377 Shares 9767 views

OnePlus 2: Przegląd, specyfikacje techniczne, testy i opinie

Za każdym razem, że pojawi się na rynku telefonii komórkowej urządzenia, chiński producent stara się przekształcić je w coś wyjątkowego, tak że kupujący będzie przyciągać uwagę. Jednym z nich jest w stanie to zrobić, inni – nie.


Sposoby według którego zaliczki smartfony też są różne. Niektórzy programiści mogą zapewnić, że zachowanie rozległych kampaniach medialnych, wykorzystując media, reklama zewnętrzna, strony internetowe; inni zaangażowani w prawidłowym pozycjonowaniu swoich urządzeń, tworząc dla nich „prawo” wizerunku i reputacji.

Ciekawym sposobem promocji devaysa wziął firmę OnePlus. Jest to chiński producent, który produkuje „Special” telefonu. Że nie są one tak – czytaj dalej w tym artykule.

Twórca koncepcji i modeli

Wszystkie telefony, które są produkowane pod znakiem logo firmy, oznaczone jako „zabójcy” flagowego. Oznacza to, że wspomniany smartfon ma cechy tak potężne, że mogą wytrzymać najlepszego modelu ( „Flagship”) innych producentów. Z boku jego niski koszt urządzenia, dzięki któremu programiści i nadzieję „wygrać” swoich konkurentów.

Oczywiście, wszystkie prawa urządzeniem na rynku z wysokiej jakości treści technicznej i niedrogie, powinna cieszyć się wielkim sukcesem ze swoją publicznością. Jednak w praktyce, możemy zobaczyć nieco inną sytuację – dla telefonów jak Samsung Galaxy modelu S6 OnePlus 2, przegląd, gdzie mamy zamiar zrobić – z pewnością nie konkurenta. Jednak w tym artykule weźmiemy bliżej przyjrzeć się funkcji urządzenia i zainstalować swoje najbardziej podstawowe zalety i wady. Aby to zrobić, należy dokonać szczegółowej analizy i, zgodnie z oczekiwaniami, należy rozpocząć od opisania konfiguracji.

sprzęt

Poprzez zakup urządzenia OnePlus 2 (przegląd którym jesteśmy), najpierw zobaczyć niezwykłe w jego konstrukcja jest czerwone pole, na którym minimalna liczba nazw – nazwa modelu i rozwoju firmy. Wewnątrz niej można nie znaleźć bogaty zestaw jak chyba przyzwyczajeni od innych chińskich dostawców. Zestaw ten zawiera: urządzenie do ładowania, przewód (płaski kształt) i zasilacz do podłączenia urządzenia do sieci. Ponieważ wielu dostawców z Chin rutynowo wyposażyć okno ze swoich gadżetów również pokrowce, ochraniacze ekranu, czy dodatkowe baterie, doświadczenie OnePlus 2 (opinie potwierdzić) wygląda dość niezwykłe.

projekt

Smartfon wygląda jak niektórych badań, mocno przypomina model Oppo Znajdź 7. Powodem tego jest relacja między przedsiębiorstwami; oczywiste jest, że niektóre elementy projektu (jeśli nie cała konstrukcja) zostały przeniesione z jednej firmy do drugiej.

Faktycznie, kształt urządzenia – płaski „cegły” o zaokrąglonych narożach i nachylone tylną. dla smartfonów linii granicznej jest wykonany z metalu, dzięki czemu cała jednostka wygląda nieco masywny. W tym przypadku, co jest najbardziej interesujące OnePlus pokrywa tylna 2 jest wykonana z grubej, szorstkiej plastiku. Trzymając go w dłoni i jest wygodny, jednak jest to bezpieczne dla urządzenia, jak ryzyko, że spadnie smartfon jest znacznie zmniejszona.

Elementy sterujące nawigacji

Przyciski Lokalizacja na smartfonie można nazwać klasyczną – bezpośrednio pod ekranem jest klawisz „Home”, wykonane w podłużnym, owalnym kształcie. wyświetli przycisk blokady umieszczony po prawej stronie, tuż pod „swing”, przez który zmiany poziomu głośności telefonu. Po przeciwnej stronie OnePlus 2 smartphone ma klucz utworzony jako suwak. Przełącznik może to zmienić tryb dźwięku w telefonie – funkcja jest wyraźnie kopiowane z-urządzeń Apple. Mechanizm ten pozwala przełożyć dźwięki urządzenia w jednym z trzech trybów – pełny zakres dźwięku, tylko z ważnych sygnałów lub ciszy.

złącza funkcyjne

Otwór słuchawkowy jest w górnej części urządzenia, podczas gdy do portu ładowania 2 OnePlus (zdjęcia w tym artykule stanowią dowód) umieszczoną pod spodem. Jednak nic specjalnego.

