99 Shares 4685 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu włączania MMS na iPhone „6”

Dzisiaj pokażę ci, jak włączyć MMS na iPhone „6”. Apple stara się uprościć proces konfiguracji własnych produktów, tak aby uaktywnić wiele opcji na urządzeniu firmy, często już po jednym kliknięciu. Czasami jednak, użytkownicy nadal masz pytania, które wymagają dalszych wyjaśnień.


Istotą problemu

Powstaje pytanie, w jaki sposób włączyć funkcję MMS na iPhone „6” jest szczególnie istotne, ponieważ trudności związane z wysyłaniem wiadomości multimedialnej może nastąpić z różnych powodów. Najczęstsze z nich to brak prawidłowych ustawień sieciowych.

instrukcja

Więc idziemy na pytanie, jak włączyć MMS na iPhone „6”. Przede wszystkim zwracamy nasze urządzenie. Pomocą przycisku na przednim panelu, należy uruchomić z menu głównego. Przejdź do sekcji „Ustawienia”. W niej staramy się „Wiadomości”. Możemy przejść do następnego kroku. Sprawdź, czy opcja jest włączona, zatytułowany „Wiadomości MMS». Ponownie wracamy do głównego menu i otwórz sekcję „Ustawienia”. Przejdź do sekcji „komórkowa”. Tutaj musimy aktywować kolejny ważny parametr. To się nazywa „Dane komórkowe”. W następnym kroku należy upewnić się, że smartfon jest podłączony do Internetu. Następnie wyłączyć Wi-Fi połączenie. Wykonujemy próbę, aby przejść do dowolnego adresu w sieci. Następnie należy ponownie uruchomić iPhone. Wyjmowanie karty SIM. Ponownie, należy go do urządzenia. Zamień swój smartfon. Jeżeli powyższe działania MMS wiadomość nadal nie idzie, należy przejść do ustawień sieciowych zresetowane. Aby uzyskać informacje o tym, jak to zrobić, zostaną omówione dalej.

ustawienia fabryczne

Tak więc, jeżeli środki opisane powyżej nie pomogły, kwestia jak skonfigurować MMS na iPhone „6”, następujące należy zająć się prawidłowo. Zmień swój telefon i przejdź do menu głównego. Ponownie otwórz „Ustawienia”. Przejdź do sekcji „Ogólne”. Następnie wybierz pozycję „Reset”. Przejdź do następnego menu. Używamy funkcji, który jest odpowiedzialny za resetowanie ustawień sieciowych. Przekazania do końca procesu. Potem zrestartuj iPhone. Wyjmowanie karty SIM. Ponownie włóż ją do smartfonu. To wszystko. Funkcja powinna działać. Istnieją jednak przypadki, kiedy nawet po twardym resecie ustawień wiadomości multimedialnych jeszcze nie są wysyłane. Jeśli tak, to najprawdopodobniej problem jest związany z wybranym operatorem telefonii komórkowej. Proszę centrum obsługi abonenta i poprosić ich, aby obejmować usługę wysyłania wiadomości multimedialnych (MMS).

Pozostałe modele

Teraz, gdy wiesz, jak włączyć MMS na iPhone „6”, ale dobrze byłoby, aby dowiedzieć się, jak procedura jest taka skonfigurować odbywa się na innych modeli markowych smartfony. Na przykład, właściciele iPhone 3G można również dzielić się swoimi MMS. Funkcja ta jest znana, pozwala na wysyłanie wideo, muzyki i zdjęć w wiadomościach. Tak, niech skonfigurować opcje. Odblokować iPhone i przejdź do menu z ustawieniami MMS. Otwórz menu główne. Wybierz „Ustawienia”. Przejdź do sekcji „main”. Nie byliśmy zainteresowani w sekcji „Network”. Następnie kliknij na „Transfer danych”. Wreszcie znajdujemy MMS. W powstałej sekcji zawiera parametry, które wpływają na transfer danych. Niezbędne ustawienia dostępne są od operatora. Napełnić ciąg APN. Aby wprowadzić nazwę serwera. Jest on używany przez operatora do wysyłania wiadomości. Najczęściej wartość wprowadzona tutaj mms. czasami określany również nazwą operatora. W tym przypadku, format: mms (firma) .ru .. W polu „Hasło” i „User Name” wpisać dane, które zostały otrzymane od operatora. często powtarzać nazwę dostawcy usług komórkowych. W odniesieniu do MMSC, adres specjalnym centrum wiadomości. Więc zorientowaliśmy się, jak włączyć MMS na iPhone „6”.