142 Shares 1497 views

Samsung Galaxy Note 5: opis, dane techniczne, opinie

Samsung Galaxy Note 5, przegląd której będzie tematem naszego dzisiejszego artykułu, I pojawił się w momencie, gdy południowokoreański deweloper stworzył tak zwany plan roszady. Więc jaka jest ta koncepcja? W rzeczywistości, firma „Samsung” postanowił przesunąć nacisk w swoich urządzeniach, przedstawiając w pozytywnym modelem światła pod nazwą EDGE +. Jak to się ma do Samsung Note 5, z których przedstawiono przegląd do czytnika? To, co mówimy o dziś i zobacz, jakie urządzenie ma do zaoferowania potencjalnym nabywcom.

Samsung Note 5, którego przegląd rozłożone w internecie zaraz po smartphone wprowadzić międzynarodową arenę urządzeń mobilnych staje się produktem niszowym dzięki zastosowaniu polityki roszady, jak to powiedziano trochę wcześniej. Tak więc, ta jednostka jest dostępna do nabycia na ograniczonej liczbie rynków. Od samego początku rozpoczęła sprzedaż urządzenia w domu smartfonu. Jest to, oczywiście, Korei Południowej. Stamtąd przejście setki kilometrów, Samsung Galaxy Note 5 Dual SIM, którego ocena będzie interesujące dla wszystkich potencjalnych nabywców, wchodzi do Stanów Zjednoczonych. Na terenie oficjalnych sprzedaży Federacji Rosyjskiej rozpocznie się dopiero w przeddzień Nowego Roku.

przyczyny

Więc dlaczego jest los jednostki utworzone w ten sposób? Znacząco wpłynęły na popularność, którą zdobył model EDGE +. Według niektórych informacji o sprzedaży do zapotrzebowania maszyn przekroczyła że wrodzonej „Galaxy C6”. Rezultat był taki, że deficyt okazał się być bardzo, bardzo wysokie. A to z kolei doprowadziło do tego, że firma pilnie zwiększone tempo produkcji takich elementów jak zakrzywionych ekranów. Wśród zalet urządzenia był dość ciekawy wygląd, wynikający z zastosowania pierwotnej decyzji i jest zmobilizowany tylko sprzedaż. Jak wiecie, inteligentny telefon na rynku system operacyjny „Android” nie jest niczym innym, jak banda podobna (w zakresie projektu) urządzeń, w których oryginalny wygląd jest wyjątkiem od tej reguły. Czy w takich okolicznościach nie można urządzenie wyposażone w indywidualnie zaprojektowane, by nie zadowolić publiczność?

Właściwie, dlatego zdecydowano się utworzyć notatkę 5 Duos, przegląd, która została wykonana przez więcej niż jednego eksperta w dziedzinie smartfonów. Początkowo inżynierowie firmy zaproponowali ten pomysł, który wspomniał o możliwości wyposażenia modelu EDGE + rysik. Później jednak, aby zrozumieć i pracować w tej kwestii bardziej szczegółowo, eksperci doszli do wniosku, że z takiego rozwiązania należy wyrzucić. Problem polegał na tym, że zakrzywiony ekran przekreślone wygodne korzystanie z rysika. Prawdopodobnie wiele pamiętają zamieszanie, która powstała z powodu decyzji południowokoreańskiego producenta w celu promowania rynku smartfonów dwa modele jednocześnie. Teraz mówimy o urządzeniach „C6” i „C6 kanciasty”. Spółka bierze pod uwagę smutne doświadczenie w błąd, dlatego po raz kolejny dał się starając się siedzieć na dwóch krzesłach. Który prawdopodobnie wpływa na jakość sprzedaży pozytywnie.

Zalety linii produktów nocie

Ta sama linia jak to, że użytkownicy fablet? Na podstawie popularnej hipotecznych innowacyjnej (a więc zdecydowanie najlepsze) rozwiązania technologiczne. Odnosi się to głównie do sprzętu farszu. W przeżywa modułów kamer, pamięci procesora. I na oprogramowaniu inżynierowie pracują, starając się doprowadzić go do umysłu i optymalizować jak najwięcej. Tak więc, można powiedzieć, że zakres nocie (lub raczej, urządzenia wchodzące w skład gamy produktów) są wyposażone w najnowszy system operacyjny prototypy (przynajmniej w momencie urządzenia na arenie międzynarodowej telefonu).

