796 Shares 8590 views

Ozdoba – zawsze elegancka i stylowa codziennie!

Dzisiaj szafa każdej nowoczesnej dziewczyny i kobiety jest bogata w różne stroje, ale zawsze jest miejsce na klasyczne. Modne, eleganckie, takie, w których będzie to przytulne i podczas negocjacji handlowych, w biurze i na imprezie – to właśnie powinien być uniwersalny strój klasyczny. Najlepszą alternatywą dla kobiet może być słynna na całym świecie czarna sukienka z projektantki Coco Chanel. Ale to nie jedyny wybór. Na szczęście w 1928 roku, dwa lata po pojawieniu się legendy z Chanel, przyszedł jeszcze jeden – ołówek do odzieży.

Po urodzeniu stylu "ołówek" w pewnym stopniu wpływ na wojnę. Wcześniej kobiety i dziewczęta nosiły tylko długie bujne sukienki. Ale czasy niedoboru i powszechnego głodu przyczyniły się do oszczędzania tkanin, a przez lata trzydzieste XX wieczne sukienki opuściły szafy damskie, ustępując czasom uniwersalnego. Suknie ołówkowe były na szczycie ich popularności w 30 i 60-tych latach ubiegłego wieku. To były jakieś stroje Jacqueline Kennedy, a także gwiazdy takie jak Edith Piaf czy Audrey Hepburn.

Początkowo suknia ołówkowa była kolorową odmianą małej sukienki Chanel. Ale z upływem czasu oba style przebiegły inaczej, a dziś nie są gorsze od siebie pod względem popularności. W małym, czarnym elemencie żeńskiej szafy, tylko kolor pozostaje niezmieniony, a wystrój i długość sukni zmieniają się w każdym sezonie pod wpływem mody. Ołówek stylu może mieć wiele kolorów lub tkanin, ale ogólna sylwetka i długość pozostały niezmienione przez wiele lat. I jak mówią projektanci, przez wiele dziesięcioleci, będzie to najmodniejszy punkt każdego sezonu.

Klasycznym modelem ołówkiem jest sukienka z wycięciem łodzi, bez rękawów i szwów w pasie, która szczelnie otacza postać kobiety. Dolna część sukienki – spódnica jest kolanowa – zwęża się ku dołowi. Uniwersalna sukienka ołówkowa jest wykonana w surowych kolorach: czarnym, szarym, białym i brązowym. Ta część szafy pozwala łatwo tworzyć bogatą gamę zdjęć, jeśli za każdym razem zmieniać akcesoria.

Kup suknię ołówkową może dziewczynę o dowolnym kształcie i kształcie. Powszechnością tego stylu jest to, że pasuje do wszystkich. Jednak smukłe dziewczyny mogą pozwolić na bardziej dopasowane modele z teksturowanych tkanin z nadrukowanym wzorem (sztruks, aksamit). A dla przedstawicieli pięknego piękna należy wybrać lekkie tkaniny (satyna, jedwab, satyna). Ukryj małe niedoskonałości rysunku, zwłaszcza w brzuchu i udach, lekka draperia lub wkład z ciemniejszego materiału pomoże. Nie zapominaj, że cekiny, cekiny i rhinestones mają możliwość wizualnego dodawania objętości.

Bogaty wybór kolorów pozwala na użycie stylu "ołówka" nie tylko jako stylu biznesowego. Tak więc, z czarnej wełny, okazuje się wspaniała suknia wieczorowa, a od lekkich tkanin – lato. Kolorowe, jasne kolory umożliwiają stworzenie romantycznego, kobiecego obrazu, a szare odcienie są idealne dla biura.

Sukienka tego stylu jest łatwa do zrobienia. Jeśli więc chcesz pozostać eleganckim, kobieczym i modnym, to idealnym wyborem jest ołówek do stylizacji, którego wzór jest dostępny dla wszystkich.

Bądź elegancki i stylowy!