370 Shares 8904 views

Dlaczego szybko odprowadza się telefonu „Samsung”?

Ciągła ewolucja urządzeń wciąż nie może poradzić sobie z tym problemem, w zależności od ładunku dzisiejszych smartfonów. Stałe ładowanie dalej z aktywnym zastosowanie devaysa opony każdego właściciela.


problem ładowania

Praca z urządzeniem, oczywiście, prowadzi do rozładowania akumulatora, ale czasami zdarza się zbyt szybko. Bez względu na to jak zaawansowane urządzenie może być, poziom naładowania – jest to najbardziej bolesny problem dla jego właściciela.

Jeśli smartfon jest już stosunkowo stary nadmierny ładunek defraudacji bardziej oczywiste, ale pytanie dlaczego nowy telefon zostanie szybko wyczerpany, zbity z tropu wielu użytkowników. Ponieważ urządzenie jest nowo zakupiony, co oznacza, że wszystko musi być w porządku.

Powstaje pytanie, dlaczego telefon szybko się rozładowuje. Odpowiedzieć na nią mogą być badane tylko wszystkie aspekty problemu.

bateria

Dzięki swojej funkcjonalności, smartfonów, produkowanych przez Samsunga, ma znaczący wadę. Prawie wszystkie Wyprodukowane modele są wyposażone w akumulator nie jest odpowiednia do napełniania. Z powodu tego minusa telefon niewiarygodnie szybko się rozładowuje.

Wyposażanie potężnych przywódców baterii, odpowiednie raczej dla urządzeń budżetowych niż dla urządzeń funkcjonalnych, firma świadomie stwarza problem.

W rezultacie zaawansowane urządzenie staje skąpe uchwyt i statki nie jest w stanie utrzymać długi ładunek być aktywny. Średnio podczas korzystania z internetu lub pobierać wystarczających wniosków o maksymalnie pięć godzin.

Tendencja ta stwarza potrzebę wymiany baterii na podobny model o większej pojemności.

Problemy w pracy baterii jest jeszcze jeden powód, dla którego telefon szybko się rozładowuje. awaria akumulatora może doprowadzić do szybkiego przepływu ładunku. Uszkodzenie może być mechaniczne lub spowodowane przeładowaniem. Awarie pracy niektórych części urządzenia podczas cyklu ładowania może uszkodzić akumulator.

usterki

Ponadto uszkodzić baterie i mogą wystąpić usterki w telefonie. kontroler, który ogranicza energię przychodzącą ładowania może być uszkodzona. W takiej sytuacji, część energii nie jest kontrolowana, a tam jest ładowanie akumulatora.

Doładowania może doprowadzić do uszkodzenia baterii urządzenia, aw rezultacie szybkiego rozładowania. Spuchnięte akumulator, nawet w trybie gotowości traci ogromne kwoty opłaty, a telefon musi być podłączony do sieci dosłownie co kilka godzin.

Nieprawidłowe działanie radia – również jeden z powodów, dla których telefon jest szybko usuwany. Oczywiście, w trybie gotowości urządzenie zużywa mniej energii, ale są funkcje, które nie przestać działać.

Głównym punktem konsumpcji w trybie gotowości jest operatorem sieci, który zapewnia radio. W rezultacie – nieprawidłowe działanie modułu zwiększy ilość energii zużytej.

pokaz

Największym konsumentem opłat, szczególnie w urządzeniach wykonanych przez Samsunga, jest wyświetlacz. Duży i jasny ekran, nie ma wątpliwości, godność, ale także powód, dla którego telefon szybko się rozładowuje. „Wyświetlacz Samsunga” poprawia z każdego modelu i stosuje coraz bardziej zaawansowanych technologii, w wyniku czego kwota wzrostu kosztów energii.

Że ogromny ekran i słaba bateria była powodem szybko odprowadzane telefonu „Samsung” Galaxy ".

dodatkowe funkcje

Korzystanie z dodatkowych funkcji urządzenia, takich jak Internet, widgety lub mniejszych aplikacji można spotkać się z dużą stratą opłat.

Nie zwracając uwagi na zawarte vayfay lub działa Navigator, użytkownik traci około jednej czwartej całkowitej opłaty za dzień.

