836 Shares 2325 views

"Shadowbox 2: Zemsta": aktorzy i funkcje

Dzisiaj porozmawiamy o filmie "Walka z cieniem 2: zemsta". Aktorzy i cechy tej taśmy zostaną zaprezentowane poniżej. Jest to film rosyjski w 2007 roku . Jest to kontynuacja serii.

Streszczenie

Najpierw omówimy fabułę "Walka z cieniem 2: zemsta". Aktorzy zostaną zaprezentowani poniżej. Od końca wydarzeń ostatniej części filmu wynosi pięć lat. Cztery z nich Artem spędza w areszcie. Amerykański menedżer Michael sprawia, że Artyom proponuje wziąć udział w rematchu z Larrym Palmerem. Ten ostatni jest właścicielem trzech pasów i mistrza świata. Artem zgadza się. Pojedzie do USA. Początek treningu. Wkrótce do niego dochodzi Vika. Artem prowadzi serię udanych bitew. Przejście do pojedynku o tytuł mistrza absolutnego.

Główni aktorzy

Denis Nikiforov grał Artyma Kolchin. Chodzi o rosyjski aktor kina i teatru. Urodził się w 1977 r., 2 sierpnia. Gra w moskiewskim teatru Tabakov. Ukończył Moskiewski Teatr Artystyczny. Studiował w trakcie O. P. Tabakowa. Wśród jego ról: Constantine, Ippolit, Burdovsky, Christopher, Cavalier Danseni, pacjent, student, facet, Nikita, Saratov. Zdobywał sławę, uosabiając obraz Artyma Kolchina w trylogii zatytułowanej "Walka z cieniem", z którą dzisiaj mówimy. W filmie "Noc jaskółki" zagrał rolę Alexander Makeev.

Andrei Panin uosabiał wizerunek Valiev. Elena Panova grała z Viką Ermakova. Chodzi o rosyjską aktorkę kina i teatru. Jest laureatem Nagrody Państwowej. Urodziła się w Arkhangelsku. Jej ojcem jest Wiktor Pietrowicz, dyrektor teatru i szef teatru w Arkhangelsku. Matka jest nauczycielem w pianinie. Nazywa się Zhanna Viktorovna Panova. Elena była szkolona w Pracowni Szkoła MXAT w trakcie Olega Efremova. Została przyjęta do zespołu MXT.

W filmie zadebiutowała debiutem "New Year's story" w filmie. Potem dostała rolę w szwajcarskiej taśmie Daniel Schmid o nazwie "Berezina". Popularność przyniósł role w serialach telewizyjnych "Frontier" i "Walka z cieniem". Elena Panova jest żonaty, ma dwie córki – Lydia i Marianna.

Inni bohaterowie

Michael – promotor Artem, a Julia – jego zastępca – również w filmie "Walka z cieniem 2: zemsta". Aktorzy Mikhail Goreva i Ekaterina Malikova ucieleśniały te obrazy. Oleg Vasilkov grał Batovę. Pavel Derevianko otrzymał rolę Timokhi. Oleg Chudnitsov został zapamiętany przez publiczność jako Mustafa. Alvaro Orlando zagrał Cezara. Dmitrij Szewczenko pełnił rolę Nechaev. Aleksiej Frandetti uosabiał wizerunek flecisty. Pietro Arpeszella zagrał Marka. Jeremy Batista otrzymał rolę Diego. Bedzharano Giovanni reinkarnuje się w Marco.

Jeffrey De Serrano pojawił się w filmie jako Manuel. Victor Lopez grał Felix Mendez. Mariano Mendoza grał rolę gangstera. Anthony Ray Parker zagrał Buddy McDire. Michael-John Wolfe uosabiał wizerunek policjanta. Ivan Makarevich grał Kostya. Larisa Baranova została zapamiętana przez widownię jako żona Timoka. Alexei Malkov ucieleśniał obraz drugiego Kolchin. Maxim Litovchenko grał w Shlykovej. Andris Lielais otrzymał rolę Nolana. Eugene Smirnov-Ivanitsky grał z irlandzkim Quori. Nikołaj Soloview uosabiał wizerunek specjalnego dowódcy.

Natalia Batrak zagrała dziewczynę. Gus Redwood otrzymał rolę bokserki Larry Palmer. Również w filmie wzięli udział: Rico Devereaux, Eugene Voskresensky, Igor Skurikhin, Aleksiej Korolev, Andriej Perov, Vladimir Pivovarov, Victoria Runtsova, Irena Gregor, Svetlana Tormakhova, Alexei Ryzhkov, Olga Proshkina.

Ciekawe fakty

Podaj kilka ciekawych informacji o filmie "Walka z cieniem 2: zemsta". Aktorzy filmu reprezentowali powyżej. Alexey Shelygin stworzył większość kompozycji do filmu. Autorem muzyki do scen akcji był projekt Newtone. Na zdjęciu są również kompozycje: Brooks Bufford, Slot, BandEros, Underbiz, Iwan Smirnov, CENTR.