667 Shares 5821 views

Smartphone Cubot Uwaga S: opinie, specyfikacja

Smartphone Cubot Uwaga S – gadżet budżet ze stosunkowo młodej chińskiej marki. Pomimo faktu, że firma nie może pochwalić się wiele linii, ani żadnych innych korzyści pod względem wzornictwa i technologii urządzeń, udaje jej się całkiem dobrze do opracowania szeregu serii. I to o jakość produktów i małą, ale oddaną armię fanów.

Umieszczony nowy telefon Cubot Uwaga S fablet jako budżet, który nie przekracza poziomu cen w 7000 rubli. Fablet ochrzcił na ekranie termin odpowiada przekątnej 5,5 cala i obecność trzpienia włączone. Cena dobrymi uderzeniami niedroga platforma sprzętowa MTK w oparciu o czterordzeniowy procesor Cubot Uwaga S MT6580. Ten układ ma średnie cech i wzorców przechowywanych w temperaturze około Snapdragon 400 i Exynos 4412, w ramach którego dotarł „Iksperiya C3” z „Sony», Zenfone 5 z «ASUS» i samsungovsky Uwaga 2. Ale nawet wtedy, rdzeń graficzny Mali seria 400MR znacznie tyle za konkurencją.

Przyjrzyjmy się dokładniej i dowiedzieć się, jakiego rodzaju nowego fablet budżet Cubot Note S (Przegląd, specyfikacje możliwe urządzenia – itd.) I wyciągnąć wnioski – to warto kupić, czy nie. Obliczenia zostaną podjęte wraz z opiniami ekspertów przeglądu szeregowych właścicieli gadżetów.

Opcje

Fablet pakowane w całkiem ładnym i estetycznym pudełku, w którym będziemy widzieć siebie Cubot Uwaga S, etui wykonane z silikonu, skromny ładowarka rysik zatrudnienia 5V / 1A, kabel micro-USB do ładowania gadżetu i synchronizacji z komputerem, a także krótki podręcznik z języka angielskiego.

Smartphone starannie zapakowane w specjalną folią żeglugi i dodatkowo chroniony osłoną silikonową. Obecność tych ostatnich jest zdecydowanie zalecane, ale naruszania nieobecność słuchawki i adapter OTG dla Cubot Note S. Recenzje ten temat są bardzo zróżnicowane: niektóre zupełnie wystarczającą kompletności devaysa, a ktoś wkłada w przykładzie innych marek, resenting brak sensownych słuchawki, adapterów i specjalnych inne akcesoria.

projekt

Model ten jest typowy dla fablet segmentu budget – ekran 5,5 cala i dobrej baterii 4150 mAh pojemności. Wymiary okazało odpowiednio: 152,3 x 77,2 x 8 mm, przy stałej masy 163 g w których lwia naturalnie odbywa baterii.

Wygląd Cubot Uwaga S (Black / White), jak i nie odrzuca, ale nie przyciąga. Podstawowe elementy sterujące są standardem: górny prawy – wahacz głośności i przycisk zasilania, przyciski wrażliwe na dotyk – pod ekranem.

szpic

Na górnym końcu ujrzymy gniazdo micro-USB i audio. Słuchawka pokryta jest siatką z metalu. W dolnej części znajduje się mikrofon, częściowo ze szkła ekranu ochronnego. Nie back-up mikrofon, a tym samym redukcja szumów devaysa nieobecny. Z tyłu górnej części umieszczony jest lekko wystający obiektyw aparatu, a trochę bardziej w prawo – na lampę błyskową.

Jednym z najbardziej interesujących części jest szkło ochronny z nieco zaokrąglonymi krawędziami, wykonanych technologią 2,5D. Ten niuans gadżet sprawia dokładniejsze i bardziej reprezentacyjny przeciwieństwie do podobnego sektora publicznego z prostopadle na krawędziach. To nawet dodaje odrobinę solidności i wysokich kosztów fablet Cubot Uwaga S. Recenzje właściciele serdecznie przyjęli to choć niewielki, ale dość właściwego przebiegu projektu.

Urządzenie choć posiada zdejmowaną pokrywę z powrotem, ale zaskakująco wysoką jakość: brak zarysowań i bez luzów – pełne poczucie solidności. Bit naruszania nieobecność wskaźnik zdarzeń, ale poza tym nic dobra lub zła o projektowaniu modelu nie można powiedzieć – to kwestia gustu. Oczywiście, chciałbym być cieńsze i lżejsze, ale chyba jest to ze szkodą dla samodzielnych wskaźników Cubot Uwaga S. Recenzje właścicieli fablet prześledzić również bardzo wyraźne podobieństwo do redmi nocie 2 „Xiaomei”. Są zbieżne prawie wszystkie główne tylko parametry „Kubot” grubość 0,2 mm, a właściwości autonomiczne interesujący.

pokaz

Dzięki 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Nadwyżki nie jest najlepsza, ale mimo pikselacja jest ledwo zauważalne, i że jeśli obie strony powinny wyglądać na Cubot Uwaga S. Opis i gamie barw na bardzo dobrym poziomie, dzięki matrycy IPS, obraz jest jasny i soczysty. Maksymalna wartość jasności wystarczy do pracy z urządzeniem w słoneczny dzień.

