406 Shares 5504 views

iMessage jak włączyć iPhone 5?

Deweloperzy produkt do urządzeń Apple są zawsze chętni do jakoś poprawić i ułatwić użytkownikom obsługiwać swoje markowe gadżety. Tak więc istnieje wiele przydatnych aplikacji i opcji. Na przykład, iMessage. Jak włączyć tę opcję? Co to jest? Dlaczego potrzebujemy i czy jest to konieczne? Tam są odpowiedzi na wszystkie te pytania.


Co to jest

Przed włączeniem iMessage, trzeba zrozumieć, co właściwie jest ta aplikacja. Przede wszystkim jest to przydatna opcja, która pozwala właścicielom Apple technologii do komunikowania się ze sobą shareware. Każdy użytkownik iPada, iPhone, nowa generacja iPod można wysyłać wiadomości tekstowe do innych firm, zdjęcia, filmy. Naturalnie, aplikacja działa tylko w „domu” firmy – Apple. Każda inna firma po prostu nie ma możliwości przyłączenia się do dialogu w iMessage. Jak włączyć tę aplikację? Więcej na ten temat później.

Ze względu na to, co działa

Więc dlaczego jest shareware? Ponieważ nic nie jest całkowicie wolne nie istnieje. Tutaj cena emisyjna jest ograniczone postulaty dostawcy Internetu. Tak, aplikacja działa wyłącznie za pośrednictwem sieci, bez wiązania się do konkretnego usługodawcy. Mówiąc najprościej – karta SIM nie trzeba tutaj. Tylko internet. Umowność tego i ukryć go z tyłu, też muszą płacić sieci. Dobrze, czy nie, jeśli mówimy o „khalyavnykh” Wi-Fi w miejscach publicznych. I staje się on coraz bardziej wolne i często w wielu miejscach. Dlatego pojawienie się takich aplikacji stał się prawdziwym wybawieniem dla użytkowników.

aktywacja

Wiele docenili urok takiego użytecznego zastosowania jak iMessage. Jak włączyć go na swoim urządzeniu? Tak, nie ma nic prostszego! Musisz iść do „Ustawienia” w sekcji „Komunikaty”. W prawym bocznym zostaną zapisane iMessage. Jak włączyć tę opcję? Wystarczy przeciągnąć przełącznik z boku, tak że zmienił kolor na zielony. Wszystko! Aplikacja jest aktywna, można dostosować do własnych potrzeb siebie. Ostrzeżenie! Aby aktywować koniecznie musi być połączenie z Internetem (dowolna: nawet 3G, choć Wi-Fi). Wszystko po tym można korzystać z aplikacji w dowolnym czasie iw dowolnym miejscu. To ostatnie jest szczególnie ważne. Specjalnie dla tych, którzy dużo podróżują.

iPhone 5

Przed włączeniem iMessage na iPhone 5, konieczne jest, aby wiedzieć więcej na ten temat, a także o innych rzeczach. Przydatna aplikacja została udostępniona użytkownikom podczas pracy zwolnienie mobilny system iOS 5. Przed tej opcji po prostu nie istnieje! Wzmiankę o tych, którzy są tylko zamiar kupić iPhone, oszczędzając na modelu. Nie od razu pamiętać: po prostu stracić starsze wersje wsparcie, gdyż rozwija, wprowadza bardziej przydatnych opcji, z których wiele nie są po prostu „pull” trochę stare gadżety. iPhone 5, nawiasem mówiąc, był pierwszym z „jabłko” z rodziny, gdzie opcja darmowych wiadomości stały się dostępne. I stworzył furorę! Chociaż na pierwszy i było widać pewne niedogodności podczas pracy z operatorami telekomunikacyjnymi. Na przykład, gdy nowa karta SIM została sprowadzona niektórych ustawień wewnętrznych, po którym aplikacja przestała działać. Ale w końcu, twórcy sfinalizowane wszystkich swoich niedociągnięć, po czym funkcja zaczął pracować jak w zegarku: bezbłędnie, „pluskwy”, „lag”.

