853 Shares 7136 views

Alcatel One Touch idol 2 mini: specyfikacje, opinie

Smartphone jakość zależy przede wszystkim od jego parametrów. Według niego, można mówić o tym, jak długo będzie trwać urządzenie i czy jest konieczny zakup smartfona. Ale to, co mówią o Alcatel czyjegoś dotyku idol Mini 2 gotowce?

Komponent wizualny

W Alcatel One Touch idol 2 Mini charakterystyki opierają się na danych wizualnych. Opierając się na nich, twórcy idą i wszystkie pozostałe elementy urządzenia. Jego ciężar 110 gramów na zarejestrowanych grubość mniejszą niż 8 mm. Imponujące, prawda?

Oto standardowy batonika z trzema przyciskami dotykowymi poniżej. Jego unikalne cechy są uważane metaliczna srebrna ramka, która daje elegancji telefonu. Korpus wykonany jest bardzo solidnie. Aby znaleźć winy z jakiegokolwiek luzu lub innych problemów po prostu nierealne. Urządzenie tworzy wrażenie premia chociaż w rzeczywistości, to jest sektor publiczny.

Po prawej stronie znajduje się przycisk zasilania, rocker głośności powyżej. Jest również stosowany w celu zablokowania urządzenia i czujnik. Lewe gniazdo na karty SIM, pokryte korkiem. Znajduje się poniżej złącza USB i mikrofon. Bardzo dobrze oddzielone od ładowarki i gniazda słuchawkowego. Wielu użytkowników zauważyło go jako jeden z najbardziej wyraźnych zalet tego urządzenia.

Na tylnej pokrywie plastikowej są kamery głównej lampy błyskowej oraz dodatkowy mikrofon do jakości dźwięku w nagraniach wideo LED. W przedniej części urządzenia, oprócz klawiszy i ekran oleofobowej, kratki głośnika i ma przedni aparatu.

kamera

Jeśli mówimy o aparatach, a następnie Alcatel One Touch idol mini 2 wydajność więcej niż dopuszczalne. Głównym Aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 5 megapikseli i wideo na 1280×720. Uzupełnieniem jest dość wysokiej jakości auto-focus i lampą błyskową elegancko wpisanego. W tym przypadku zdjęcia są jakości jest znacznie wyższa niż innych marek smartfonów, aparatów fotograficznych, które docierają na aplikacjach osiem lub nawet 13 megapikseli.

Przedni aparat w smartfonie jest wadą dla współczesnego człowieka, gdyż nie jest przeznaczony do samodzielnego, ale tylko na połączenia i jest jak na dzisiejsze standardy to bardzo skromny Rozdzielczość – zaledwie 0,3 megapikseli. Jeśli nie jesteś fanem fotografowanie siebie, to jednostka – to fakt.

bateria

Akumulator smartphone litowych i nieusuwalne. Jego wielkość 1700mAh. Producent obiecuje, że bateria jest w stanie autonomicznie wykonywać co najmniej 400 godzin w oczekiwaniu i 5 aktywnego użytkowania. Doskonały wynik dla smartphone budżetu. W obliczeniach karty SIM oraz minimalnego zestawu aplikacji, zużycie baterii jest bardzo niski. Nie bardzo produktywny „żelazo” na jeszcze większe oszczędności.

Pamięć i wydajność

Można śmiało zadeklarować, że funkcje Alcatel One Touch idol mini 2 pamięci nie są zachęcające, ale nie martw się. Ta norma i 4 1 gigabajt gigabajt pamięci RAM lub pamięci nieulotnej RAM. W oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, to nie jest najlepsze wskaźniki. Chociaż, jeśli pamiętać, że urządzenie został wydany w 2014 roku, to nic dziwnego.

Jeśli chodzi o „żelaznej” część również nie należy spodziewać się specjalnych cudów. Urządzenie zawiera procesor zdolny podkręcania każdy z czterech rdzeni do częstotliwości 1,2 GHz. Te wskaźniki wystarczająca do pracy z prostych programów, takich jak komunikatory, ale nie więcej. Nie zapominaj, że urządzenie jest sprzedawane głównie jako sposób iw tym samym budżecie. A w przypadku z atrakcyjnym wyglądem w niskiej cenie jest rzadko zdarza się znaleźć więcej lub mniej produktywne „żelazo”.

Aby zwiększyć wydajność, można rutirovat urządzenie i usunąć niektóre z wbudowanych aplikacji. Pozwoli to, oprócz zmniejszenia obciążenia procesora, rozładować pewną ilość pamięci nieulotnej, co jest tutaj, a więc nie jest zbyt wiele.

odkrycia

Smartfon Alcatel One Touch idol 2 przedstawia mini 4,5 calowy dotykowy telefon z wiarygodnego IPS-matrycy. Ten elegancki telefon z niską ceną, procesor 4-rdzeniowego i „Android” 4,4 zakochać z tysiącami ludzi. On będzie dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie lekkie i smukłe smartfony. Spośród minusy można zauważyć we wszystkich gniazdo na karty SIM, które mogą być małe w dzisiejszych wysoce konkurencyjnych operatorów, a nie spektaklu „żelaza”, obniżając komfort użytkowania. On doskonale pasuje do roli dodatkowego gadżetu być stosowany w rzadkich przypadkach, tak samo jak główny smartfon nie będzie w stanie zapewnić pełen zakres możliwości oferowanych przez współczesny świat elektronicznej.