Kąty widzenia są dobre, choć w stanie po kolei, ale przerzucanie zdjęć lub oglądać filmy z przyjaciółmi nie jest bardzo wygodne: boczne części są odwrócone, a górna i dolna na blaknięcie, nawet gdy średni stopień zmiany (> 35 °) tent devaysa Cubot Uwaga S. Recenzje właścicieli wielokrotnie zauważyć tę funkcję, ale to nazwać krytyczny w tej cenie, maszyna nie może.

czujnik

Czujnik model jest dość wrażliwy, wszelkie niedogodności lub dyskomfort podczas pracy tam. Może slajdy palec nie jest tak szybko, jak byśmy chcieli, ale nie pozostawiają wiele wydruków, dzięki rozsądnej oleofobowej. Niemniej jednak model nie posiada typ ochrony GorillaGlass lub podobne, więc najlepiej jest kupić szkło ochronne i nie zdjąć folię fabryczną.

Warto również zauważyć, że czujnik ma bardzo ciekawe elementy funkcjonalne, które są pozbawione innych modeli low-end – SmartWake, to przebudzenie gadżetu przez dwukrotne Tapu i zarządzania stacjonarnym, w połączeniu z wyzwaniami poprzez rysowanie na ekranie. Technologii bezprzewodowego transferu plików (WirelessDisplay) jest obecny.

Jedyną rzeczą, która nieco rozczarowani niektórzy właściciele – czujnik światła. On wydaje się być uruchomiony, ale też w krokach, a prędkość, dokładnie tak, jak granice rozproszenia, nie świeci.

produktywność

Serca Cubot Uwaga S – MT6580. Procesor quad z „biblioteki” z częstotliwości rozciąga się w 420-1300 MHz architektury ARMv7-A. Jądro ma stosunkowo dobrą efektywnością energetyczną na nich. proces 28 nm.

Grafika zarządza dobrze sprawdzoną „Mali” wiórów 400MR2 serię ze sprzętową obsługą wysokiej rozdzielczości i wideo OpenGL ES 2.0. Na pokładzie jest 16 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM, która stoi na potrzeb użytkownika około 12 GB, a to wystarczy dla wielu właścicieli. Jeśli pojemność pamięci wewnętrznej jest bardzo brakuje, to można łatwo rozszerzyć do 32 GB za pomocą mikro-SD.

Stand-alone

To co naprawdę się podoba, więc jest to urządzenie żywotność baterii. Jeśli baterie podobnych gadżetów w tym segmencie nie przekraczają stawek 3000 mAh, The „Kubot” ma na swoim pokładzie aczkolwiek ciężkie, ale argumentem w 4150 autonomicznego mAh.

Przy maksymalnej jasności, bez konieczności łączenia z trybów oszczędzania energii, fablet odtwarzać filmy w formacie HD-trochę więcej niż osiem godzin. Jedyną wadą, których właściciele narzekali na ich opinie, to czas ładowania (około 4 godzin). I zrobić coś z tym, niestety, nie może nie pomóc albo zmienić ładowarkę lub jakiejkolwiek manipulacji kontrolera.

W standardowych scenariuszy operacyjnych „Kubot” trzyma około pół dnia dłużej niż podobny fablet budżetu. Jest to w dużej mierze odróżnia gadżet wśród całkowitej masy tanich smartfonach.

Reasumując

Zanim zdecydujesz się na własne oczy, czy nie kupić urządzenie, oznaczone główne zalety gadżetu wraz z niedociągnięć.

plusy:

  • dobry ekran i szczegółowe ustawienia;
  • "Bare", "Android" bez naszytymi aplikacjami;
  • 2 GB pamięci na pokład;
  • Doskonała żywotność baterii;
  • cena.

Wady:

  • przestarzałe GPU (słaba wydajność w grach i listwami na pełnym HD-Video);
  • Funkcje i cechy kamery pozostawia wiele do życzenia;
  • Brak wydarzeń wskaźnika.

W rezultacie widzimy więcej zalet niż wad, z zaletami bardziej oczywiste. Znajdź fablet objaśniający mniej niż 7 tys. Rubli z tych cech jest bardzo trudne. Model sprytnie zmontowane, to ma duży ekran i dobre osiągi. Gadżet nie rozpadnie się na drodze, a dodatkowo zakupione ochrona (tani i zastrzeżonych) będzie chronić ekran przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Możliwości techniczne devaysa wystarcza na kilka następnych lat, co jest dobre, nawet dla kategorii tabletek, nie wspominając smartfonów.

W ogóle, jeśli nie nakładają poważne pretensje do gier i oglądania wideo w wysokiej rozdzielczości, model jest idealnie pasuje do Twojego codziennego życia, ze za bardzo demokratycznym cenie. Werdykt jest jasny: Zaleca się, aby kupić.