726 Shares 4563 views

THL W100: opinie, specyfikacje, instrukcje, ocena

Ogromna liczba producentów obecnych na rynku telefonii komórkowej, dawno zrobione smartfony masywny, przystępne towaru. Ten z kolei doprowadziło do tego, że telefony komórkowe stały się bardzo tanie i niemal uniwersalny (pod względem ich funkcji), mimo niskiej cenie. Tylko jedna z tych urządzeń zostaną omówione w tym artykule. Spełniać telefon komórkowy THL W100. Cechy, umiejętności technicznych i recenzje modeli – to wszystko można przeczytać w tym artykule.


informacje ogólne

Być może nawet nie słyszał o takich producentów jak THL. Może to być również, że nauka o firmie jeszcze, ale nie uwaga do swoich produktów, nie płacić, bo to tylko o jednym z chińskich marek, które produkują urządzenia mobilne. Zgadzam się, że ostatni raz, w rzeczywistości stały się masowo iść na rynkach zarówno w krajach WNP i Indie, ale również w Europie i Stanach Zjednoczonych, a tym samym zwiększyć wydajność smartfonów, ale utracił zdolność do rozróżniania między nimi.

Od innych chińskich urządzeń odróżnić THL W100 też nie będzie proste – telefon został zaprojektowany w klasycznym stylu na nich umieszczony jest na wartości przypadającego na niższym segmencie cenowym, aw rzeczywistości nie ma żadnych rodzynki. W tym przypadku, smartphone można nazwać dobrym, w oparciu o stosunek jego ceny i jakości, jak również ufne opinii, które są o nim można znaleźć.

Zaczynamy naszą opinię aby bardziej precyzyjnie, co jest reprezentacją maszynie zrozumieć.

Opcje

Zakup smartphone, otrzymasz atrakcyjne, lecz nie oryginalne białe pole wyboru THL W100. Otwierając go, staje się jasne, że model jest przystosowany do przesyłania mailem z odległych Chin w rzeczywistości na całym świecie. Dowodem na to jest jak gruby karton, wklejane od wewnątrz miękkim materiałem, a folia transportowa samego urządzenia otaczającej. I opinie wskazujące, że telefon poniósł w, nie mogliśmy znaleźć czas na wyjazd do klienta.

Po otwarciu pudełka prezentuje się wzrok smartphone, w którym mieści się sektor (karton) dla dodatkowych akcesoriów. Obejmuje dwie baterie, model zasilacza, zestaw słuchawkowy. Czy to jest jasne, kto cieszy, ale tutaj są przeznaczone do prowadzenia THL W100.

projekt

Trzymając telefon, można zobaczyć bardziej szczegółowo wszystkie cechy jego ciała. Został on zaprojektowany w stylu klasycznym, które jednak nie mają standardową dla urządzeń tanich chińskich błyszczącej powierzchni. Ze względu na to, że jest to możliwe, urządzenie wygląda atrakcyjne.

Nawigacja tutaj jest taka sama jak wszędzie na górnej części przedniej – głośnik, czujniki zbliżeniowe i oświetlenie, a także przednią kamerę. W dolnej sekcji THL W100 telefon ma fizycznego przycisku wstecz wstecz lub „Home” i przycisk „Options”. są one podświetlane białe do identyfikacji.

Górny panel smartphone jest umieszczony ekran moc / odblokowania przycisku zasilania, a także złącze do podłączenia USB i wejście dla słuchawek. Po lewej stronie znajduje się klawisz regulacji głośności.

Tylna pokrywa wykonana jest z białego tworzywa sztucznego, które jest trudne do zauważenia zabrudzenia lub odciski palców; Oto okno na aparat i lampę błyskową. Na dnie gniazda do głośnika umieszczonego.

pokaz

Smartfony THL W100 wyposażony w ekran 4,5-calowy (przekątna, która jednocześnie była bardzo popularna w tej klasie urządzeń). nasycenie wynika z rozdzielczością 540 960 240 pikseli, pikseli na cal. Obracając (zmiana kąta) obraz wygląda trochę lżejsze. Jeśli chodzi o pracę w słoneczny dzień, w takich okolicznościach, niektóre wyświetlacz traci swoją jasność.

THL W100 obsługuje do 5 jednoczesnych dotknięć ekranu. Ten multi-touch byłoby wystarczające dla małego smartphone budżetu.

System operacyjny

Jeśli uważasz, że znak charakterystyki urządzenia THL W100 model został ustalony początkowo na Android 4.2.1 wersji. Dziś, oczywiście, deweloper wydał aktualizację (ewentualnie do 4.2.2), a model został wypuszczony z powrotem w 2013 roku (w czasie tej wersji oprogramowania jest istotne). Jednakże, nie można nawet myśleć o tym, jak flash THL W100 do nowszej wersji Androida. Urządzenie oraz jego podstawowe oprogramowanie modyfikacja działa dobrze.

