413 Shares 3538 views

iPhone'a słuchawki: historia rozwoju

Nowoczesne smartfony stały się swego rodzaju procesor multimedialny, łączący w jednym funkcjonalności telefonu kompaktowe urządzenie, kamery wideo i odtwarzacz muzyki. Wraz z nimi, uzupełnianie i rozszerzanie ich funkcjonalności, opracowany i słuchawki. Teraz nikt nie jest zastanawiające człowiek idąc ulicą lub w zestawie słuchawkowym mówić „do siebie”, wykorzystując wbudowany mikrofon. Wielki wkład w ten wykonany firmę Apple wydała iPod i iPhone. Słuchawki tej marki rozpoznawalne z daleka i mają swoją własną historię.

Ze słuchawkami do EarPods

Pierwszy model, wydany iPod z legendarnym, została opublikowana w 2001 roku. Muszę powiedzieć, że „jabłko” słuchawki szybko podbił serca użytkowników. Nawet w swojej pozornej zdolności do zaskoczenia Jobsa świat, pozornie prostych rzeczy, patrząc na nie z innej perspektywy.

Słuchawki, oczywiście, różne od konkurentów, ale to, co jest najbardziej interesujące jest ich znakiem rozpoznawczym nie była wyjątkowa jakość dźwięku i koloru. Nikt nie chce, aby słuchawki białe. Apple starał się i podjął właściwą decyzję.

Nowy impuls do rozwoju i stymulacji ze słuchawkami uczących otrzymał w 2007 roku wraz z wydaniem iPhone. Słuchawki zyskały małą kontrolę, pozwala sterować odtwarzaniem utworów muzycznych i odbieranie połączeń bez wyjmowania telefonu z kieszeni. Zaledwie rok później firma Apple wydała oddzielny zestaw słuchawkowy o nazwie In-Ear. Oni nigdy nie przyszedł w pakiecie z produktami firmy i sprzedawane oddzielnie jako element mody. Ich głównym zastosowaniem jest skręt zrównoważona technologia armatura, mają wysoką jakość transmisji audio.

W 2012 roku było uwolnienie następny, piąty z rzędu, model iPhone'a. Słuchawki wyruszyli z nim zawarte, cierpiał drastycznej przebudowy i otrzymał nową nazwę – EarPods. Od swoich poprzedników, jak również od ich konkurentów, ich biorące udział w kształcie kropli projektu. Z nim bezpiecznie mieszkał cztery uwolnienie iPhone – tak skuteczne, aby uzyskać te słuchawki. iPhone 5S, 6S 6 i obsadzone przez nich bez żadnych zmian zewnętrznych.

bez przewodów

Kolejna historyczna zmiana Jabłko wykonane z wydaniem siódmej wersji swojego smartfona. EarPods z „Siedem” straciło wszystkie standardowe gniazda audio. Zamiast tego używa teraz tego samego portu błyskawica, a ładowanie.

Zaledwie kilka miesięcy Jabłko ogół pozbawieni słuchawki bezprzewodowe. zachowały one, że stał się już znany postaci kropli, ale teraz do urządzeń audio zaawansowaną technologię Bluetooth.

Jak odróżnić fałszywy

W sklepach można znaleźć różne kolory, które są wykonane słuchawki iPhone. Original to czy nie? Jak powiedzieliśmy wyżej, Apple wydała zestaw słuchawkowy w kolorze białym. Od pierwszych modeli innych kolorach Spółka nie zastosowała. W związku z tym, wszystkie kolorowe różnorodność, która jest przerywana ze straganów, jest niczym więcej niż starannych rzemiosła naszego wschodniego sąsiada.

Zwykle przyszedł z słuchawki iPhone doświadczenie smartphone. Ale jeśli to się stało, że masz je uszkodzone lub utracone, wiesz, nie wszystkie białe EarPods na sprzedaż są oryginalne. Aby dowiedzieć się, jak odróżnić produkty Apple autorem wielu artykułów i instrukcje, a można je znaleźć nie jest trudne.

Konkludując

Że jest tak krótki, że wygląda prawie dwudziestoletnią historię rozwoju słuchawki „apple” firmy. Jednym z popularnych produktów, które stosowane w tworzeniu idei legendarnego Steve'a Jobsa.