159 Shares 8407 views

Rozpatrzenie jak przykleić folię na telefon

Obudowa nowoczesne telefony najczęściej wykonane z tworzywa sztucznego, co najmniej – wykonane z metalu, jeszcze rzadziej stosowane inne rodzaje powłok. Ekrany również chronić szkło na droższych modeli i plastikowe na tańsze. Producentów telefonów starają się zrobić cover telefon bardziej wytrzymałe i trwałe, ale aby zwolnić telefon z absolutnie nie uszkadzając powierzchni powłoki nikt nie był w stanie, i nie jest to opłacalne dla sprzedawców. I jak chcesz wyglądać nowy telefon i w ciągu miesiąca, a rok po zakupie! A jednym ze sposobów, aby zachować swoją pierwotną formę trzyma się swoich filmach ciała i ochrony ekranu. Następny będzie opisana technologię how filmu kleju na telefon komórkowy.

Folia ochronna na ekranie jest dwojakiego rodzaju – uniwersalne i specjalistyczne dla danego modelu telefonu. Korzystne jest, aby dać folię drugiego typu, ponieważ ma już pożądany kształt, i nie mają nic wspólnego z suszonych śliwek. Jeśli nadal kupił uniwersalną folię, zanim konieczne jest, aby zastosować etykietę do ekranu i odciąć wszystkie niepotrzebne ostre nożyczki.

Na początek ekran w telefonie musi być oczyszczone z kurzu i brudu. Można to zrobić za pomocą mikrofibry oraz specjalnej chusteczki do czyszczenia Płyn do ekranów, to nie powinno być żadnych problemów powstać, a co innego – jak klej? Warstwa kleju na telefon w dwóch etapach: najpierw pierwsza warstwa ochronna jest usunięta, odsłaniając powierzchnię klejącą, oraz folię nakłada się na ekranie telefonu. Na tym etapie najważniejsze – trzymać powłokę równomiernie i wyrzucić wszystkie pęcherzyki, można to zrobić za pomocą karty kredytowej. Po wklejony folii jak jest to pożądane, można usunąć drugą warstwę ochronną. Teraz film jest stały i będzie chronić ekran przed zadrapaniami.

Jak przykleić folię na telefon, jeśli chcesz chronić swoje ciało przed uszkodzeniem? W tym przypadku najlepsza jest jego wklejanie karboksylowy filmu. Jak karboksylowego filmu kleju na telefon? Jest to pytanie wielu ludzi, którzy mają do czynienia z podobnym problemem po raz pierwszy. Na pytanie, jak przykleić folię na telefon, może być bardzo pomocne artykuły na wklejenie filmu samochodu, ale są też pewne niuanse.

Trzeba będzie film węgla, a także pisanie nóż, suszarka do włosów, rozpuszczalników. Odtłuścić rozpuszczalniku pożądanym wykroju folii z marginesem na wszystkich stronach. Lepiej wklej na szczegóły indywidualnego telefonu czy jego składanym ciała. Klejenie, gięcie ciepła filmowej suszarkę do włosów – tak staje się elastyczny i można go wyciągnąć. Film z pewnością podwinąć pod pozycją, czy będzie to nie powieść. Jest również ważnym warunkiem klarowania jest usunięcie pęcherzyków powietrza spod niego, wszystkie takie same karty z tworzywa sztucznego mogą być wykorzystywane do tego celu. Należy uważać, aby nie zamknąć mikrofon filmową i otwory głośnikowe na wklejenie ciało, a także przyciski i gniazda telefoniczne.

Dzięki zastosowaniu tej technologii, można łatwo przykleić folię na iPhone i każdego innego modelu telefonu komórkowego. Sierść Film będzie zachować oryginalny wygląd telefonu, aw przypadku zarysowania stary film może być szybko i usunąć do nowego kija bez śladu.