Należy zauważyć, że deweloperzy zmienili standardowej konstrukcji, graficznych ikon i uczynić je bardziej kolorowe. Stwierdzono również zmodernizowane logiki niektórych modułów takich jak aplikacje, które znajdują się na ekranie blokady. Teraz celu odblokowania urządzenia, użytkownik może uzyskać dostęp do „aparat”, „SMS” lub „Call”. Rozwój ten jest THL firma.

edytor

Dobrze przed farszu technicznych – urządzenia serca, wtedy mamy urządzenie, wyposażone w MediaTek MTK 6589, działająca na 4 rdzenie. RAM 4 GB.

Oczywiście, należy oczekiwać od tego spektaklu „żelazną” nie jest konieczne – każdy rdzeń jest w stanie wydać taktowania 1,2 GHz. Jednak, jak wynika z dedykowanymi opinii Thl W100, telefon obsługuje odtwarzanie nawet najbardziej obszernych i kolorowych gier, znajdujących się na Google Play, bez problemów i opóźnień – wszystko idzie gładko i pięknie. Na tej podstawie możemy śmiało powiedzieć, że pomimo niskich kosztach, Thl W100 smartfon będzie doskonale radzić sobie z podstawowymi, codziennych zadań, w stronę użytkownika.

kamera

Jak już wspomniano powyżej, telefon posiada przednią kamerę skierowaną do komunikacji przez Skype, Viber i innych środków komunikacji wizualnej. Ponadto, oczywiście, nie ma, a głównym aparatu. Jak podano w oficjalnych specyfikacji urządzenia są rozdzielczości matryca 5 i 8 megapikseli. Sądząc po jakości obrazu, to stwierdzenie jest prawdziwe. Jeśli się panoramiczne zdjęcia obiektów, będą zauważyć nieznaczne „szum”, ale problemy z transmisją wyświetlania tekstu (nawet jeśli napisane drobnym drukiem) nie powinno być.

powiązanie

Deklaruje, że telefon obsługuje jednoczesną pracę dwóch kart SIM. Jest to bardzo wygodne, ponieważ, oczywiście, pozwala komunikować się w dwóch różnych sieciach, przy czym możliwe jest, aby mówić o zmniejszenie kosztów połączeń (przy odpowiednim doborze operatorów). W zależności od ustawień sieciowych w celu określenia, które z kart zostanie wybrany priorytet, nie można. Można zrobić to w inny sposób – wkładając kartę do pierwszej szczeliny, urządzenie może być wykorzystywane tylko w tej sieci 3G.

Oprócz pracy z dwoma kartami telefon posiada również moduł Bluetooth do wymiany danych, opcje GPS i A-GPS do nawigacji w obszarze wspierania pracy w Wi-Fi sieciach.

Targi dedykowane opinię Thl W100, działają wszystkie funkcje bez żadnych skarg.

autonomia

Jak wszyscy wiemy, aby przedłużyć żywotność urządzeń Android – zadanie numer jeden dla wielu użytkowników. Problemem jest to, że te gadżety nie są dobrze zoptymalizowane do użytku z wszystkimi zestaw funkcji, które one posiadają, bo to nie pomoże, nawet dużą pojemność baterii.

Na opisanym kontaktowego samego urządzenia nie można nazwać – to 1800 mAh. Ta średnia parametru na baterii, która może dostarczyć telefon do pracy przez 1-2 dni w normalnym trybie użytkowania (5-6 godzin lub więcej w aktywnej pracy). Więc nic szczególnego modelu W100 Państwo w tym numerze demonstruje, jeśli nie własnych, aby spróbować podjąć pewne kroki, aby przedłużyć „życie” elementów żywności smartphone.

Nie zapominaj także, że z telefonem dwie baterie dostarczone – to pozwala zastąpić innym bateria jest naładowana w przypadku pierwszego wyładowania.

opinie

O urządzenia ze względu na jego stosunkowo dużej popularności pozostawił wiele opinii w internecie. Większość z nich mówi, że model jest wart swojej ceny, i pracować z nim – to prawdziwa przyjemność. Wiele napisać, że urządzenie ma masę funkcji, stabilność i niezawodność, a także jakościowo gromadzone.

