706 Shares 6432 views

Samsung Galaxy J7: szczegółowy opis

Dzisiaj zdecydowaliśmy się zaprezentować mały przegląd urządzeń mobilnych pod marką Samsung Galaxy J7 Duos J700H. Że to urządzenie jest najważniejszym przedstawicielem nowej linii gadżetów, które mogą pracować jednocześnie z dwoma kartami SIM. Oprócz rozmiarów, z urządzeń ruchomych obecnych rzeczy samej ogromnych parametrów, a także dużego wyświetlacza. Na tym ekranie można rozwiązać niemal każdy problem, który poprzednio wykonywane tylko na stacjonarnym komputerze PC lub laptopie.

Oczywiście przedsiębiorstwa koreańskie są obecne i innych podobnych gadżetów, które niemal przekraczają model omówiony w niektórych wskaźników. Ale tutaj na właściwości technicznych nie mogą ewentualnie konkurować. Urządzenie mobilne Samsung Galaxy J7 przedstawi pasemkami, a także dodatkowe funkcje, które można zaznaczyć dowolny właściciel od tłumu. Jest o cechach technicznych dzisiaj i będziemy rozmawiać.

projekt

Zacznijmy przegląd wyglądu Samsung Galaxy J7 J700H Złoto SM. Według tych cech, nowy model otrzymał praktycznie nic nowego od deweloperów, jeśli porównamy go z poprzedniej wersji urządzenia. W szczególności dotyczy to Galaxy J5. Za jedyną różnicą może być przypisana tylko do wymiarów fizycznych, a także od lokalizacji kamery przedniej strony południowej. W rzeczywistości jest to tylko drobna zmiana w parametrach zewnętrznych.

Korpus wykonany jest z gładkiego plastiku, górne i dolne końce widać zaokrąglenie krawędzi, które zdecydowanie poprawiły wygląd i dał zupełnie nowy styl. Fizyczne wymiary inspirujących telefonu: 152,2 x 79,1 x 7,9 mm. Wielu użytkowników może wydawać się, że ten telefon będzie niezwykle trudne. W rzeczywistości, to nie jest przypadek. Smartphone Samsung Galaxy J7 waży tylko 169 gramów, co jest, co do zasady, jest spektakularny ustawienie dla tego gadżetu.

spektrum kolorów

Jeśli jesteś już zaznajomiony z danym urządzeniem mobilnym, to konieczne jest, aby wiedzieć, że w momencie, gdy gadżet jest sprzedawany w trzech kolorach: złoty (bardzo popularne i modne), biały i czarny.

Niektórzy potencjalni nabywcy Samsung Galaxy J7 smartfon może się wydawać, że to będzie bardzo trudne do opanowania, ale w rzeczywistości nie jest to absolutnie prawdziwe. Ergonomia w tym przypadku stoi na wysokim poziomie. Będziesz mógł wygodnie korzystać ze wszystkich rodzajów kontroli.

wskaźniki

Więc, niech nam teraz do głównych cech smartphone Samsung Galaxy J7 J700H DS. Omówienie Wyniki są przedstawione poniżej. Po prostu chciałem, aby pamiętać, że jeśli zaczniesz nową porównania z urządzeniem poprzednika, można zauważyć znaczną różnicę w wydajności i wielkości.

nowi deweloperzy smartfonów nadal postanowił rozważyć kilka propozycji: w mobilne urządzenie pozostaje ten sam ekran TFT 5,5 cala. Jest to problem techniczny znacząco wpływa na koszt urządzenia mobilnego. Rozdzielczość ekranu wynosi 1280 x 720 pikseli, który pasuje do większości konsumentów. Wysoka jakość jasności i koloru na pewno cieszyć. Ponadto, dużą zaletą jest to, że obraz jest doskonale widoczny pod różnymi kątami.

wniosek

Urządzenie mobilne z systemem 64-bitowy procesor Snapdragon 615 znak, który ma osiem rdzeni. Urządzenie zostało skonstruowane i nowoczesny akcelerator wideo Adreno 405. Pamięć RAM w nowoczesnym smartphone Samsung Galaxy J7 na tyle dobrze, aby zakończyć pracę, jego objętość wynosi 1,5 GB.

Z pomocą tego telefonu można nie tylko rozwiązywać codzienne problemy, ale także grać i ustawić potężne aplikacje rozrywkowe. Smartfon będzie nieustannie zachwycają jego prędkości pobierania i wydajności.

Ku naszemu zaskoczeniu, nie zauważyliśmy żadnych istotnych braków w tym telefon komórkowy – wszystkie wykonywane na odpowiednio wysokim poziomie. Biorąc pod uwagę zakres i specyfikacje cena, to możemy powiedzieć z pewnością, że ten gadżet jest jednym z najlepszych. Chociaż istnieją podobne modele innych producentów o podobnej charakterystyce. Jednakże ceny są bardzo różne analogi.

Podsumowując. Przed nami jest smartfon oparty na systemie Android 5.1 operacyjny. Urządzenie jest realizowany w klasycznym przypadku. Jest kontrolowana przez klawiszy mechanicznych i dotykowych. Obsługuje dwie karty SIM. Tryb sal operacyjnych – zmienny.