352 Shares 3903 views

Jak usunąć reklamy z telefonu na kilka sposobów

Stały spadek kosztów mobilnych urządzeń komunikacyjnych – smartfony i tablety doprowadziła do tego, że mają prawie wszyscy, z kilkoma wyjątkami. Mogą one być wykorzystywane nie tylko do rozmowy, ale również na przeglądanie stron w globalnej sieci, grać w gry, słuchać muzyki i wiele więcej. Nic dziwnego, że wzrosła popularność gadżetów doprowadziło do powstania i masowej dystrybucji złośliwych programów i dostosowanych wkładek reklamowych w programach i stronach internetowych. Jeśli używasz komputerów, które nauczyły się walczyć poprzez zainstalowanie specjalnego oprogramowania (antywirusowe, firewalle, zapory), świat małych urządzeniach przenośnych, sytuacja jest znacznie gorsza. Panaceum, niestety, nie istnieje, więc dzisiaj będziemy rozważać tylko jedną z „twarzy” – wyjaśni jak usunąć reklamy na „Android” telefonu.


odmiany reklamy

W zależności od sposobu realizacji, reklamy są podzielone na kilka grup. Pierwszy z nich to okna pop-up, które pojawiają się podczas przeglądania Internetu. To również może być przypisana do różnych automatycznych przekierowań (przekierowania w przeglądarce) do niepożądanych zasobów. Druga grupa zawiera wbudowany adware programów, powodując wyświetlanie treści na ekranie telefonu, jeśli masz dostęp do internetu. I wreszcie, po trzecie, najbardziej nieprzyjemny grupa jest spontanicznym przekierowania do stron trzecich w każdej przeglądarce zainstalowanej. Nietrudno się domyślić, że odpowiedź na pytanie, jak usunąć reklamy w telefonie Android, zależy od sposobu, w jaki przejawia się.

negatywne skutki

Pomimo faktu, że niektórzy właściciele urządzeń mobilnych po prostu pogodzić się z wyświetlania reklam, zamykając go, zaleca się nadal borykają się z nim bardziej istotnych metod. Jeśli pozostawić wszystko tak jak jest, to istnieje ryzyko, programu antywirusowego smartphone, należy pobrać i zainstalować w tle. Ponadto, jeśli nie mamy do czynienia z jak usunąć reklamy z telefonu, moduł wyświetlacz będzie stale „zawiesić się” w systemie, zajmując część czasu pamięci i procesora, co będzie miało negatywny wpływ na szybkość działania urządzenia jako całości. Wreszcie, tło przesyłania komunikatów reklamowych zużywa ruchu, które mogą być ograniczone i płatną osobno.

manekin adres

Jednym ze sposobów, który od dawna z powodzeniem stosowany w systemach stacjonarnych – jest edycja gospodarzy. Ten specjalny plik zawiera instrukcje do wykonywania przekierowań, aby adresy stron na wewnętrznym IP. Konstrukcja jest bardzo prosta: po jednej stronie znajduje się lista nazw zasobów sieciowych, a na drugiej – adres internetowy. Dla tych, którzy chcą ograniczyć dostęp, zgodność z wyznaczonym 127.0.0.1. Po wyświetleniu przez system operacyjny przeglądarce najpierw sprawdza plik hosts, a jeśli nie jest to mecz, wymiana danych z zasobu nie występuje. Jak usunąć reklamy z telefonu w ten sposób? Aby to zrobić, najprostszym sposobem, aby skorzystać ze specjalnych programów. Jeden z nich – to ogłoszenie wyjeździe. Najpierw trzeba zainstalować program i uruchom go. Następnie skręcić w Internecie. I wreszcie, w menu aplikacji, naciśnij przycisk „Prześlij plik i włączyć blokadę.” Jeśli się powiedzie, aplikacja otrzyma odpowiedni komunikat. W menu, użytkownik może uruchomić aktualizację, polegająca na pompowanie nowych plików konfiguracyjnych, które rozszerzono listę niepożądanych zasobów, które wyświetlają reklamy. Ważnym uwaga: zmiany gospodarzy wymaga uprawnienia root.

przekierowania

Często szczęśliwi właściciele nowo zakupionego urządzenia, aby zauważyć, że telefon wyskakuje reklam. Jak go usunąć, a przyczyną pojawienia się tych reklam? Niestety, część oprogramowanie niektórych gadżetów low-end w pliku systemu operacyjnego jest złośliwy kod, który kontroluje wszystkie żądania do sieci. Był umyślnie uniemożliwia w chińskich producentów tanich gadżetów, albo przypadkowo trafia tam. Z tego powodu, zainstalowana przeglądarka na każdy spontanicznie przekierowanie do strony z reklamami. Jak usunąć reklamy z telefonu, jeśli pokazuje się jako przekierowań? Ten przypadek można uznać za najbardziej „ciężki”, jak łatwo zainstalować „Program-zbawca” nie może zrobić. Najpierw trzeba uzyskać prawo Ruth. Na przykład za pomocą KingRoot. Następnie zainstalować Titanium backup aplikacji i przez to do „zamrożenia” lub usunąć wszystkie programy, które nie są potrzebne do pracy. Jest w YouTube player, aplikacji e-mail, galerii i tak dalej. Wszystkie z nich należy następnie zastąpić początkowo czysty od wirusów analogów. Jednocześnie nie jest to jedyny sposób, aby usunąć reklamy z telefonu w przypadku przekierowań. Jeśli Internecie gadżet deweloper dokonał aktualizacji wersji oprogramowania, można spróbować go pobrać do urządzenia zgodnie z instrukcjami załączonymi.

stron przekładek

Użytkownicy systemów komputerowych stacjonarnych wiedzieć, że można wyciąć reklamy z wykorzystaniem rozszerzenie AdBlock dla przeglądarek. Podobne rozwiązanie jest także dla „Android”. Po jego instalacji, konieczne jest, aby tłumaczyć przełącznik programatora na „dozwolone”.

„Czyszczenie” Kod

I wreszcie, jeśli wszystko inne zawiedzie, a telefon wyskakuje reklama – jak usunąć go w tym przypadku? Roztwór jest szczęście Łatacz App. C może być stosowany w prawie każdym programie zidentyfikowane modułu reklamowego i zablokować go. Korzeniowe wymagane uprawnienia. Po uruchomieniu użytkownik zobaczy listę zainstalowanych programów, pod nazwami, które wskazują, czy obserwowane niepożądane „Wklej”. Jeśli tak jest, to trzeba wybrać odpowiednią pozycję z menu i przejść do „Usuń reklamy”.