524 Shares 2952 views

Jak chronić produkcję najnowszego gadżetu firmy Apple? Obudowy dla iPhone 6

Około szóstej iPhone'ów nie słyszałem chyba w krajach niecywilizowanych – stało się jednym z najbardziej oczekiwanych gadżetów przebojów na świecie i jeden z liderów na rynku telefonii komórkowej. Jeśli zdarzy ci się kupić cud technologii firmy Apple, to na pewno nie myślałem o tym, gdzie szukać osłony dla iPhone 6, który z nich jest lepszy i dlaczego. Jeśli nie myśleć o tym – nadszedł czas! Po tym wszystkim, ultra-cienkie i high-tech iPhone szóstej generacji jest narażona na szereg ryzyk.


Które mogłyby zagrozić iPhone podczas operacji?

  • Przede wszystkim ryzyko przypadkowych uderzeń są dip, drapiąc kontakt z ciałami stałymi. Jest mało prawdopodobne, że chcesz od „braci” iPhonie wyróżnionych irytujących zadrapania, frytki lub, co gorsza, pęknięcia obudowy lub ekranu. Oczywiście, zawsze można skontaktować się z centrum serwisowym, ale po co wydawać dodatkowe pieniądze, jeśli zostały już opracowane i wprowadzone na rynek pokrowce na iPhone 6? Nawiasem mówiąc, projekt okładki może być cokolwiek, więc jest to również dobry sposób, aby wyróżniać się wśród innych posiadaczy tego urządzenia.
  • Istnieją inne zagrożenia. Nie trzeba być ekspertem od technologii mobilnych, aby uświadomić sobie, że „jabłko” smartphone negatywnie reagują na kurzem, wilgocią, brudem i innych negatywnych oddziaływań z zewnątrz. Nie szukaj szczęścia i oczekiwać, że kontakt ze środowiskiem zewnętrznym przejdzie bez konsekwencji – stopniowo od ideału wygląd zostanie zakończona, a prędzej czy później wymagana jest funkcjonalność urządzenia zostać złamany, zmuszając ponownie zgłosić się do naprawy.

Co sprawia, że przypadki i sposób ich ochrony iPhone?

Nowoczesne pokrywy AppleiPhone 6   są zaprojektowane, aby zmaksymalizować żywotność urządzenia, a korzystanie z gadżetu jest po prostu coraz bardziej komfortowe. Podstawowe materiały do produkcji – sztuczna lub naturalna skóra, poliuretan, wysokiej wpływ tworzyw sztucznych, a także w niektórych przypadkach metalu. Opcje projektowania dla bardzo wielu, ale naprawdę wysokimi osłonami jakości wyróżniają się tym, że doskonale dostosowane do konfiguracji przycisków i złączy. Tak więc, ochrona nie komplikować pracę z iPhone, ale wręcz przeciwnie, sprawia, że łatwiej.

Gdy urządzenie jest w przypadku, może być bezpiecznie przenoszone w kieszeni, w torbie, teczki, plecaka, i przechowywać w schowku w samochodzie i po prostu umieścić w dowolnym miejscu – w domu, w pracy lub w innym miejscu. Przypadek doskonałą ochronę przed wilgocią, zapobiega kurz i brud wchodzą w korpusie, a na wyświetlaczu. Jasny przypadek skażenia jest znacznie prostsze niż samego urządzenia, a nawet jeśli materiał pokrywa będzie beznadziejnie wadliwy – kupić nową obudowę taniej niż zakup nowego iPhone. Model odporny na uderzenie Osłony są specjalnie dla tych, którzy chcą chronić swoje urządzenie przed upadkiem i kolizji z innymi obiektami.

Która torba jest lepszy?

Podniesienie sprawy, konieczne jest, aby postępować z kilku opcji, w tym wygląd i format. Ktoś bardziej odpowiednie osłony, książki, ktoś klasyczny, bardzo prosty w obsłudze, a ktoś – „magiczną okno”, który pokazuje podstawowe informacje na wyświetlaczu i pozwala przegapisz ważnego połączenia lub wiadomości. Jeśli chodzi o design, to tylko kwestia gustu, ale należy się kierować, przez siebie, powinny być na wysokiej jakości materiałów i stylowym wyglądzie.