818 Shares 3190 views

Restauracja "Moskwa niebo" na VDNH: menu, recenzje

Każdy zasługuje na dobre, dobre odpoczynek. Ale znalezienie miejsca, w którym się to nie jest takie proste. Współczesny świat oferuje tysiące możliwości spędzania wolnego czasu, a to bardzo trudne do wybrania. Restauracje, kawiarnie i bary – jest tyle, że można po prostu zgubić we wszystkich oferowanych usługach, pojęciach i cenach. Ale są tacy, którzy nie myślą o wyborze instytucji, ponieważ wiedzą na pewno, że następnego wieczoru będą jadali w restauracji "Moskiewskie niebo" w VDNKh.


Lokalizacja, tryb pracy, telefon

Kącie nazywane "Moskwym niebem" przyciąga wielu jego elegancją i przytulnością. Ponad to cały zespół rzemieślników pracował starannie, więc nie można wątpić w wysoki poziom restauracji. "Moskwa niebo" jest bardzo uniwersalną instytucją. To idealnie przechodzi zarówno ciche spotkania, jak i duże imprezy. Można go znaleźć pod adresem: Prospekt Mira, 119. Ci, którzy wsiądą do samochodu, trzeba skupić się na obszarze przemysłu, domu odwróconego i pałacu małżeństwa. Ale nie jest tak łatwo dostać się tam środkami transportu publicznego. Najbliższe stacje metra to ulica Botanicheskiy Sad i St. Eisenstein, która znajduje się więcej niż 1 km od obiektu. Więc możesz chodzić pieszo lub wziąć taksówkę. Restauracja "Moskwa niebo" – bardzo popularne miejsce, więc lepiej zarezerwować stół wcześniej telefonicznie. Instytucja działa codziennie od południa do 11 rano.

Funkcje

Każda instytucja stara się znaleźć w sobie takie "żetony", które wyraźnie odróżniają je od innych. Więc restauracja "Moskiewskie niebo" w VDNH, która jest warta odwiedzenia wszystkich koneserów miłej atmosfery i wysokiej jakości usług. Sama nazwa tego miejsca już trochę wskazuje na jego cechy. Restauracja "Moskwa niebo" przypomina pierwsze ludzkie loty na niebie. Pomysł ten przejawia się w wielu szczegółach, począwszy od symboli w menu i kończących się formą pierwszych uczestników. Ponadto instytucja znajduje się w pobliżu pawilonu "Cosmos". Restauracja wzięła pod uwagę interesy absolutnie wszystkich gości. Najlepszym rozwiązaniem było podzielenie "moskiewskiego nieba" na dwie części – dzień i noc, co zostało z powodzeniem wdrożone. Dni dzienne działają bardziej w stylu bistro: ceny są nieco mniej, naczynia nie są tak skomplikowane, a sytuacja nie jest atrakcyjna dla szczególnego stylu obok i obyczajów. Ta strona restauracji jest idealna dla młodych rodzin chodzących po południu w VDNKh lub firmach przyjaciół, którzy chcą zjeść w dobrym miejscu. Wieczorem czas całkowicie zmienia wygląd restauracji "Moskwa niebo" na Ave Mira. Atmosfera staje się bardziej uroczysta, a potrawy – droższe i bardziej wyrafinowane.

Projekt wnętrza

Sposób, w jaki restauracja "Moskwa niebo" jest urządzona w VDNKh, mówi już wiele o poziomie jego pracy. Instytucja ta już od progu inspiruje poczucie relaksu i spokoju. Jako podstawę podjęto jasne kolory: priorytet jest biały, rozcieńczony beżowym i delikatnym niebieskim. Z jednej strony wiele szczegółów mówi o luksusie i elegancji, z drugiej – wnętrze nie wywiera nacisku na gości i sprawia, że widzisz piękno w prostych rzeczach. Stoliki i krzesła lakierowane, obrusy, zasłony, duże okna, które pozwalają na wystarczająco dużo światła słonecznego, żywe rośliny, żyrandole kryształowe, obrazy z samolotami – wszystko to dokładnie to, czego potrzebujesz w podobnym miejscu. Dzięki takim pomysłom projektowym prosty odpoczynek w restauracji "Moskwa niebo" zamienia się w małe wakacje wśród białego dnia.

Menu i ceny

Kuchnia – dlatego odwiedzający przekroczą próg nowych miejsc dla nich. Gdyby nie pragnienie zadowolenia nowych smaków, goście pozostawali w zwykłych miejscach, gdzie wnętrza, obsługa, muzyka i ogólna atmosfera są w pełni satysfakcjonujące. Ale każda kuchnia stopniowo zacznie się niepokoić, dlatego jego rozrywka powinna być rozcieńczona nowym miejscem. Menu restauracji "Moskwa niebo" na Wystawie Osiągnięć Gospodarczych jest wyjątkowe, ponieważ tradycje kulinarne 15 republik radzieckich ZSRR zostały z powodzeniem splecione. Na tym samym stole mogą być przysmaki Ukrainy, Gruzji lub Uzbekistanu. Na czele kuchni jest szef kuchni ze złotymi dłońmi Mikhail Pozdnyakov. Ta osoba jest otwarta na wszystkie subtelności przyrządzania potraw różnych narodów, a zatem siedząc przy stole w restauracji "Moskiewskie niebo" w VDNH, możesz zrobić kulinarną podróż do najbardziej oddalonego punktu ziemi. Ceny w instytucji nie będą dostępne dla wszystkich. Na przykład płyta rybna z lekko soloną łososiem i wędzonym łososiem na zimno kosztuje 650 rubli, sałatę "Caprese in Gruzja" – 360 rubli, medaliony z polędwicy wołowej – 620 rubli, strudel z jagodami – 330 rubli.

Atmosfera

Ogólnie rzecz biorąc, wrażenia z założenia, duża rola odgrywa nie tylko kuchnia i wystrój hal. Ważne jest, aby goście czuli się swobodnie, "swobodnie" i dlatego trzeba wziąć pod uwagę wiele niuansów. Cafe-restaurant "Moskwa niebo" pozwala pozbyć się codziennych trosk i po prostu cieszyć się swoim czasem. Aby to zrobić w ścianach tego miejsca zrobić wszystko, co możliwe. Jest to wspomagane przez wykwalifikowany personel, który zajmuje się profesjonalnie wykonywaną pracą, nie wahaj się przy składaniu zamówień, odpowiadając na wszystkie interesujące pytania i nie przejmuje się ich obecnością. Również w restauracji "Moskwa niebo" wzdłuż Ave. Mira często można usłyszeć muzykę na żywo z zaproszonych artystów i muzyków. To rozjaśnia zwykłe spotkania i sprawia, że są naprawdę niezapomniane. Więc to miejsce jest warte odwiedzenia każdego bez wahania.

Recenzje

Opinie restauracji w VDNH "Moskwa niebo" potwierdzają wszystkie powyższe. Praca restauracji pozwala wszystkim, aby w pełni wykorzystać ich pobyt, a to jest bardzo cenione przez gości. Wielu ludzi mówi, że w bardzo krótkim czasie ta restauracja stała się ich ulubionym miejscem odpoczynku dla nich. Dobrym kelnerzy, pyszne jedzenie, wspaniała atmosfera – często to wszystko, o co prosisz, z takich placówek, a to wszystko "Moskwa niebo" daje. Goście mogą zauważyć, że ich wyposażenie jest odpowiednie zarówno do spotkań biznesowych, jak i wesel i firm. W restauracji, jak bardzo dbają o gości, czynią wszystko, co w ich mocy, aby każdy z nich z uśmiechem na twarzy.