636 Shares 5625 views

IPhone z Ameryki – to jest możliwe

Dość często można zobaczyć pytania użytkowników Internetu, czy możemy skorzystać z naszego iPhone z Ameryki? Czy Can gadżetów zakupione w Stanach Zjednoczonych w dniu zamówienia, odblokowany i pracować normalnie? A co najważniejsze, jak kupić telefon w USA? O tym wszystkim dowiesz się z tego artykułu.

Nie ma nic dziwnego w tym, że nasi klienci są zainteresowani możliwością zakupu i dostarczenia iPhone z Ameryki. Nad oceanem, koszty takie urządzenie pomiędzy $ 99 i to cena jest bardzo atrakcyjna. Najpierw jednak należy zawsze pamiętać, że nie jest łatwo dostać telefon top-end od słynnego producenta w tak niskiej cenie. Na przykład, cena iPhone 5 na stronie internetowej produktów Apple – 199 dolarów. Telefon ten jest przystosowany do operatora (USA, oczywiście), ale to wiązanie można uniknąć poprzez wykonanie „Unlock”. Okazuje się, że proste. Ale jaki jest problem?

Po pierwsze, nie będzie w stanie zakupić iPhone z Ameryki ze względu na brak kredytu mają amerykańskie karty bankowe, a także obywatela amerykańskiego zabezpieczenia społecznego. Po tym wszystkim, karta zostanie obciążona co miesiąc kwotę zamówienia, aw roku właściciel musi zapłacić ponad $ 1.000 dla usług. IPhone jest wiążące elementy umowne do wykonania.

Po drugie, nawet jeśli kupiłeś urządzenie wydając kontrakt do jego znajomego, który mieszka w USA i ma ubezpieczenia społecznego, a także karty kredytowej Bank of America, a następnie jeden może obciążyć Cię umowę, że nadal trzeba płacić. W przypadku zerwania umowy z właścicielem (w tym przypadku znajomego) będzie zobowiązany do zwrotu korzyści dla operatora, że ten ostatni oczekiwanego otrzymać. Ponadto, trzeba jeszcze być brane pod uwagę koszty wysyłki z USA. Jak widać, nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Dobrze, że istnieje inny sposób. Jeśli nadal nie straciły nadzieję na zakup iPhone z Ameryki, można korzystać z aukcji eBay. Aby zakupić urządzenie mobilne tutaj trzeba tylko zrobić siedem dość proste kroki:

  • zarejestrować się w serwisie eBay;
  • mieć konto w systemie płatności PayPal ;
  • znalezionych żądanego modelu telefonu;
  • zapłacić za zakup i wybrać metodę, która będzie przyjmować dostawy towarów ze Stanów Zjednoczonych;
  • śledzić towarów; sprzedawca da specjalny numer śledzenia numer śledzenia, ale ta usługa jest dostępna tylko dla płatnych metod dostarczania;
  • odbierać przesyłki.

Jak widać, to całkiem proste, ale przy zakupie za pośrednictwem aukcji eBay mogą być powikłania. Dlatego zalecamy korzystanie z wysyłką za pośrednictwem USPS Ekspresowej poczta International. nawet przed zakupem trzeba dokładnie zbadać towar, zwłaszcza w przypadku obrazów o niskiej jakości, ponieważ nie można zobaczyć, na przykład, zadrapań lub innych uszkodzeń. Wszystko trzeba sprawdzić – trzeba dokładnie wiedzieć, co kupić telefon prawidłowo.

Jak widać, jeśli się trochę wysiłku, można uzyskać upragnioną modelu urządzenia iPhone z Ameryki na dość dobrej cenie. Oczywiście, nie będzie to nowy telefon na kontrakt, ale masz możliwość korzystania z jednego z najnowszych modeli najlepszych producentów telefonów komórkowych. Więc warto spróbować.