551 Shares 4499 views

Jak przywrócić telefon SMS? Prosty i skuteczny sposób

Dziś będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak przywrócić SMS telefonu. W rzeczywistości, tutaj są pewne bardzo interesujące podejście. Ale to nie wszystko, są legalne i bezpieczne. Niemniej jednak, są zaznajomieni z wszystkich różnych wydarzeń. Tylko w ten sposób użytkownik może wybierać metodę, która będzie odpowiadał go we wszystkich aspektach ryzyka. Niech szybko zastanowić się, jak odzyskać usunięte wiadomości SMS w telefonie.


Aplikacja dla „Android”

Zacznijmy od najbardziej szybkim i nowoczesnym podejściem. Jest idealnie nadaje się dla tych, którzy Telefon oparty na OS „Android”. Po tym wszystkim, z tym systemem operacyjnym można zaimplementować wiele wygody i efektywności.

Jeśli chcesz zrozumieć, jak odzyskać wiadomości SMS w telefonie (Samsung lub jakiekolwiek inne), a następnie przede wszystkim musisz pobrać i zainstalować samą specjalną aplikację. Nazywa Android Data Recovery. Jest on umieszczony na komputerze, a następnie ten gadżet jest podłączony do komputera. Teraz wszystko, co pozostaje – to kliknąć przycisk „Start” w programie i czekać na jakiś czas. Będziesz dzwonić skanowanie i odzyskiwanie danych. Jak widać, podczas gdy nie ma nic trudnego.

Głównym zadaniem tutaj – jest znalezienie odpowiedniej aplikacji. Po tym wszystkim, bez niego nie dostać, aby dowiedzieć się, jak odzyskać wiadomości SMS w telefonie ( „Samsung” lub jakakolwiek inna marka). Jednak dla nowoczesnych aplikacji wyszukiwania użytkownika w sieci – błahe sprawy. W ten sposób będziemy przenieść się do innego scenariusza. Niektóre z nich nadal są nadal uważane za stosunkowo bezpieczne. A teraz mamy je znać.

backup

I tu jest inny bardzo interesujące i jednocześnie proste podejście do rozwiązania naszego obecnego problemu. Jeśli myślisz o tym, jak przywrócić SMS telefonu, a następnie możemy próbować realizować pomysły z pomocą zwykłych kopii zapasowych danych. W prawdzie, to najlepiej użyć specjalnej aplikacji. Zmniejszy to ryzyko utraty danych do minimum.

W celu rozliczenia z pytań, należy ustawić telefon do kopii zapasowej programu SMS. Po tym, przejdź do aplikacji, a następnie znaleźć tam Restore. Po naciśnięciu tego przycisku, można odzyskać dane. W zasadzie nic skomplikowanego. Ale jest jedna rzecz.

Aby korzystać z tej aplikacji, należy najpierw wykonać kopię zapasową wiadomości SMS. Jedynym sposobem można w pełni oczekiwać pozytywnego rezultatu. Tak więc ten scenariusz nie jest odpowiedni dla tych użytkowników, którzy właśnie zaczęli myśleć jak odzyskać wiadomości SMS w telefonie. Dla nich istnieje szereg alternatywnych rozwiązań. Co to jest? Spróbujmy zrozumieć to pytanie.

operator

Co ciekawe, choć nie zawsze skuteczne scenariusz jest skontaktować się z operatorem sieci komórkowej, z prośbą o przywrócenie utraconych danych. Należy natychmiast zauważyć, że możliwość ta jest po prostu fantastyczny. Takie marzenie nierealne. Ale zamiast myśleć, jak do odzyskiwania skasowanych SMS w telefonie, można czasami dostać ich wydruk.

Jednak podobny serwis zgodzi się pożyczyć nie każdy operator. Często takie posunięcie jest realizowany w znalezieniu osoby zaginionej. Więc nawet z pomocą policji. Więc jeśli na najbliższy urząd operatora łączności telefonicznej siedzi robotników mało giętki, trzeba znaleźć rozwiązania. Lub wymyślić jakąś wiarygodną historię, z powodu których są teraz bardzo ważne, aby uzyskać usuniętych wiadomości. Jeśli wszystko działa, to nie trzeba myśleć o tym, jak odzyskać wiadomości SMS w telefonie. Ale, jak to często bywa, nasza metoda nie zawsze działa. A potem musimy szukać różnych obejścia. Na szczęście, są one nadal. A teraz postaramy się je badać.

Na karcie SIM

Na przykład, można użyć dość trudny, ale bardzo skuteczny scenariusz. Mówimy o zastosowaniu specjalnym czytnikiem SIM, który pomoże odzyskać dane. Nie tylko wiadomości, ale również kontakty. W ogóle, wszystko, co może być przechowywany w „karty sim”.

W celu realizacji tego podejścia, będziemy potrzebować czytnika kart SIM, a także specjalną aplikację do odzyskiwania danych. Jest on umieszczony na komputerze. Do niego też bezprzewodowo połączyć „czytnik” z naszej karty SIM. Po przystąpieniu do sprzętu i wyświetlacze, można uruchomić program przywracania.

Zgodnie z ogólną zasadą, jeśli myślisz o tym, jak przywrócić SMS telefonie, zostaną zaoferowane do narzędzia, które będzie można znaleźć jakiś klucz o nazwie „odzysk”. Jedno kliknięcie i kilka minut czekania – i gotowe. Tylko teraz trzeba zawczasu ostrzeżony o dostępności wolnego miejsca na „karty SIM”. Po każdej wiadomości jest nieokreślona przestrzeń. Jeśli to nie można pominąć, a odzysk nie jest w pełni wykorzystywany. I to nie jest szczególnie przyjemna chwila. Niemniej jednak, to nie jest tak ważne. Nadal ze sobą w celu zbadania możliwości rozwoju wydarzeń, gdy użytkownik zdecyduje się na przywrócenie telefonu SMS.

Folder „Elementy usunięte”

Niemal ostatnia metoda, które można sobie wyobrazić, w stosunku do naszego obecnego problemu jest, aby oczyścić foldery w telefonie, „Remote”. W niektórych modelach, jest rzeczywiście obecny. W tej sytuacji, aby być uczciwym, nie trzeba długo zaskoczony nad naszym najnowszym wydaniu.

Chodzi o to, że mamy tylko do odwiedzenia folder, a następnie zanotuj usunięte wiadomości pole wyboru, a następnie kliknij przycisk „Restore”. SMS „przystawki” na swoim miejscu – niektóre w „Odebrane”, a niektóre w „skrzynce nadawczej”. Można cieszyć się wynikami. Jednak takie posunięcie ma zastosowanie do bardzo niewielkiej liczby telefonów.

Usługi w sieci

Ponadto obecni użytkownicy coraz częściej zaczynają twarz reklamę w sieci, które oferujemy usługi odzyskiwania danych w telefonie. Jest to nie tylko wiadomości, ale również kontakty, jak również niektóre z zapisanych plików.

W prawdzie, scenariusz ten jest bardzo ryzykowne. Mimo wszystko, większość takich propozycji ukrywają najczęstsze oszustów i złodziei. Niektóre tylko pobierać opłaty za niewykorzystane usługi i ukrywać, a ktoś kradnie telefon przeniesiona do nich. Więc staram się nie korzystać z sugestii w sieci, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przywrócić telefon SMS.