Innym ciekawym podejściem firmy do tej kwestii. Oczywiście, południowokoreańskie konkurenci mogą zaoferować potencjalnym nabywcom podobnych urządzeń. Jednak jest jeden bardzo ważny punkt: istnieją takie urządzenia w sprzedaży po dwóch lub trzech lat od daty odbioru urządzenia samsungovskogo na arenie międzynarodowej. Jako przykład Nexus 6. ekrany matrycy utworzonej przez technologię AMOLED posiada szczelinę do obrotu, wynosi około trzech lat. Wraz z niską efektywnością energetyczną, nie są bardzo dobrą jasność i oświetlenie, a także kilka innych ograniczeń technicznych, te parametry są automatycznie uczynić smartphone niekorzystne z punktu widzenia pozyskania.

Oczywiście, możemy złamać cechy smartfonów na ekskluzywnym, indywidualnych parametrów i trzeba porównać je z innymi urządzeniami. Ale to jest niemożliwe, prawda? W związku z tym, możemy dojść do prostego wniosku, że połączone cechy urządzenia zdefiniowanego w składzie „Nout” wyprzedzić swoich konkurentów wyraźnie. Bez podania Ten ostatni jest absolutnie nie ma szans. Ale chodzi tu, być może, jest w wykazie składników. Jeżeli producent południowokoreańskie elementy odpowiadające mieć w arsenale, inne firmy nie są po prostu dostępne. Cóż, nadszedł czas, aby przejść od słów do czynów, a zaczniemy, być może, od ustawień urządzenia.

Galaxy Note 5: Przegląd

Cechy następującą aparaturę. Na pokładzie smartphone system operacyjny ma najpóźniej w momencie wersji urządzenia wyjściowego „Android” – 5.1.1. W tym samym czasie korzystać z telefonu wbudowanego w skorupkach użytkownik o nazwie TouchWiz. Kilka słów należy powiedzieć osobno było o niej. „TachViz” podczas prac optymalizacji zostało znacznie ułatwione przez użytkownika, aby czuć się komfortowo i nie mylić w dziedzinie oprogramowania nawigacyjnego.

pokaz

W południowokoreańskim producentem w tej chwili wystarczy urządzenie wymiarowej. Że jest tylko jeden ekran o przekątnej 5,7 cala jest. Swego rodzaju „łopata”, jak powiedzielibyśmy. Ale nadal wyraźnie tak obrazić model nie jest możliwe, ponieważ inżynierowie i projektanci dobrze ponad pokorpeli innych odpowiednich wskaźników. Co do reszty, możemy zauważyć, że obraz jest wyświetlany jako Quad HD. Oznacza to, że rozdzielczość ekranu to 1440 przez 2560 pikseli. Ich gęstość – 518 sztuk na cal. Matryca ekranu SuperAMOLED technologii. Poziom jasności prostu lepsza jakość kolorów w smartfonie zajmuje w swoim segmencie między pierwszą, jeśli nie pierwszym.

chipset

Jako wypełnienie rodzinę procesorów sprzętu Exynos wbudowany w urządzenie. Dokładniej mówiąc, nie jest to nic innego jak model 7420. Tak, wyłącznie na nazwę produktu, aby zrozumieć, co prawie niemożliwe, więc dajemy szczegółowe informacje o chipset. Składa się on z czterech podstawowych prac, takich jak A57, a także cztery – typu A53. Częstotliwość zegara, odpowiednio, 2.1 i 1,5 GHz.

pamięć

Samsung Galaxy Note 5 Duos, przegląd cech technicznych, które powinny być zbadane przed zakupem, zintegrowany 4GB pamięci RAM. różne ilości (w zależności od specyfikacji zakupionego modelu) jest przeznaczona na przechowywanie danych osobowych użytkownika w telefonie. Może to być 32, 64, i 128 PL. Logiczne jest, że im więcej pamięci wbudowanej na urządzeniu, tym bardziej kosztowne będzie kosztować potencjalnego nabywcy. W tym samym czasie, możemy zauważyć, że wsparcie zewnętrznej pamięci masowej Format microSD nieobecny. Oznacza to, że fani ogromnych plików przechowywanych na urządzeniu będzie musiał bulić dla wersji z 64 lub 128 GB pamięci nieulotnej. Być może brak wsparcia dla kart pamięci flash można nazwać jedną z głównych wad bohatera naszej dzisiejszej recenzji.

