727 Shares 3039 views

Jak włożyć kartę SIM do iPhone 4: Instrukcje

Więc twoje marzenie wreszcie się spełniło: stałeś się dumnym posiadaczem pięknej iPhone 4 firmy Apple. Te smartfony wyróżnia się na rynku telefonii komórkowej, a zasługują na szczególną uwagę. I to nie tylko ze względu na ich wyjątkową funkcjonalnością, ale również specjalny podejście, które wymaga, aby cud ze strony użytkownika. Uchwyt iPhone jest trochę bardziej skomplikowana niż bardziej zaznajomieni my urządzeń na platformach Android i Windows Phone. Ale po krótkim okresie czasu, przyzwyczaić się do urządzenia, każdy użytkownik jest przekonany o swojej niezwykłej prostocie i funkcjonalności.

Rozpoczęcie IPhone

Pierwszym krokiem jest zastosowanie zupełnie nowego smartfonu jest, oczywiście, że jest włączona. Należy to zrobić przed włożeniem karty SIM do urządzenia. Na iPhone 4 na OFF i jest w górnej części ciała, a także każdej innej devaysa tej spółki. Klucz musi być wciśnięty i należy przytrzymać kilka sekund, aż logo firmy na wyświetlaczu. Następnie pojawi się komunikat, że trzeba wykonać specjalny gest, aby włączyć urządzenie. Po wykonaniu wszystkich czynności iPhone jest aktywna.

Włożenie karty

Jeśli właśnie kupiłeś urządzenie Apple, pierwsze pytanie, które zazwyczaj pojawia się na jak włożyć kartę sim w iPhone 4. Te smartfony mają nieco bardziej pomysłowy sposób niż reszta ich odpowiedniki techniczne są bardziej zaznajomieni z nami. Można zauważyć, że w pakiecie z komunikatora jest mały metalowy klucz, rodzaj klipu. To jest klucz do instalacji karty SIM. Zastanów się nowy smartfon bliżej. Na prawej stronie można zauważyć małe tajne uderzenie. Aby zrozumieć , jak włożyć kartę sim w iPhone 4, należy przez to metalowy kliknięcie na mały otwór klucza. Po naciśnięciu znajdziesz gniazdo dla karty została otwarta. Nawiasem mówiąc, w przypadku utraty klucza, co zdarza się dość często, można zbliżyć się do zwykłego spinacza. Po otwarciu podajnika dla kart SIM, należy uważać, aby nie uszkodzić go lub następnie otworzyć to będzie bardzo problematyczne. Po zainstalowaniu karty przewidziane podgrzewania pokrywę z powrotem aż do zatrzaśnięcia. Wyświetlacz zawsze musi wyświetlić przeszukiwanie sieci mobilnych. Oznacza to, że Sim dla iPhone 4 jest prawidłowo zainstalowana. Jeśli urządzenie wyświetla komunikat o braku karty może mieć jego instalacja nadal utrzymywane nieprawidłowo.

Zazwyczaj rozwiązanie nie nadaje

Jeśli już zorientowali się, jak włożyć kartę sim w telefonie iPhone 4, prawdopodobnie sobie sprawę, że tego urządzenia nie trzeba zakupić regularny FORM.KARTY klasyczną, a specjalny mikro. W każdym salonie komunikacji komórkowej, można kupić „mini”, który jest odpowiedni dla iPhone 4. Niektórzy sprzedawcy oferują kupić „numer” w połączeniu z urządzeniem przenośnym, co niewątpliwie będzie najwygodniejszym rozwiązaniem. Micro-Sim ma wymiary 15h12 mm, która jest znacznie mniejsza niż w standardowych wersjach.

Wyciąć „number”

Czasami, gdy użytkownik zmieni urządzenie nie chce zmieniać karty SIM, więc jego działanie na nowym urządzeniu należy dostosować do formatu micro. Oczywiście, można iść do salonu dla operatora i ubiegać się o nową kartę SIM z zachowaniem numeru, ale ma pewną czasochłonne, więc większość woli po prostu zmniejszyć mapę.

simku upraw dla iPhone 4 może ponownie bezpośrednio po zakupie urządzenia. Usługa ta zapewnia niemal wszystkich producentów. Można to zrobić na własną rękę. Powinno być tak uważać, aby nie uszkodzić procesor. W przeciwnym razie karta może być bezpiecznie wyrzucić. Przycinanie – to jest bardzo delikatna, więc nadal najpewniejszym rozwiązaniem jest zwrócenie się do specjalistów, ponieważ mają specjalne szablony, które mogą być łatwo dostosowane wielkością karty.

Tak więc, jeśli w końcu zorientowali się, jak włożyć kartę sim do iPhone 4, w tym nowej jednostki i przygotować „numer” w formacie micro-SIM, można przyjąć gratulacje z okazji zakupu wybitnego smartphone. Nawiasem mówiąc, to pewnie już zauważyli szczególną zaletę w tej lokalizacji karty w telefonie: Teraz, jeśli trzeba zmieniać karty SIM, lub usunąć go, nie trzeba całkowicie wyłączyć urządzenie i wyjąć baterię, tak jak to uczyniono w żadnym innym urządzeniu. Podczas późniejszego iPhone pracy można odkryć jeszcze wiele pozytywnych aspektów urządzenia mobilnego.