 116. I ostatnie miejsce w TOP-5 należy do restauracji "Zielona Kot" w dniu 1 maja. Ogólnie rzecz biorąc, nie było negatywnych opinii. Tylko te, które dotyczą niektórych niekompetentnych pracowników, którzy zostali zwolnieni po incydentach.

Ocena restauracji w Krasnodar z muzyką na żywo

Tutaj mamy inne instytucje. Zgodnie z informacjami zwrotnymi i przedstawionymi szacunkami, liderem w tej dziedzinie jest kawiarnia-restauracja "Kinza". Srebro tym razem należy do restauracji "Chor Minor", a pierwsze trzy zamyka restaurację "Belka i Strelka". Czwarte miejsce to restauracja "Bread & Pit", zlokalizowana w kompleksie handlowo-rozrywkowym SBS, a w górnej części 5 jest zamknięta w restauracji "Senate".