Pozornie niewielki koszt, a jeśli dodamy do aktywnej pracy z urządzeniem i konsumpcji w trybie czuwania, okazuje nieprzyjemnej sytuacji.

system

Znaczna część przepływu zakłada układu urządzenia. Dlatego telefon szybko się rozładowuje. „Android” aktywnie współpracuje z wieloma aplikacjami w tle, tracić dużą część całkowitej opłaty.

Zastosowanie Waga niepozorne widgety, a nawet programy, które monitorują stan akumulatora, zużywają dużo energii na cały dzień. W rezultacie, nawet w trybie czuwania, telefon będzie zużywać o połowę baterii w ciągu dnia.

Nie będzie również system czasu ładowania i zgromadzone w plikach urządzeń. Dlatego należy od czasu do czasu czyszczenia telefonu.

Redukcja kosztów

Każdy, kto zastanawiał się, dlaczego szybko się rozładowuje telefon bez wątpienia będą szukać sposobów, aby zmniejszyć zużycie energii.

Ale rozwiązanie problemu zależy bezpośrednio od przyczyny. Najpierw ustalić, dlaczego jest ona bardzo szybko się rozładowuje telefon. Aby pomóc w tym przypadku może aplikacja móc zgłosić się na pracy baterii. Takie programy zrobi wykres zużycia energii dla każdego elementu osobno.

Zmniejszenie zużycia tylko jeden parametr nie przyniesie wiele rezultatów. Dlatego ważne jest, aby zapłacić przynajmniej trochę uwagi do każdej pozycji. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie doskonałych wyników.

Ekran, który stał się powodem, dla którego bardzo szybko się rozładowuje telefon, pożądane jest, aby zmienić konfigurację. Zmniejsz jasność na wyświetlaczu znacznie zmniejszyć ilość odpadów. Szczególnie zauważalne rezultaty będą na urządzeniach Samsung.

Jednak, aby rozwiązać problem z systemem będzie znacznie trudniejsze. Wiele aplikacji i funkcji – powodem telefon szybko się rozładowuje. „Android” jest wysoce konfigurowalny, a koszt zacząć wyłączeniu niechciane aplikacje. Zamykanie aplikacji zmniejsza obciążenie na telefonie, a tym samym zmniejszyć zużycie energii.

Alternatywnie, można wyłączyć funkcje, które nie są używane lub nie są szczególnie ważne. Ciągłe monitorowanie działania urządzenia znacznie zaoszczędzić energię.

Z drugiej strony, jest stale aplikację do monitorowania stanu baterii będzie ustalenie, czy prawidłowego działania ze wszystkich części urządzenia pracują. jeśli regulator odłącza dopływ ładunku do już zapakowany baterii i czy ładowanie baterii stało. Montaż takiego programu zostanie spłacona w całości i jest niezbędny w przypadku zmniejszenia całkowitego zużycia.

ustawienia fabryczne

Jeśli telefon jest używany przez dłuższy czas, a zwiększone zużycie baterii, należy go zresetować, usuwając w ten sposób wszystkie stare i pozazawodowych plików. Korzystając z tej metody, ważne jest, aby przenieść wszystkie niezbędne dane do innych mediów i wyjąć kartę pamięci flash. Resetowanie usunie również wszystkie aplikacje – zarówno pożyteczne i nie.

wymiana baterii

Jednym z najbardziej produktywne rozwiązanie ma zastąpić baterię w analogicznym większej pojemności. Wybór ten nie tylko zwiększy liczbę mAh, ale usunie potrzebę zmniejszenia przepływu ładunku.

Mała pojemność baterii – główny powód, dlaczego telefon szybko się rozładowuje. „Samsung Galaxy” jest szczególnie podatna na podobnym problemie. Linia smartfonów wyposażonych w ekrany i lepszych akumulatorów wypełniających nie odpowiada urządzenia zasilającego.

wniosek

Zrozumienie, gdzie duża ilość energii wydatkowanej, można ręcznie zwiększać czas trwania operacji. Rozwiązywanie więcej niż jedną pozycję, ale kilka, to jest realne, aby osiągnąć dobry wynik.

Na przykład, należy wymienić baterię i zmniejszenie zużycia energii przez wszystkie liczby, naprawdę wzrost urządzenia procent pracy do 80. Większość z tych wskaźników są uzyskiwane z powodu wymiany baterii, ale również wszystkie inne elementy są równie ważne.