635 Shares 2670 views

Jak narysować Batman piękne?

Każda matka, której syn dorasta, chcąc nie chcąc, aby dowiedzieć się nazwy wszystkich postaci z kreskówek, myśliwce i historii ich życia. W związku z tym, kto jest Iron Man, Batman, Spiderman i firma, wie z pierwszej ręki. Nie tylko, że Twoje ulubione bohaterowie filmu Wszystkie dni, histerycznie krzyczy i macha kończyn migotanie na ekranie telewizora lub komputera, więc nadal i leżące wokół domu ich figur, najbardziej zróżnicowana i najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

Ale entuzjastycznie dziecko to nie wystarczy! Chwytając moment, kiedy moja matka właśnie położył, chcąc odpocząć trochę, on jest swinging album, biegnie nogi, plops się na kocu, kładzie ołówek nos i okrzyki: „Mamo, mamo, pokaż mi jak narysować Batman!”, I ci, jak nikt inny wiesz, że moje dziecko nie zostawiają cię w spokoju aż do jego prośba została spełniona. Musimy wydostać się z łóżka i ponownie skazany, aby przejść do biurka, na drodze stracił w domysłach jak narysować batman krok po kroku …

Papież nie było w domu, nikt nie delegować zadania. Jak narysować Batman? Dobre pytanie. Mama była dzieckiem była dziewczynka, i zwrócił głównie słodkie kręcone Pudel serca i wiązanki kwiatów. Ale Batman jest potrzebna, i nikt inny! Teraz dajemy dobre rady na ten temat.

Jak narysować Batman ołówek?

Aby rozpocząć na „ogurechik kij-stick, który pozostawił człowieka” – to nakreślić główne kontury głowy i tułowia. Pamiętając podstaw geometrii. Koło – główka, a następnie polaryzacja pozioma prostokąt – szyi, jak i przede wszystkim – duży kwadrat, który został następnie przekształcony w mocnym tułowia.

Aby dołączyć do kwadratu trójkąta przechylić w dół – udo. Dwa długie słupy wystające z trójkąta – przyszłość nogi. Po obu stronach placu są jeszcze dwa lekko zakrzywione laski – będzie uzbroić.

Kolejnym etapem

Teraz, w rzeczywistości, będziemy poprzez praktyczne działania, aby zrozumieć proces twórczy. Przez okręgi kaptur pririsovyvat-head z spiczastych uszach. Czy bohaterskich kontury barki, bicepsy rysuje. Rysuje potężnych nadmuchiwanego piersi przygotowania pasa, wyciągnąć smukły długie nogi. Następnie łagodnie zaokrąglone cały kształt konturu. Pririsovyvat za fruwające płaszcz do głów, wymazać wszystkie dodatkowe akcenty w bagażniku. Zrób kwadratowy męski podbródek mocno skompresowane usta.

Wykonujemy wojowniczy pięści. Narysuj części costume – paski, rękawiczki, buty. I, oczywiście, godło nietoperza na klatce piersiowej. Pozostaje malować superbohatera – i sztuką jest zrobić! Kombinezon robić czarny mysz na godłem, zbyt, a jej tło i pas musi być rasskrasit oczywiście żółty. Oto jak rysować Batmana. Widać, nie jest niczym trudnym.

Wreszcie, mała

Jesteś teraz na własnym doświadczeniu wiem jak narysować Batman i zadowolić dziecko. Ręczne rysowanie go, markery, kredki – i wreszcie można odpocząć tak długo jak nie jest konieczne, aby przejść do narysować Spider-Man. Albo grać transformatorów. Lub zbudować kryjówkę pod drapieżnika stołowego. Ale to będzie potem …