780 Shares 3030 views

Jak usunąć aplikację Android: praktyczną pomoc dla użytkownika

Zakup smartphone z natury zakłada, że właściciel będzie cieszyć się nie tylko funkcje połączeń i wysyłanie wiadomości, ale również zainstalować różnorodne aplikacje. Rzeczywiście, jest to bardzo wygodne, aby mieć pod ręką wszystko w jednym „pakiecie”, czyli smartphone. I ich – aplikacje dla urządzeń z systemem Android w systemie – w rozległych Internecie wielka różnorodność zarówno płatne i nie wymagają płatności. Audio i wideo graczy, programy antywirusowe, gry, organizatorzy, wszystkie „ukrashalki” i „uluchshalki” – wszystko to jest tylko niewielka część aplikacji napisanych dla systemu operacyjnego. Jednakże, jeśli je pobrać z Internetu bezpośrednio do telefonu lub tabletu, będzie nieuchronnie natknąć się na fakt, że pamięć wewnętrzna gadżetu będzie wypełniona po brzegi. Szczegółowa inwentaryzacja „wypychania” oczywiście, pokazują, że niektóre z pobranych aplikacji nie korzystają z powodu ich bezużyteczności, lub dobrego projektu, na przykład nie podoba. Ponadto, producent początkowo ma coś na głowie, więc trzeba skonfigurować swoje wyroby, ale fakt, że twoje poglądy na „słuszne”, jak czegoś nie dodać. Aplikacje te absolutnie nie trzeba, i dobrze byłoby je usunąć za zwolnienie pamięci najcenniejszego. A potem jest najważniejsze pytanie: „Jak mogę usunąć aplikację na Androida?”


System Android usuwanie aplikacji, ustawione przez producenta, wymaga pewnych praw dostępu użytkownika, w przeciwnym razie są one nazywane prawach roota. Zachęcając i wszystkie niuanse związane z nimi – to temat na inną rozmowę.

Większość smartfonów w przybliżeniu identyczne menu, dobrze, może niektóre elementy są inaczej nazywane tak, że wszelkie trudności nie powinno być. Technologia jak usunąć aplikację Android będzie taka sama dla wszystkich urządzeń.

Usuwanie osobiście zainstalowanych programów

Aby rozpocząć, należy przejść do „menu głównego”, wybierz pozycję „Ustawienia”, a następnie – „Aplikacje”. Wykaz zawierający wszelkie oprogramowanie systemowe dla systemu Android. Teraz wybierz aplikację, która nie szkoda usunąć. Strona z dwoma przyciskami w górę – „życie. stop „i” Usuń ". My, oczywiście, potrzebuje drugiego. Press. Wszystko – program już nie istnieje. W zasadzie, nic skomplikowanego, jak usunąć aplikację na Androida, nie, i przez wielu użytkowników wykształconego „zakład” sami go znaleźć.

Usuwanie oprogramowania systemowego

Są więc po prostu nie rozumiem. Dzięki czemu można dowiedzieć się, jak usunąć aplikację Android ma zapewnić Państwu samych prawach roota. Początkowo, programista definiuje dla właściciela statusu użytkownika gadżet, co oznacza, że nie można zmienić podstawowe ustawienia systemu Android. Usuwanie aplikacji zainstalowanych przez autora, jest również niemożliwe. Obecność okopowych praw sprawia właściciela użytkownik administrator, rozszerza swoje kompetencje. Może trzeba usunąć jak system Android aplikacji i migać go. Możliwe jest również do pracy z dowolnymi korzeniowych i systemowych folderów. Jeśli smartfon jest jeszcze na gwarancji, a następnie po uzyskaniu korzeń, automatycznie zatrzymuje się. Ponadto, niedoświadczony użytkownik (status administratora) można łatwo włączyć androida do cegły, usuwanie ignorancji jest czymś bardzo ważnym. Jeśli jednak przyjąć tej odpowiedzialności, to jest możliwe, aby rozwiązać problem, w jaki sposób usunąć aplikację z Android / system / app, wykorzystując program główny App Usuń. Sposób ten jest identyczny z opisanym uprzednio.