Oczywiście, istnieją negatywne cechy ludzi stojących małżeństwo fabrycznego lub jakąś wadę na poziomie komponentów smartphone. W szczególności, pisząc o przycisków nieprodukcyjnym, głośniki i sizzling błąd przy wejściu do aplikacji „Camera”. Można powiedzieć, że trzy kategorie najczęstszych problemów. Walczyć z nimi trzeba wiele sposobów: w przypadku dwóch pierwszych problemów trzeba znaleźć gdzie w Twoim mieście przeprowadzać naprawy THL W100 (ma żadnego centrum usług szeroki profil, jako oficjalny punkcie obsługi firma będzie najprawdopodobniej nie robi). Nie do zdiagnozowania i może przeprowadzić wymianę uszkodzonego modułu.

Jak charakterystyka użytkowników, często jest to problem na poziomie programu, wyrażona w niemożności uruchomienia aplikacji, jest odpowiedzialny za strzelanie. W tym przypadku trzeba dokonać ponownej flash – proces aktualizacji oprogramowania telefonu lub zastąpienie go innym modyfikacji. Jeżeli nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie, zaleca się, znowu, znowu, skontaktuj się z centrum serwisowym w celu profesjonalnej pomocy.

Generalnie, jak wspomniano w przeglądzie, możliwość awarii i błędów w smartfonie jest dość duży. Jeśli model naprawdę zaczyna się niepowodzeniem, a nie szukać, jak rozbierać THL W100 i wziąć kilka samodzielnych prób naprawy urządzenia. Aby rozpocząć, spróbuj restartu smartfon – jak pokazuje praktyka, wiele niepowodzeń może być rozwiązany w ten sposób. Tylko wtedy, gdy nic się nie zmieniło, doprowadzić urządzenie do serwisu.

Gdzie kupić?

Przed (zaraz po jej wydaniu) Model W100 był na sprzedaż, jak wiele podobnych Soup, sklepach z artykułami elektronicznymi i różnych telefonów komórkowych sklepach, które specjalizują się w takich produktach. Ponadto, może to być, aby uzyskać (w rozsądnej cenie) oraz głównych aukcji chińskiej, gdzie urządzenie zostało wysłane do dowolnego kraju na świecie (często również z bezpłatną wysyłką).

Dziś, gdy jednostka straciła swoje znaczenie, nie będzie mógł go znaleźć w sklepach mobilnych telefonów. Exit – kupując używany smartfon, używany, lub zamówić model w tej samej aukcji, gdzie kupcy sprzedają urządzenia zapasów po debiucie modelu. Jednak nawet w tych miejscach, aby znaleźć „setny” nie jest takie proste – w jego miejsce pojawił się nowy model, w szczególności, W200 i innych. Jest oczywiste, że jego producent zaktualizował swoją linię, i z tego powodu, aby znaleźć stare egzemplarze do sprzedaży ze względu na ich nieistotność nie będzie łatwe.

odkrycia

Ogólne wyniki tego przeglądu nie są tak jednoznaczne. Z jednej strony mamy całkiem ładny smartfon, który ma dość nietypowy wygląd (ze względu na brak podobieństwa z iPhone bez taniego błyszczącego plastiku) i dość silne właściwości (jako produkcyjnym procesor i aparat, nawet z interpolacją). W uzupełnieniu do powyższego, w urządzeniu, istnieje wiele innych mocnych stron w zakresie wyposażenia technicznego, które mogą przyciągnąć uwagę. Oczywiście, nie wspominając o bardziej przystępnej cenie jako wielofunkcyjny gadżet, dzięki któremu może ona pozwolić większość fanów urządzeń mobilnych.

Z drugiej strony, istnieją pewne negatywne aspekty. Po pierwsze, to nie jest najwyższa autonomia urządzenia – aby uciec z wyładowania w krótkim okresie może być albo poprzez rezygnację z niektórych funkcji, albo ze względu na battery na drugi, naładowany (będąc gdzieś na drodze). Ponadto, nie zachęcając i opinii twierdząc, że smartfon został ujawnił wadę fabryczną, co zaowocowało rozpoczęciem śmieci w jedną lub drugą funkcję. Jest to kolejny zły rzeczą, która może się zdarzyć każdemu klientowi. Oczywiście wada może wystąpić w innych telefonach – także wśród mistrzów, ale raz na modelu W100, są typowe, możemy mówić o słabych urządzeń kasowych i nieuwaga problemu dewelopera.

Czy mogę kupić ten telefon?

Pierwszym krokiem jest uświadomienie sobie, że chcesz to zrobić – funkcjonalność lub stabilność. W pierwszym przypadku podjęcia inteligentny telefon jest zdecydowanie warto: model jest naprawdę pełnoprawnym uniwersalny gadżet w przystępnej cenie. Jeśli jesteś zainteresowany wiarygodnego i stabilnego funkcjonowania telefonu, być może, ten model nie Ci odpowiadać, a oczy powinny być zapłacone do sprawdzonych smartfonów. Wybór należy do Ciebie!