467 Shares 8604 views

Kod zabezpieczający „Nokia” Czy on jest wiarygodne?

Znana marka fińska Nokia ustanowił siebie jako zamożny i dość konkurencyjny producent urządzeń mobilnych różnych modyfikacji. Ale może nie każdy wie o ukrytych możliwości, które zapewniają ustawienia inżynierii wprowadzając tzw tajny kod.


Kod zabezpieczający „Nokia” lub całkowity strategia ochrony

Czy wiesz, że Nokia od wydania swojej pierwszej produkcji wdrożyć konkretny algorytm ochronną w oprogramowanie wyprodukowane komórkowych i ciągłego doskonalenia strategii globalnej ochrony? Między innymi, inżynierowie firmy osiągnęły ogromny sukces w tej dziedzinie! Standardowe ustawienia telefonu Nokia nawet linie budżetowe sprawiają, że jest łatwy do wdrożenia optymalnego poziomu ochrony dla swojego urządzenia mobilnego. Jednak to bardziej …

Jeśli chodzi o kod zabezpieczający „Nokia” wiarygodne?

Dzisiaj nic nie jest całkowicie bezpieczna. Niemniej jednak, niemal wszystkie wiodące firmy na świecie specjalizującą się w projektowaniu i produkcji telefonów komórkowych, a także hybrydowy elektronicznej typu urządzenia, szukać jak najwięcej i jakościowo, aby chronić siebie i swoich klientów przed nieuprawnionymi działaniami przestępców, a nawet konkurentów. Jak już wspomniano, absolutna gwarancja nikt nie może dać, więc musimy tylko wspomnieć fakt, że kod bezpieczeństwa jest „Nokia” jest w stanie oprzeć się niechciany dostęp tylko w przypadku braku szczególnych środków technicznych: programiści i programy serwisowe płynnie czytać z bloków pamięci, zamknięte nawet dla użytkownika, właściciela bezpiecznego telefonu. Warto zauważyć, że jako takie kody są „Nokia” – nie jest niczym innym, jak nakazuje to usługa publikowania na ekranie różnego rodzaju informacji.

Na przykład, wprowadzenie polecenia:

  • 12345 – standardowy kod zabezpieczający „Nokia”, domyślnie skonfigurowany;
  • * # 06 # – to polecenie, w którym twoi Telefon wyświetla aktualne informacje IMEI-id;
  • * # 0000 # – dane wyświetlane na urządzeniu wersja oprogramowania sprzętowego, data produkcji i telefon, itp.;
  • * # 92702689 # – niemal pełne informacje o telefonie, w tym całkowity czas pracy urządzenia i więcej;
  • * # 7370 # – pozwala na resetowanie ustawień użytkownika do ustawień fabrycznych, czyli za pomocą tego kodu telefon powróci do stanu pierwotnego;
  • * # 7780 # – działania takie jak poprzedniego polecenia, z wyjątkiem utraty danych użytkowników przechowywanych bezpośrednio w pamięci telefonu.

Czy są jakieś tajne kody Nokia?

Samo pojęcie „tajne” traci sens, skoro mówimy o nich! Więc nie łudźcie się … W rzeczywistości, tajne kody – to wspólne kody inżynierii przez które są wykonane wiele prób i korekt. Oczywiście, podczas korzystania z nich, można osiągnąć pewne zmiany w funkcjonalności urządzenia mobilnego: zwiększenie głośności polifonicznego głośnika, jasność wyświetlacza, zmiana rozmiaru czcionki . I innych w swej istocie, jest to ten sam kody serwisowe, ale analfabeta podejście i niewiedza o konsekwencjach korzystania z tych poleceń, można zakłócić prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Dlatego nie jest konieczne, aby eksperymentować, bo konsekwencje mogą być tragiczne dla telefonu komórkowego.