połączenia

Ustaw Komunikacja Samsung Galaxy Note 5 EDGE, przeglądu których będziemy zawierania rozważenia z głównych zalet i wad telefonu, całkiem dobre. Jest on obecny Bluetooth w wersji 4.2, Wi-Fi, pracujących w zakresach a, b, g, n, AC, i moduł LTE wbudowany w urządzenie. Daje to możliwość pracy z czwartej generacji sieci komórkowych. W rzeczywistości oznacza to, że użytkownik będzie w stanie obsłużyć wiele bardziej komfortowe z Internetu, pobieranie stron szybsze, zdjęć, muzyki i filmów.

Aby zsynchronizować ze złączem PC lub laptop standardowy MicroUSB 2.0 jest świadczona. Jest on również przydatny do ładowania telefonu z sieci lub zewnętrznego źródła zasilania. Rola ta ostatnia może działać jako zewnętrznej baterii do pewnej liczbie amperów. Dobrym rozwiązaniem jest kupić, na przykład, 10000, jeśli spędzasz cały dzień tam, gdzie nie ma możliwości ładowania z sieci elektrycznej. Taki akumulator podniesie opłatę od 0 procent do 100 procent więcej niż dwa razy.

kamera

Rozdzielczość kamery przodu jest 5 megapikseli. Podsumowanie – znacznie bardziej wydajne. Produkuje bardzo fajne, obrazy o wysokiej rozdzielczości. Rozdzielczość głównej komory modułu wynosi 16 megapikseli. lampa błyskowa LED jest do fotografowania w nocy. Nie trzeba dodawać, że aparat jest wyposażony w automatyczną regulacją ostrości? Prawdopodobnie nie. Obecna stabilizacja optyczna i wideo jest zapisywany w rozdzielczości 4K.

Stand-alone

Bateria urządzenia pojemny – 3000 mA na godzinę. można naładować telefon bezprzewodowo przy użyciu jednej z dwóch norm. Szybkie ładowanie do 90 procent zakończony w ciągu jednej godziny. Do 100 procent – 90 minut. W trybie mieszanym, urządzenie może pracować przez okres do jednego dnia. Nieprzerwane odtwarzanie klipów wideo lub filmów całkowicie rozładować telefon przez 13 godzin.

wymiary

smartphone wymiarach we wszystkich trzech płaszczyznach stanowi stosunek 153,2 (wysoka) do 76,1 (szeroki), 7,6 (mm) grubości. W urządzeniu tym masa nie przekraczać 171 gramów. Przypomnijmy, że pełny przegląd Samsung Uwaga 5 został oficjalnie wydany przez producenta. A teraz nadszedł czas, aby przejść na końcu artykułu.

pozytywne opinie

Jakie wnioski mogą być wykonane w oparciu o opinie użytkowników, którzy nabyli ten model telefonu? Wśród korzyści (można powiedzieć domyślnie) były jakość i wielkość mówione i dynamikę dźwięku. Rozmówca doskonale słyszalny, zawsze mają dobrą głośność akcji. Jednocześnie dźwięk jest wyraźny. Mikrofony zadowolony również: po drugiej stronie niewidzialnej drutu będzie słyszeliście gorzej. Ogólnie rzecz biorąc, dobra praca inżynierów, który będzie wygodnie komunikować się z osobą, nawet w bardzo hałaśliwym otoczeniu.

Dobrą jakość komunikacji może być także napisany w jednoznacznej przewagi. Nie trzeba dodawać, jeśli połączenie nie jest stracone, nie stracił, wszystko jest stabilne. I dotyczy to zarówno moduł Wi-Fi, i działa w sieciach komórkowych. Skargi do LTE nie powstaje. W związku z tym plan nieco pomógł pracę inżynierów oprogramowania i systemu operacyjnego.

negatywne opinie

Wśród najbardziej znaczących braków opinii przeznaczyć żadnych kart pamięci. Albo będzie musiał zadowolić się wersji z 32 GB lub płacić za większej objętości. Innym rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie w chmurze. Jednak nie zawsze jest wygodne. Dla niektórych ludzi, brak wsparcia zewnętrznego MicroSD formatu dysku może odegrać decydującą rolę.