Na dolnej powierzchni, twórcy ustawić głośnik zewnętrzny. To ma szerokie otwory, przez które brzmią funkcjonalne według reakcji, przekazywane w sensie jakościowym. Jednak izolacja modelu od wilgoci lub pyłu może być mowy – monitorowanie urządzenia będą musiały być bardzo ostrożny.

pokaz

2 dotyczący OnePlus charakterystyk wynika, że urządzenie ma przekątnej równej 5,5 cala. W zasadzie etoklassichesky wielkości dla tej klasy urządzeń, dla 4-calowy ekran wydaje się być zbyt mały, aby sprostać nowoczesne funkcje telefonu; natomiast wzrost wyświetlaczu przesunie się do kategorii smartfonów z „fablet”. Można powiedzieć, jest optymalny rozmiar ekranu OnePlus 2 (opinie potwierdzić).

Wyświetlacz działa w oparciu o technologię IPS. Przy takiej wysokiej rozdzielczości (około 1920 x 1080 pikseli) na urządzeniu można mówić o wysokiej gęstości obrazu. Jest to 401 pikseli na cal.

Możliwości funkcjonalne ekranu jest podobna do wielu urządzeń tej samej klasy – nie ma wsparcia dla 10 jednoczesnych dotknięć, czujnik zbliżeniowy urządzenia, możliwość blokady ekranu podczas rozmowy. W celu kontynuowania go wyłączyć, trzeba będzie zrobić dwa krótkie pukanie na wyświetlaczu.

Użytkownik OnePlus 2, którego charakterystyka ta informacja nie jest wyświetlana, docenią obecność dwóch cech wyświetlaczu telefonu, możliwe było ustalenie w praktyce. Po pierwsze, jego powierzchnia pokryta olejo- i antyrefleksyjne warstw, co czyni urządzenie wygodne z jasnej pogodzie. Drugi model jest chroniony szkło, które może wytrzymać uderzenia i zarysowania. Z tego powodu, smartfon będzie dłuższy, a ekran pozostaje nienaruszony.

edytor

Nic dziwnego, że inteligentny telefon, który stawiamy na w tym artykule, nazywany jest „flagowy killer”! OnePlus 2 jest wyposażony w osiem mocny procesor, który składa się z czterech identycznych jądra. Częstotliwość taktowania jest przy jednej z 2 do 1,5 GHz, odpowiednio. Biorąc pod uwagę tę funkcję, można mówić o dość wysokiej wydajności modelu.

Twórcy zainstalowany na OnePlus 2 64-bitowy procesor firmy Qualcomm Snapdragon 810. – Ta modyfikacja zaawansowanego rozwiązania w świecie elektroniki, która naprawdę sprawia, że telefon znacznie bardziej zwinny i dynamiczny. Wskazówka jest możliwe przynajmniej na szybkość reakcji urządzenia w praktyce – system zachowuje się bardzo szybko, nawet w przypadku dodatkowych obciążeń w trakcie rozruchu niektóre „otyły”, wymagających gier.

Ważne jest, aby pamiętać, że model jest na rynku w dwóch wersjach – z 3 lub 4 GB pamięci RAM. Dlatego szybkość ich pracy, odpowiednio, będzie się nieco różnić.

kamera

Urządzenie posiada dwie komory – główne i jeden mógłby powiedzieć, bardziej przeznaczony do tworzenia obrazów i użytkownika Oglądanie obrazu na ekranie. Umieściłem go na przednim panelu urządzenia.

Krzywek 13 i mieć rozdzielczość 5 megapikseli odpowiednio. Jeśli znajdziesz OnePlus 2 charakteryzuje dyskusję, może się okazać, że jakość urządzenia fotografowania jest całkiem zadowalająca dla większości użytkowników – zdjęcia są doskonałe ze względu na możliwość laserowego autofokusa. Nawet tutaj jest funkcja HDR – stworzenie kilku zdjęć i łączenie ich ze sobą.

Oczywiście, oprócz prostych obrazów i filmów można zrobić. Telefon obsługuje іslo-MO opcję, która, jak sama nazwa wskazuje, odnosi się do trybu powolnego działania.

pamięć

Telefon dostępny w wersji z 16 i 32 GB pojemności wewnętrznej ( „native”) pamięci. W związku z tym, użytkownik może wybrać sposób wolumen będzie mieć telefon. Ponadto, nie ma wsparcia dla karty pamięci, która może pomieścić dane o pojemności do 64 GB.

W ogóle, to będzie więcej niż wystarczająco, nawet dla najbardziej aktywnych i zaawansowanych użytkowników smartfonów. Wyobraź sobie, jak wiele filmów, muzyki i filmów można pobrać do urządzenia! Tak więc, z przenośnego devaysa może uczynić prawdziwe przenośne centrum multimedialne, które będą zawsze pod ręką. I mały, ale jasny ekran można oglądać filmy w najlepszej rozdzielczości, jednocześnie z dala od urządzeń stacjonarnych.

autonomia

Odkąd zacząłem rozmawiać o pracy z treści rozrywkowych, a tam jest problem znaczenia autonomii – jak długo telefon może być obsługiwany bez żadnych dodatkowych opłat.

