532 Shares 9635 views

Telefon „Android” nie przyszedł SMS. możliwe przyczyny

Co zrobić, jeśli telefon „Android” nie przychodzą SMS? Co może być pokryta przyczyn tego zjawiska? Wiele z nich. Przewidzieć, co będzie mieć cię opcja, jest trudne. Dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wszystkie możliwe przyczyny, a następnie przez proces eliminacji do określenia „korzeniem wszelkiego zła”, która odnosi się do danej sytuacji. Prawdziwe pytanie nie jest tak prosta. Aby znaleźć poprawną odpowiedź, konieczne jest, aby przeanalizować wszystkie swoje manipulowanie urządzeniem. Nawet najmniejsza zmiana może doprowadzić do tego, że wiadomości nie będą odbierane. Tylko że to nie powód do paniki!

przeciążenia sieci

Dlaczego telefon „Android” nie przychodzą SMS? Pierwszą przyczyną tego zjawiska może być najczęstszą przeciążenia sieci na operatora sieci komórkowej. Problem ten jest szczególnie widoczny w dużych miastach.

Duże obciążenie w sieci i może ponieść połączenie. Dlatego użytkownik nie może wykonywać połączenia, wysyłać i odbierać wiadomości e-mail, w trybie online za pomocą urządzenia mobilnego. Trzeba tylko czekać. Gdy sieć jest rozładowany, wszystkie funkcje powrotu do normalności.

zamykający

Dlaczego nie przyszedł SMS „android”? Kolejny bardzo interesujący Przyczyną tego zjawiska może być blokada pokoju. Ten okazuje się być operator winny. Jeśli masz bardzo mało pieniędzy na wadze (czy raczej jesteś „czerwony”), nie ma usługi blokowania.

Zazwyczaj operatorzy ostrzec swoich klientów o możliwości zablokowania. Aby przywrócić wszystkie usługi w telefonie, po prostu trzeba płacić za nich. Dokładniej, uzyskany zakryj ujemny do dodatniego salda. Nie ma nic o niej trudne. Wystarczy oglądać konta na karcie SIM. Następnie numery blokady mogą zostać usunięte.

wirusy

Telefon „Android” nie przychodzą SMS? Jeśli jesteś zainteresowany przyczyn tego zjawiska, należy rozważyć swoje ostatnie działania z urządzeniem. Mogą być źródłem problemów.

Na przykład często kłopoty z wiadomości tekstowej występuje z powodu zanieczyszczenia urządzenia mobilnego przez jakikolwiek wirus. Od tego zjawiska nikt nie jest odporny. Jeśli korzystasz z mobilnego Internetu, nie należy wykluczyć możliwość zakażenia.

Na „Android” nie przychodzą SMS? Co robić? Sprawdzić urządzenie pod kątem wirusów. To pomoże Ci wybór oprogramowania antywirusowego dla telefonów komórkowych. To nie zawsze jest możliwe wykrycie wirusa za pomocą tych narzędzi. Niektóre dobre „szyfrowane”. Aby je znaleźć, wystarczy pomyśleć, prawda jego numer telefonu został wprowadzony w jakichkolwiek nieautoryzowanych serwisów i usług. Bardzo często okazuje się, że jest to zachowanie prowadzi do infekcji wirusowych telefonu. Staraj się nie wprowadzić swój numer telefonu w Internecie. Czy to tylko na wiarygodnych i sprawdzonych miejscach.

Problemy w telefonie

Telefon „Android” nie przychodzą SMS? Jeśli sprawa nie jest wirusem i nie operatorem komórkowym, można zwrócić uwagę na integralność używanego urządzenia. Czasami to się nie powiedzie. W takich chwilach, problemy pojawiają się we wszystkich obszarach funkcjonowania.

Będziemy musieli nosić telefonu do naprawy. Jeśli problem należy skorygować, trzeba kupić nowe urządzenie. Następnie po zapisaniu ustawień z usługi wszystkie powraca do normy. I będzie można wysyłać / odbierać wiadomości do „Android”.

system

Ostatnia opcja, co jest możliwe tylko przypuszczać – jest to problem w systemie operacyjnym telefonu. Występują one z różnych powodów. Zazwyczaj ten problem występuje głównie w tych, którzy aktywnie korzystać z urządzenia na co dzień i są stale dodając do swoich różnych programów. Ze względu na małą ilość wolnego miejsca na karcie pamięci lub z dużą ilością narzędzi awarii systemu.

W tym przypadku, może trzeba zadzwonić miga „Android”. nie jest zalecany do samodzielnego wykonania. Lepiej jest oddać urządzenie do centrum serwisowego. Tam szybko pomóc poprawić sytuację. Własna miganie zwykle nie działa. Jeśli wcześniej spotkałem się z tego procesu, można przeprogramować ten dom „Android”. Istnieje możliwość sukcesu.

Może to wszystko jest wspólne przyczyny, że telefon „Android” nie przychodzą SMS. Najczęściej zakorzenione problemy w funkcjonowaniu operatora sieci. To powód, powinny zostać usunięte w pierwszej kolejności.