493 Shares 8870 views

Postacie i aktorzy filmu „Mad Max: Road Rage”

W maju 2015 roku w reżyserii Dzhordzh Miller wreszcie przedstawił publiczności czwarty film o słynnym max rockatansky franczyzowej. Kontynuacja jego przygód został zwolniony po 30 latach od wyświetlacza trzeciej części.

Film został pozytywnie przyjęty przez krytyków i otrzymał wiele nagród. Istnieje sześć „Oscar” między nimi. Bohaterem i prawa postapokaliptycznym świecie pozostały na niezmienionym poziomie, podczas wykonywania czołowych aktorów filmu „Mad Max” z oczywistych powodów uległy zmianie.

Tom Hardy

Rola max rockatansky w czwartym filmie udał się brytyjski aktor Tom Hardy. „Home” do naszych odbiorców jest on zaznajomiony za rolę w filmie Eames. Również aktor zostanie zapamiętany w postaci Bane'a – nieprzejednanym wrogiem Batmana w „Mroczny rycerz powstaje”.

W filmie „Survivor”, gra jedną z głównych ról i kontrowersyjnych – hunter Dzhona Fitsdzheralda. Według Tom Hardy, rola Max dano mu ciężko. Po wcześniej wystąpił aktorów filmu „Mad Max” od dawna związane z publiczności z historii.

Mel Gibson

Przypomnijmy, że w poprzednich trzech filmach franczyzy słynnej roli głównego bohatera max rockatansky wykonywane niepowtarzalny Mel Gibson. Zdaniem dyrektora, uczestniczył w ekranizacji ukochanej aktora nie daje franczyzy dalszy rozwój. Doszedłem do opowieści o starzejącej się Max. Dlatego obawy Tom Hardy okazały się bezpodstawne. Jego praca została wysoko oceniona przez krytyków.

A drugi obraz bohatera był bardzo organiczny, jak historia dostał nową turę. Fakt, że reżyser Dzhordzh Miller planował zakończyć historię wspaniałych wojowników drogowych film „Mad Max 3:. Kopułą Gromu” Pomysł nowych przygód Rokatanski dojrzewa 30 lat. Zmiany w warunkach gry w zwariowanym świecie, ewoluowały bohatera. Teraz będzie musiał walczyć o ludzkości jako całości, a nie tylko dla zasobów żywności i paliw.

Charlize Theron

Znani Charlize Theron zagrała rolę dowódcy wojskowego „Cytadela” – osada wód Furioso. Jej postać nie musi być chroniony? w „Mad Max” W przeciwieństwie do bohaterów przedstawionych w poprzednich filmach z serii. Film, aktorzy i postacie grają, ciągle smutna historia zdegradowany po niekończących się wojen o zasoby paliw światowych. Ale jest nadzieja.

Furioso misją jest dostarczanie młodym kobietom dyktatora harem cytadeli Nesmertnogo Dzho za darmo, „zielonej ziemi”, aby założyć nowe zgromadzenie. Max z powodu okoliczności, staje się stroną tego zadania. Ukrywa się przed prześladowcami, a uczestnicząc w walkach, bohaterowie udaje się realizować swój plan, ale nie poszło zgodnie z planem. Utalentowany i Oscarem Charlize Theron znany naszej publiczności w wielu filmach, w tym „Monster”, „Żona astronauty”, „Adwokat diabła”, „Mighty Dzho Yang”, „Aeon Flux”, „Słodki listopad”.

Nicholas Hoult

Rola Nax, wyznawcą nonmortal Joe wysłał do zabicia buntowniczy Furioso, a następnie stał się jego wiernym sojusznikiem, grany przez brytyjskiego aktora Nicholas Hoult. Podobnie jak w przypadku innych aktorów filmu „Mad Max”, ma bardzo ciekawy wygląd i wystrój. Muszę powiedzieć, że za pracę projektantów kostiumów i makijażu Film otrzymał jedną z sześciu szczerze zasłużone nagrody „Oscara”.

Rola w tym filmie – nie pierwsza praca z aktorem, który pochwalił krytyków i publiczność. Widz to młody, ale już popularny artysta jest dobrze zapamiętany przez główną rolę męską w filmie „Jack – zdobywca gigantów”, „Warm Bodies”, „równe”. jego praca jest również znany publiczności w nowej wersji trylogii superbohatera, „X-Men”, gdzie grał mutanta Hank McCoy, nazywany Bestia.

W filmie „Mad Max”: aktorzy, role

Rolę głównego czarnego charakteru – Pułkownik Dzho Mura, znany jako nonmortal Joe, grany przez australijski aktor i reżyser Hugh Kiyas Bern. To nie jest jego pierwsza praca w słynnym kinosage. W 1979 roku, był już zajęty w filmie „Mad Max”. Hugh grał lider Ripper rowerzysty gangu.

W roli uroczej Ankhart, jednej z żon dyktatora Nesmertnogo Dzho zagrał słynny supermodelka Rosie Huntington-Whiteley Alice. Fani popularnej serii Transformers znany jest z żeńską w trzeciej części obrazu "The Dark Side Of The Moon".

Podsumowując, chcę życzyć wam wszystkim przyjemny widok i cieszyć się akrobacje, efekty specjalne, fabuła i postacie, które są świetnie odgrywane przez aktorów filmu „Mad Max: Road Rage”.