Jak już wspomniano poświęcony OnePlus 2 Recenzja modelu ma non-wymienny akumulator. Jego pojemność, zgodnie ze specyfikacjami technicznymi, to około 3300 mAh. Jest on zbliżony do średniego rysunku, gdy telefon zużywa dużo energii, ze względu na swoją funkcjonalność, ma wystarczająco duży ładunek.

W bardziej konkretnych terminów, pojedyncza bateria będzie wystarczająco, aby „rozciągnąć” do końca dnia, w aktywnym trybie pracy. Należy zauważyć, że korzystanie z gier 3D (to znaczy przy maksymalnej wydajności aktywne) model może pokazać pracę przez 4,5 godziny.

powiązanie

Możliwości urządzenia do łączenia się z sieciami komórkowymi są wystarczająco szerokie. Dzięki temu urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi aktualnymi 2G / 3G / 4G formatach. Tutaj, w szczególności jako dedykowany OnePlus 2 recenzji, w naszym kraju, po zainstalowaniu karty SIM „Megafon” i MTS określa połączenia za pomocą LTE.

Istnieją, oczywiście, i inne funkcje, aby połączyć się z telefonem. Na przykład, jest to odbiór Wi-Fi sygnał danych do szybkiego Internetu. Oprócz odbioru sygnału w tym formacie, smartfon może również działać jako samodzielny punkt dostępowy, dając mobilnego Internetu z innymi urządzeniami.

To tutaj, oraz moduł do transmisji danych na krótkich dystansach – Bluetooth. Jak opisać opinii łącznością o urządzeniu, wszystkie systemy działają prawidłowo.

Do nawigacji lądowej telefon używa GPS-format. Oprócz niego, smartfon może pracować z systemami GLONASS.

opinie

Stosunkowo smartphone w Internecie istnieje wiele zaleceń i specyfikacji, napisanych na twarzach tych ludzi, którzy pracowali z nim bezpośrednio. Jak pokazują one, że model i urządzenie nie jest doskonały, a zdarza się kilka nieoczekiwanych błędów i usterek.

W szczególności do tych, mogą obejmować: problemy z jednym z systemów (Wi-Fi, GSM moduł); błąd urządzenia podczas rozmowy (gdy telefon niezależnie zawiera głośnik); Błąd podczas pracy z ekranem dotykowym (urządzenia „szaleje”, zaczyna przełączać się nieprawidłowo lub inna aplikacja). Niektórzy użytkownicy zgłaszali jako brak niezdolności do aktualizowania systemu-telefon przy użyciu Wi-Fi, bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania (choć można go naprawić dostępny w Internecie pod adresem OnePlus 2 firmware z Androidem na cyjanu).

W sprawie zasadności modelu jest opisana w hotelu, zbyt wielu. Na przykład, jak mocne wymienione wszystkie cechy kolorowy wyświetlacz, mocny procesor, stylowy wygląd. Posłowie podkreślają, że za tak niską cenę (około 17 tysięcy) i nie mogli czekać na dobre urządzenie z nienazwanej chińskiego producenta. I, oczywiście, jeśli wziąć zaleceń jako całość, większość z nich – są pozytywne.

odkrycia

Tak, przeprowadziliśmy przegląd urządzenia, które nazywa się „flagowym killer” – chińskiego OnePlus 2. Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że produkty z Chin naprawdę zaczął na poziomie wyższej jakości niż ich poprzednicy. Jeśli wziąć pod uwagę, że wcześniej można było mówić o większości niskiej jakości kopii Samsung i iPhone, a dziś jest to niezależne produkty, obdarzone zaawansowanych funkcji i możliwości wagi. To samo odnosi się do naszego opisuje urządzenie.

Jeśli chodzi o telefon pasuje do opisu danego tutaj? W ogóle, to naprawdę jest to, co jest opisane: wysoki poziom produktywności, autonomii, i tym podobne – wszystkie z nich są prawdziwe. Inteligentny telefon może być naprawdę nadana model „top-end”, jeśli nie brać pod uwagę kilka drobnych błędów. I, oczywiście, każdy ma telefon. Dowiesz się, w części „Uwagi”. Ogólnie rzecz biorąc, te błędy nie są krytyczne, a oni nie mają wpływu na ogólne wrażenie modelu.

W związku z tym, na podstawie sumy wspomniano powyżej, chcielibyśmy mieć pozytywny wniosek, w odniesieniu do OnePlus 2 i nazywają to urządzenie silny, jakości skoncentrowany i obiecującą smartfon, następna generacja, która może naprawdę denerwuje gigantów, takich jak Samsung i LG.