604 Shares 3381 views

Recenzje serii „Kösem”: Historia, reżyser, aktorzy i roli

seria historycznych zawsze odgrywały ważną rolę w telewizji. W całej historii został stworzony ogromną liczbę różnych projektów. W niektórych była to średniowieczna Europa, są w stałych konfliktów i wojen, a rosyjscy reżyserzy zazwyczaj nagrywane są historie o znanych osobistości XIX wieku dał nam wiele nowego. Amerykanie i wpływa zarówno jego historię i historię innych krajach, ze wszystkim, co robią dużo lepiej resztę.

Jeśli chodzi o serialu, ostatnią rzeczą, nasza publiczność przychodzi na myśl Turcji. Niektóre nie są nawet świadomi, że istnieje już dość dawno nie ma własnego kina i filmów, które są transmitowane na całym świecie. A jeśli wcześniej zostały one obliczone wyłącznie na widowni, teraz tureckie opery mydlane są popularne w wielu innych krajach na całym świecie.

Większość z nich pracuje w popularnym gatunku melodramatu, która zawsze była dość popularne. Ale ostatnio, Turcy zaczęli rozwijać i wielu innych dziedzinach. Seria „Wspaniałe stulecie. Kosem Imperium” został wydany w kinach dwa lata temu, jest to jeden z najambitniejszych projektów w historii kraju. To próbował pokazać całą epokę. W efekcie mamy stworzenie naprawdę dużą skalę, który jest zobowiązany, aby zobaczyć każdy fan historycznej gatunku. Recenzje serii „Kösem”, historia, obsada – wszystko to zostanie omówione w artykule.

historia

Seria „Kösem” ma bardzo ekscytującą historię. Zdarzenia zachodzące na początku XVII wieku. Fabuła obraca się wokół historii Safie Walid sułtana, na rozkaz, który został porwany młodą i piękną córkę kupca weneckiego Anastasia. Dziewczynka został przedstawiony jako prezent dla wnuka Walid – Ottoman Sultan Ahmed I.

Początkowo nie mogła dostosować się do zmian, tak poważne, ponieważ nieodebranych krewnych i przyjaciół. Ale wszystkie jej próbuje uciec zamieni się niepowodzeniem. Anastasia ostatecznie zrezygnował z faktu, że jest mało prawdopodobne, aby żyć bez Ahmed. Stopniowo zaczęła się zdobyć jego zaufanie i stał się ulubionym. Dziewczynka otrzymała nową nazwę – Mahpeyker a następnie – Kosem (ulubione), na podstawie których został on wprowadzony na zawsze w historii. Przed nim będzie czekać na naprawdę niesamowite wydarzenie, które pozostawi piętno na losach wielu ludzi. Po wodze trafi do jej delikatnych dłoniach. Czy Kesemen poradzić sobie z tak poważnej odpowiedzialności?

Charakterystyka serii

Podobnie jak w wielu innych historycznych filmów z serii „Kösem” stosowane różnorodne dekoracji na dużą skalę, stworzenie, które dużo czasu i wysiłku zostało wydane. Ponadto, należy zauważyć, garnitury, co pozwoliło przekazać ducha dawnej epoki.

Pracowaliśmy nad stworzeniem projektu specjalistów, którzy zrobili wszystko, aby przetrwać serię maksimum. Oczywiście, nawet te trochę wysiłku, aby przekroczyć, na przykład, amerykańskie wiele milionów historyczną epopeję. Niemniej jednak, turecki serial „Kösem” wygląda bardziej niż godny. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że nasi ludzie telewizyjne do tego poziomu jest jeszcze bardzo daleko. Reżyser i producent warto byłoby dowiedzieć się z kolegami z Turcji, okazało się, że do stworzenia projektu jakości niekoniecznie wydając fortuny i przyciągnąć wszystkie rodzaje studiu PR.

Nawiasem mówiąc, ostatnio turecki serial „Kösem” rozpoczął nadawanie w naszym kraju. I zaangażowane w to nie najpopularniejszego kanału „Home”. Niemniej jednak, niektóre sukces w naszym kraju posiada szereg „Kösem”. 2 sezon składa się z 7 odcinków zawarte pierwsze 30 odcinków.