Jakie są zalety

Największą zaletą – bezinteresowność! Od dawna właściciele mobilnych gadżetów stosowanych taryf z nieograniczonym dostępem do Internetu oraz „Freestuff” Wi-Fi pojawi się coraz częściej. Więc po co płacić za wiadomości SMS i MMS, czy można swobodnie wysyłać wszystkie swoje pragnienia serca, ich bliskich. I nie ma znaczenia, jak daleko od siebie jesteś. Tak, istnieje wiele innych zastosowań komercyjnych i darmowych z tej samej opcji, ale tutaj jest przychylnie iMessage (jak włączyć, to już opisano powyżej). Po pierwsze, nie trzeba nawet numer telefonu. Tylko indywidualny numer – Apple ID – i adres e-mail, który jest dołączony do urządzenia automatycznie po aktywacji. Po drugie, podczas wysyłania wiadomości do iPhone nie ma potrzeby, aby przejść do aplikacji. To automatycznie określa, komu i jak wysyłać sms-ku. To, oczywiście, rodzaj „buntu”, jako użytkownik, w teorii, musi zdecydować, jak zarządzać wiadomościami. Ale innowacja jest naprawdę przydatna, a nawet zaoszczędzić pieniądze.

Jak to działa

Przed włączeniem iMessage na iPhone, trzeba dokładnie zrozumieć. Użytkownik pisze wiadomość, nadawca wybiera. Wszystkie dodatkowe dla zdecyduje systemu operacyjnego. Jeśli odbiorca ma iMessage, komunikat bierze na specjalnym kanale – szybko i za darmo. Jeśli nie, to co się dzieje, aby wysłać kartę SIM dla pieniędzy. Wszystko tak proste, jak to możliwe! Z iPada, który nie jest Cercullar rzeczy są jeszcze prostsze. Wiadomości przejść przez iMessage kanału. Ale tylko ci, którzy mają również tę aplikację. Wyślij wiadomość do „Android”, „windose” i innych systemów operacyjnych nie może być!

Ustawienia dla siebie

Przed włączeniem funkcji iMessage, konieczne jest, aby wiedzieć i jak może być skonfigurowany. Nie tyle wolno użytkownikowi. Ale fakt, że nie jest wystarczająco! Przede wszystkim – czytaj raport. Nadawca zdecyduje, czy rozmówca zobaczyć go odczytać wiadomość lub nie. Po drugie, użytkownik może blokować niektóre kontaktów. Ci, na przykład, którzy z powodu jakichś powodów nie do jego upodobań. Po trzecie, można ustawić okres przechowywania wiadomości. Na przykład, na zawsze. Miejsca nie zajmują dużo i mogą być zlokalizowane bardzo ważne informacje. Po czwarte, można ustawić limit czasu na wideo i audio. Na przykład, 2 minuty. To wystarczy, aby nagrać wiadomość głosową lub wysłać małą pozdrowienia wideo. Nawiasem mówiąc, do przesyłania filmów i system wideo posiada oddzielną bezpłatną aplikację, która daje dobre konto.

waga

Naturalnie, firma Apple nie mógł zignorować jego użytkowników komputerów! Są one również dostępne iMessage! Najpierw trzeba dokonać aktualizacji do OS X Mountain Lion. Dopiero od tej wersji jest dostępna z tych komunikatów funkcyjnych. Jak włączyć iMessage na Mac? Tak, wystarczy uruchomić aplikację z pulpitu poprzez ustawienie swojego Apple ID. A następnie otwiera Główną zaletą tego programu! Jest możliwe, aby rozpocząć dialog na jednym urządzeniu (np iPhone), a dalej na inny (na przykład na komputerze Mac). Obowiązkowy warunek jeden – wszystkie gadżety muszą być przywiązane do jednego numeru indywidualnego! Wszystko, bez sim-karty, limity pieniądze.