727 Shares 8134 views

Stylowy i wydajny połowie cenowo smartfon Lenovo K3 zakres Uwaga. Przegląd funkcji tego gadżetu ze stanowiskiem jego potencjalnego właściciela

Doskonały design w połączeniu z wysoce produktywnego sprzętu pozwala nam rozważyć urządzeń w segmencie średnim przedziale cenowym jednej z najbardziej atrakcyjnej oferty Lenovo k3 Note. Przeglądu każdego właściciela smartfona alokuje swoje wspaniałe osiągi na tym poziomie urządzenia. Chodzi o jego opcje, plusy i minusy pójdzie na niego.


nisza

Cena, funkcje i cechy przypisywane decyzjami średnim poziomie z Lenovo K3 z uwagą. Zapoznaj się z właścicielem takiego „inteligentnego” telefonu oznacza to, że urządzenie to jest praktycznie w niczym nie ustępował odrobić flagowych rozwiązań. Dlatego model smartfona jest najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy są w stosunkowo skromne pieniądze potrzebne rozwiązanie bardzo produktywne. Że taki jest „K3 Nout”.

konstrukcja urządzenia oraz użytkowych

Większość panelu zajmuje czarny ekran (jego przekątną równą stałych 5,5 cala), chroniąc powłokę olejo- do Lenovo K3 noty. przywołanie praktycznie każdy smartfon właściciel przydziela jej wysoką jakość. Pod wyświetlaczem pochodzi, zgodnie z oczekiwaniami, przyciski panelu sterowania 3 podświetlany. Powyżej ekranie są czujniki, słuchawka i aparat z przodu. Mechaniczne przyciski sterujące inteligentnie podzielone na lewej krawędzi smartphone. Na jego górnej stronie wyświetlona port audio. „MikroYuSB” na dole znajduje. Obok niego jest mikrofon Elementary. pokrywa tylna, w przeciwieństwie panel przedni mogą być produkowane w różnych wariantach kolorystycznych: biały, czarny, niebieski, żółty i zielony. Rozpoczęła głośny głośnik, aparat główny i jego podwójne światła LED.

sprzęt

Na jednym z najbardziej wydajnych rozwiązań procesor zbudowany telefon komórkowy Lenovo K3 notatkę. Liczba właścicieli wydzielają duże ilości MT6752 wydajności (model ten procesor jest w samym sercu gadżet). Składa się z ośmiu jednostek obliczeniowych A53 architektury, które w razie potrzeby mogą być rozproszone do imponujących 1,7 GHz. W wyniku tego, trochę z pozycji wydajności MT6752 traci „Snapdragon 801”. Możliwości procesora dodaje akcelerator graficzny „MALI-T760.” Ten akcelerator grafiki bez najmniejszych problemów przetwarzających obraz wyświetlany na ekranie w „Full HLB D” -quality. RAM w tym smartfonów 2 GB, a pojemność wynosi 16 GB firmware. W razie potrzeby ilość wbudowanej pamięci można zwiększyć poprzez ustawienie karty flash o maksymalnej pojemności 32 GB.

Główny aparat fotograficzny posiada czujnik obecności 13 MN. Jakość obrazu uzyskuje się z niej naprawdę bardzo dobre, a nawet wymagających użytkowników nie wnosi sprzeciwu. Wideo można również nagrywać w 1080 p. W przedniej części czujnika aparatu jest bardziej skromne – 5 megapikseli. Do autoportretów i połączeń wideo przez „Skype” wystarczy. Pojemność kompletnej baterii wynosi 3000 mAh. Średni czas korzystania z gadżetu opłata będzie na tyle na dzień. Na początku zabawek wymagających smartphone określona wartość zostanie zmniejszona do 9-12 godzin. Ale w czasie największe gospodarki, to smartphone może rozciągnąć 3 dni, ale poziom jego funkcjonalność będzie minimalny.

System operacyjny

Jednym z najnowszych wersji systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych używanych przez Lenovo K3 Note. Opinie kupujących odróżnić obecność „Android 5.0”. Interfejs OS znacząco przeprojektowany chińskich programistów. Oddzielne menu dla zainstalowanego oprogramowania nie jest, etykiety wszystkich
programy instalowane składać bezpośrednio do jednego z biurek.
system operacyjny jest zainstalowany na szczycie nadbudówki „Lenovo Lauchera”, która pozwala użytkownikowi bez zbytniego trudu, aby zmienić interfejs systemu do ich specyficznych potrzeb.

Opinie i ceny

Prawie idealny toczone Lenovo K3 Uwaga. Gadget opinie i punkty cena na fakt, że jej konkurenci po prostu nie mają szans. Wydajny procesor i akcelerator graficzny, duża pojemność pamięci, doskonały ekran wysokiej jakości pierwotnego i kamera skierowana do przodu, najnowsza wersja oprogramowania systemowego – nie jest to pełna lista zalet tego modelu smartfonu. Gorzej jest w zasadzie jeden – jest to mała pojemność baterii 3000 mAh. Aby rozwiązać ten problem, należy skorzystać z jednej z dwóch poniższych sposobów. Jeden z nich – zmniejszając obciążenie na urządzenie i zaoszczędzić czas pracy baterii. A drugi – jest podłączenie zewnętrznego akumulatora (będzie trzeba kupić osobno).

Teraz koszt takiego urządzenia wynosi 150 dolarów. Podane cechy i możliwości sprzętowych urządzenia można bezpiecznie powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych smartfonów segmentu propozycje średnicy. Ale z drugiej strony, różnica między devaysa flagowego i „K3 Nout” nie jest tak silny. W większości z istniejącym oprogramowaniem do tej pory, to nie jest tak łatwe i zwracać uwagę. Cena tego smartfona mają bardzo skromne.

streszczenie

Doskonały smartfon z doskonałych parametrów technicznych sprzętu i niewielki koszt – to Lenovo K3 Uwaga. Przejrzyj wszystkie właściciela wskazuje, że urządzenie to ma istotne wady, ale jego zalety mogą być wymienione przez długi czas.