443 Shares 8562 views

Przegląd Fly 4404. Opis smartphone i opinie

Wśród wielu producentów telefonów low-end należy zauważyć firmę latać. Spółka nie prowadzi supernowych projekt lub potężny farsz i tworzy wiele niedrogich urządzeń. Co się dzieje w firmie, można zobaczyć przykładową IQ4404.


projekt

Etniczność smartfony firmy nie mogą szczególnie zaskoczony. Dzięki emulacji liderów projektu jest nieco nudzić. Nie jest wyjątkiem, a telefon Fly IQ 4404. Przednia część naśladuje firma „Samsung”, a tylna wygląda bardzo podobny do HTC.

Fly 4404 wykonana jest z tworzywa sztucznego, a nie bardzo złej jakości. Zespół również zadowoli użytkownika, luki w urządzeniu zaobserwowano. Może to być niewielkie szorstki dźwięk, gdy urządzenie jest skompresowany, ale to nie jest krytyczna.

Produkowane przez Kolorów nadwozia bardzo skąpe. Właściciele oferowali tylko białe i czarne maszyny.

Na wyświetlaczu panelu przedniego jest osłonięta, czujniki, głośnik, a komorą przycisków dotykowych. Z tyłu jest dość przewidywalny wzór w postaci głośnika komory głównej, logo firmy i flash kursu.

Po prawej marginalia umieszczony przycisk zasilania, a po lewej – regulacja głośności. Dolny koniec obzavolsya złącze USB i mikrofon. Z góry, odpowiednio, gniazdo słuchawkowe.

Szczególnie oryginalny projekt nie świeci, ale też nie nudzi mu się połączyć. Na tanie urządzenie wygląda całkiem do przyjęcia. Waży smartfon nie jest bardzo dużo, zaledwie 132 gramów.

pokaz

Obzavolsya Fly 4404 telefon jest najlepszy ekran 4,5 cala. Poprawia wygląd ekranu i stosowane IPS znacznie zwiększa matrycy kątów widzenia. Jednak podsumował pikseli: tylko 854 do 480. Oczywiście, cechy te są stosowane w prawie wszystkich pracowników państwowych, ale chciałby lepiej.

Jasność słońce przygasa trochę, chociaż całe urządzenie wyświetlacza doskonałe zachowanie. Zamęt tylko wyróżniał się piksele, ale logiczne jest przy 218 ppi.

Wyświetlacz okazało się świetne dla urządzenia niedrogie. Konkretne skargi na obrazie użytkownik nie powinien mieć.

kamera

Fly 4404 usuwa mierny. Powodem tego leży w ustalonym celi z 5 min. Chociaż urządzenia i obecnych funkcji poprawiających obraz, takie jak szczegółowe ustawienia autofokusem, a nie ratować sytuację.

Kilka poprawia jakość obrazów 2560 do 1920. Aparat brakuje trochę ostrości, aby utrzymać się do komór nowoczesnego sektora publicznego.

Frontalka jest najczęstszą oko 0,3 megapiksela. Kamera jest przeznaczona tylko do połączenia wideo, ale to absolutnie nie jest dobre.

W ogóle, telefon komórkowy z ostatnich lat 4404 Mucha jest całkiem akceptowalne cechy aparatu.

nadzienie

Fly IQ 4404 wykorzystuje ulubioną chińską procesor MTK. Faktycznie, dzięki zastosowaniu tej konkretnej części urządzenia okazują się tańsze. Dobrą wiadomością jest to, że procesor ma dwa rdzenie. Każdy z nich jest taktowany zegarem 1,2 GHz. Cechy te umożliwiają optymalne wykorzystanie urządzenia.

Ale w pamięci RAM 4404 Fly IQ nie jest tak jasne figury. Wyposażony smartfon 512 megabajtów. To jest uważana za minimalną wartość dla urządzeń „Android”.

Fly utyka w 4404, a wbudowana pamięć. Jej jedynym 4 PL i jest dostępny do użytku 2.5. Reszta pamięci zajmowanej przez system. Jedynym rozwiązaniem będzie wzrastać ze względu na dysku flash. Smartfon można umieścić karty do 32GB.

system

Urządzenie pracuje pod kierunkiem „Android” 4.2. System pozwala na całkowicie ustawić telefon, wszystkie aplikacje i nawet najbardziej wymagających gier.

Problemy w pracy urządzenia nie powinny być kosztem napełniania, który zapewnia dobrą wydajność. Dodatkowo, uaktualnienie do nowszej wersji nie będzie trudne.

Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na wysiłki firmy, aby zainstalować wiele przydatnych aplikacji. Składając firmy najpotrzebniejsze aplikacje są już obecne w telefonie.

powiązanie

Urządzenie jest dostępne wszystkie niezbędne standardy GSM-komunikacyjne, a nawet 3G. Ponadto, urządzenie pracuje z dwoma kartami SIM.

Niestety, urządzenie radiowe jest tylko jeden, i jednoczesne korzystanie z dwóch kart możliwe. Podczas rozmowy telefonicznej drugi Sim wyłączy się automatycznie.

Naturalnie, telefon Fly IQ 4404 Spark zawiera funkcje, takie jak Bluetooth, Internetu mobilnego i vayfay.

bateria

Smartfon wyposażony jest pojemność baterii 1750 mAh z. Oceniając wydajność i funkcjonalność urządzenia, można stwierdzić, że to nie wystarczy. Oznaczony przez 7 godzin aktywnego w rzeczywistości realizowana zmniejszonym 3-4. Czas trwania zależy od używanych funkcji.

Zmniejszenia szybkości ładowania będzie wyłączyć aplikacje i połączenia z Internetem.

cena

Smartfon ma dość tanie urządzenie posiadające takie dobre cechy. Kup Fly IQ 4404 Spark może być około 4000 rubli. Najprawdopodobniej cena będzie jeszcze niższa, ponieważ urządzenie jest już usunięty z produkcji.

W porównaniu z bardziej popularnych marek Fly 4404, biorąc pod uwagę nadzienie, a cena wygląda bardzo kuszące.

Opcje

Dodatkowo do zestawu kabla telefonicznego wchodzi USB, słuchawki, zasilacz i instrukcję.

Biorąc pod uwagę, że urządzenie jest wykonane z tworzywa sztucznego, pokrywa zakup wydaje się być całkiem uzasadnione. Ponadto, urządzenie będzie potrzebował kartę pamięci flash, a może nowy akumulator.

godność

Bardzo zadowolony ze sprzętem smartphone. Urządzenie zapewnia doskonałą wydajność i być w stanie wykonywać wiele zadań. Przynosi jedynie minimum RAM.

Dość najnowsza wersja systemu należy również zauważyć. Zdolność do „Android” 4.2 są dość rozległe. Bez problemu można zainstalować wszystkie potrzebne programy lub gry.

Uczestnicy 4404 Fly rozmiar ekranu będzie nie tylko pracować z wygodą, ale także zapewniają rozrywkę. Oczywiście, o odtwarzanie HD można zapomnieć, ale średnia jakość filmów i wiele gier będzie wyglądać świetnie.

Innym urządzeniem atutem karty – jest jego cena. W rzeczywistości, Fly 4404 można uznać za jeden z najtańszych budżetu. Oczywiście, wśród mniej znanych chińskich urządzeń można znaleźć i niższe ceny, ale na pewno będą one cech przyznać.

braki

Wadą urządzenia jest kopiowany wygląd. Oczekiwać specjalnego wyjątkowość pracownika państwowego nie jest konieczne, ale duże podobieństwo do znanych marek, też, nie jest osobą.

Odniesienia do komory urządzenia, aby nie spowodować podniecenia. Najprawdopodobniej zostanie ona zmniejszona do wykorzystania rzadkich zdjęć i nie wiele więcej. Ogólnie rzecz biorąc, aparat w telefonie ma, a wszystkie zalety tego końca.

Innym słabym punktem Fly 4404 – jego baterię. Nawet bardzo małe niedrogiego pojemności baterii urządzenia. Właściciel będzie musiał natychmiast pomyśleć o jego wymianie, jeśli nie ma ochoty być na uwięzi do gniazdka.

Nie powoduje radość i pamięć telefonu. Dostępne słaba 2,5 GB dla użytkownika. Faktycznie, właściciel będzie musiał kupić kartę flash.

opinie

Właściciele rozwinięte nie jest najlepsze wrażenia z korzystania z urządzenia. Wielu użytkowników już po kilku miesiącach zostały zmuszone do naprawy telefonu. Problemy pojawiły się w przeważającej części z wyświetlaczem i eksploatacji systemu. Po dłuższym stosowaniu „Android” w maszynie zaczyna „zwolnij”.

Oczywiście, użytkownicy nie zaprzeczają sobie zalety funkcjonalności i ceny. Większość z tych zalet i mają zasadnicze znaczenie przy wyborze urządzeń.

wynik

Latać na charakterystyce 4404 pokazuje bardzo dobrze. Ale sądząc po pojawiających się problemów właścicieli oczekiwać od urządzenia nie jest wiele warte. Należy natychmiast ustawić się na stosunkowo krótki okres życia smartphone.