Pasje zwiększa z każdej partii. I jeszcze do niedawna, nie jest jasne, co wszystko w końcu wszystko się skończy. Utrzymuje napięcie w całym odcinku serii „Kösem”. 2 sezon był jeszcze bardziej niezwykłe niż pierwszy, mówią widzowie. Będziemy z zainteresowaniem obserwować rozwój sytuacji i mamy nadzieję, że filmowcy nie zawiódł.

„Kösem”: reżyserzy

Ze względu na międzynarodowy sukces serialu, nieoczekiwanie stwierdzono, że wystarczające dla wielu reżyserów biorących udział w tworzeniu tego projektu, praca w serialu i nie był debiut w karierze. Ale tutaj czułem ich znaku towarowego, który nadaje ton tej serii. Pracował obraz Zeinep Gunai, Meurthe Baikal Yagyz Akaydyn Alp et al.

Jeśli nadal w tym samym duchu, to będą one opracować błyskotliwą karierę. Być może nawet nie zauważyć za granicą i został zaproszony do pracy w innych krajach. Praktyka ta zaczęła zdobywać coraz większą popularność w ostatnich latach. Choć nie wiadomo, jakie projekty te osoby będą pracować w najbliższej przyszłości. Tak więc konieczne jest, aby czekać na ogłoszeniami lub jakiekolwiek wiadomości o nim.

„Kösem”: aktorzy

Aktorów i aktorek w serii są również zaangażowane dość niejasne. Niektórzy nie mają doświadczenia w filmie lub telewizji. W pewnym sensie jest nawet skorzystał. Prawdopodobnie, słynny osobowość nie mogła być tak organicznych i naturalistyczne grać trudne postacie z minionych wieków. Wiele w tym przypadku byłoby rzeczą naturalną ekspresję w teatrze, filmie i telewizji nie. Rozpatrzmy bardziej szczegółowo, które brały udział w kręceniu serialu „Kösem” aktorów.

Güneş Shensoy / Anastasia Tsilimpi / Beren Saat

Trzy aktorki odegrały znaczącą rolę Kösem (Anastasia) od wczesnej młodości do bardziej dojrzałych lat. Chociaż nie jest to największa liczba epizodów, w których się pojawiają, wszystkie aktorki doskonale uzupełnia tę historię i doskonale radzą sobie z ich ról.

Nurgül Yeshilchay

Ahmed zagrała żonę i matkę wielu dzieci, które odgrywają kluczową rolę w drugiej połowie cyklu. Być może najbardziej pamiętnych postaci w całej serii.

Demir Demirbaş / Alper Burak Chekmer / Ekin Baran

Te trzy osoby miały szansę odegrać rolę Ahmed w różnych okresach jego życia: młodości, dojrzewania, dojrzałej osobowości. Do połowy serii, postać ta była jednym z głównych.

Widzowie gości o wystawie

Jak można było oczekiwać, sprzężenie zwrotne w serialu „Kösem” ciepły i przyjazny. Widzów w takich krajach jak Anglia, USA, Rosji i Ukrainy, wziął obraz dobrze. Oceny (z oczywistych powodów) nie były najbardziej imponujące. Jednak, ze względu na egzotyczny kraj pochodzenia, nawet ten można uznać za wielki sukces. Recenzje serii „Kösem” pozytywnego dla właśnie niesamowita gra oddanych. Mimo małego doświadczenia wszystkim, którzy pracowali nad projektem, wszystko wygląda najbardziej profesjonalnie i skutecznie.

To dzięki serialu „Kösem” Europejczycy dowiedzieli się o istnieniu tureckich filmów i seriali. W ostatnich latach, są one coraz częściej w naszym kraju. Publiczne i pojawiają popularnych witryn, w całości poświęcone projektów, sfilmowane w kraju. Może pięć lat później, Turcja stanie się jednym z wiodących kompetencji w tym zakresie. Przynajmniej teraz jest wyraźnie to idzie.

Jeśli nadal uważasz, że Turcy nie są w stanie zwlec coś zrozumiały, jest wysoce zalecane cię, badając opinię na temat serii „Kösem”, znanego z samego obrazu. Na pewno będą mile zaskoczeni. Stereotypy o tym, że takie nietypowe dla europejskiej historii kultury są mało prawdopodobne, aby ktoś zainteresowany, zostaną również zniszczone po obejrzeniu pierwszej serii „Kösem”, co opóźni cię od pierwszej serii. Miłego oglądania!