345 Shares 2478 views

Nokia 200: Cechy i opinie

Telefon komórkowy Nokia 200 – uwolnienie 2012 model z dwoma kartami SIM i pełną klawiaturą QWERTY, koncentruje się na młodzieży i młodych ludzi. Cena, szerokie możliwości multimedialne, stylowe wzornictwo – wszystko potwierdził ten fakt. Więcej szczegółów na temat stworzenia fińskiego producenta, czytaj dalej.


projekt

Nokia 200 oferuje szeroki wybór kolorów nadwozia – 8 opcji, aby zaspokoić różne gusta: gorący różowy, turkusowy, zielony, blady różowy, niebieski, pomarańczowy, czarny i biały perłowy. Wymiary modelu 20 x 11,5 x 0,6 cm, ciężar 105 g

Łagodnie zaokrąglona obudowa, wykonana z miękkiego w dotyku błyszczącego plastiku, który nie pozostawia uczucie taniości i skrzypi rękach.

Model ten jest nie mniej kolorowe silikonowe pokrowce na ochronę przed zarysowaniami zostały wydane.

dostarczane raczej skromne – sam telefon, kabel, słuchawki, instrukcję obsługi oraz kabel ładowania do podłączenia do komputera nie jest dostępna.

2,4-calowy QVGA TFT o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, wygląda całkiem wyraźnie i pięknie.

Niestety, Nokia 200 nie posiada czujnik, który będzie regulować jasność ekranu w zależności od oświetlenia.

Ekran jest oddzielona od taśmy z przycisków klawiatury i przycisków nawigacyjnych dla otrzymania klucza standard / kończenia połączeń.

Na górze znajduje się gniazdo słuchawkowe, USB, ładowania, a po prawej – gniazdo na karty SIM i karty microSD.

klawiatura

To jest główną cechą tego modelu. Klawisze są jasno określone i rozdzielone tak, że jest to wygodne, aby znaleźć i naciśnij przycisk. Podświetlenie dość fanatyczny, tak że z Nokia 200 jest łatwy w obsłudze w ciemności. Zwykli litery pomalowane na biało, a liczby i znaki specjalne – pomarańczowy. Rzędy klawiszy są zaokrąglone. Fani komunikacji w sieciach społecznościowych i e-mail szybko nauczyć się pisać na Nokia 200 z dużą prędkością.

Klawisze numeryczne są duplikowane na środku klawiatury, dane od 2 do 9 można zainstalować szybkiego wybierania określonych numerów.

Nokia 200 "Wypełnienie"

funkcje telefonu spełnia swojej kategorii cenowej.

Książka telefoniczna ma miejsce na 2000 kontaktów, z których każdy może zawierać do 5 numerów.

Centrum rozrywki przedstawił dość szeroko. W ten sposób, użytkownik może:

 • odtwarzać pliki audio i wideo w odtwarzaczu multimedialnym, świadczenie na kartę pamięci aż do 32 GB włożyli wiele ciekawych informacji;
 • robienia zdjęć do 1600 na 1200 pikseli przy użyciu aparatu o rozdzielczości 2 megapikseli, a także filmować z szybkością 144 do 176 pikseli;
 • słuchać radia z systemem łatwego wyszukiwania i przechowywać nazwy stacji, jak również nagrywanie muzyki z radia;
 • udostępnianie plików przez Bluetooth.

Ciekawą opcją – klawiatura miga co minutę, jeśli masz nieprzeczytane wiadomości lub nieodebranych połączeń.

Platforma programowa oparta jest na popularnej serii 40 systemu operacyjnego, który charakteryzuje się stabilną pracę oraz dużą liczbę obsługiwanych gier i aplikacji. Aby przeglądać strony internetowe za pomocą standardowej przeglądarki od producenta. Ale Facebook i Twitter są już zainstalowane w postaci aplikacji.

brakujące funkcje

Należy pamiętać, że Nokia 200 nie posiada:

 • ekran dotykowy;
 • Wi-Fi;
 • 3G;
 • predykcyjna wybierania.

bateria

Nokia 200 jest zasilany przez akumulator o pojemności 1340 mAh, na które powinno zawierać 552 godzin lub 23 dni czasu czuwania i 7 godzin rozmów. Jeśli wyłączyć moduł GSM można ciągle słuchać muzyki około 52 godzin. Nie występuje po podłączeniu do komputera za pomocą USB do ładowania.

opinie klientów

Większość użytkowników, takie jak Nokia 200. Kupujący meritum znak:

 • piękny design i kompaktowe wymiary;
 • jakość w przystępnej cenie;
 • dobra jakość dźwięku podczas rozmów i odtwarzania muzyki;
 • dwie karty SIM, z których jeden może być szybko zmienione bez restartu telefonu;
 • komfortowa klawiatura;
 • długa żywotność baterii, ładowarki 1.

Braki, które mają ten model (oprócz wyżej brakujących funkcji):

 • słaba kamera wideo praktycznie nie nadają się do oglądania;
 • Nie można odtwarzać wideo w przeglądarce;
 • wielozadaniowość nie działa – każdy wniosek powinien być zamknięte przed rozpoczęciem pracy z innymi, w przeciwnym razie telefon może zamarznąć.

Reasumując

Nokia 200 ma dwie główne zalety – pełna klawiatura i dwie karty SIM. I oba z nich są realizowane skutecznie i działa bez zarzutu. Wraz z dobrą baterią ten telefon będzie dostępny „wół roboczy”, który pomoże Ci pozostać w kontakcie, niezależnie od tego, co wolisz – połączenia, wiadomości SMS lub portali społecznościowych.