149 Shares 5600 views

Jak zrobić zroszony konwalia? Krok po kroku Master Class

Tylko jedna wiosenne kwiaty stała się symbolem miłości i czułości. Na czym to polega? Oczywiście, konwalia. Jednak można je znaleźć tylko w wczesną wiosną. Resztę czasu, można cieszyć się ich zdjęcie lub dokonać ozdobić dom własnymi rękami lilie koralikami. Jazda tkania tego kwiatu nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Najważniejsze – aby znaleźć parę do wolnych wieczorów i dobrego nastroju.

Czego potrzebujesz?

Do jego własnych rąk do splotu ściegu konwalia, trzeba będzie następujący:

 • małych kulek numer 11 w trzech kolorach: biały, żółty i zielony;
 • małej średnicy oplatania drutu 0,2 mm;
 • grubszego drutu na trzpieniu (powinny być grubsze 2 razy);
 • zielony gwint lub kwiatów taśmy do maskowania segmentów przewodu;
 • szczypce i specjalny organizer dla koralików (ta uprości pracę).

I, oczywiście, ołowiu czasu, cierpliwości i dobrego humoru na konwalie okazało się równie piękne jak prawdziwe kwiaty.

wdrożeniowe kwiaty Technika

Schemat tkania lilii zgrubienie rozpoczyna się od wykonania kwiatów. Istnieje wiele możliwości, jak można to zrobić. Ale najpiękniejsze mogą być uzyskane przy użyciu techniki równoległego oplatania luzem. To wszystko i zapraszamy do korzystania.

 1. Przygotuj się do każdego kwiatka do 6 kawałków cienkiego drutu, każdy o długości 30 cm. Planuje się wprowadzić 7 sztuk.
 2. Weźmy jeden segment i wybrać go 13 białych perełek, umieszczając je bliżej centrum. Następnie obrócić je do pętli tak, że końce drutu są w dół.
 3. Kolejny odcinek przechodzi przez skrajnych 5 koralików, a następnie drugi koniec umieścić na kolejne 8 sztuk. Ponownie obrócić pętlę. A więc wszystkie działania są powtarzane, dopóki nie jest jeden odcinek przewodu.
 4. Również przewlecz przez perełek 5 skrajnych, ale zyskała już 3 kulek. A następnie przełóż pozostały koniec 5 koralików z drugiej strony. Połączyć wszystko razem tak, że lewa trzepak.
 5. Aby uzyskać lilię koralik doliny, jak w niniejszej sprawie, musimy również splot połowie. 20 cm liną 2 żółtych perełek. Następnie przejść drutu w przeciwnym kierunku przez jeden z nich. Uzyskaj 1 igłę.
 6. W ten sam sposób, aby kolejne 2 igieł. Twist wszystkie końce razem. Pręciki kwiatu są gotowe. Powinny one być także co najmniej 7 sztuk. Teraz wystarczy wkręcić każdy w środku kwiatu konwalii.

liście wykonanie

Oczywiście, żaden z konwalii nie może obyć się bez swoich luksusowych dużych liściach. Istnieje wiele technik do ich realizacji. Najczęściej stosowanym równolegle lub tkania francuski (łuki). Wybrać, jaki rodzaj sprzętu zależy od zdolności i doświadczenia szwaczka. Równoległe techniką tkania uważane za bardziej proste, a ponieważ system lilia plecione koraliki często wymaga, że liście będą dokonywane w ten sposób.

 1. Dla każdego arkusza 2 metrów, muszą być z drutu. Na licznych pąków nie potrzebują więcej niż dwa liście, jeśli nie jeden. Dial jedną kropelkę i umieścić go w środku.
 2. Ponadto, do 21-tego rzędu, dodawać w każdym rzędzie wzdłuż jednej stopki i splot arkusza w tym samym – w technice równoległego plecionego.
 3. W 21 TH 22 TH 23 TH rzędy są takie same jak w przypadku 20 – 20 sztuk kulek. Od 24 do 27-tego cyklu będzie miał 19 kulek, a od 28 th do 30 th – 18 koralików.
 4. Od 31 do 46 TH th serii liczbę perełek w każdej zmniejszana o 1 element o ile nie będzie tylko dwie kulki. W rzędzie 47. Należy także wybrać 2 kulek. Zabezpieczyć przewód.
 5. Blacha daje bardzo duży i wszechstronny. Aby to naprawić, co wymaga przewód lampy niego. W tym celu jeden z segmentów przewodu być wkręcony poprzez środku płyty, owijając się wokół siebie w szeregu.

Zespół części

Teraz, gdy wszystkie elementy są gotowe do kwiatka, konwalia mogą być zbierane od kulek razem. Tylko trzeba przygotować inny wątek lub taśmy florystycznej. Najważniejsze jest to, aby dopasować kolor liści.

 1. Każdy nici zawijania kwiatów o długości około 3 cm. Następnie, gdy końce nawijania podłączenia innego kwiat. Obie mają patrzeć w jednym kierunku.
 2. W celu wzmocnienia łodygę primotat nadal grubego drutu. Więc trzeba zrobić z wszystkich 7 kwiatów. Z zastosowaniem dobrze gwint maska cały przewód.
 3. Po wszystkie kwiaty zbiera się, aż do samego dna trzonu trzeba primotat 1 lub 2 z blachy i na górze za pomocą gwintu przymocować kwiaty. Ma to zapewnić, że cała struktura zachować kształt.

Stojak na kwiaty

Po konwalii wykonane z koralików, trzeba go gdzieś umieścić. Zazwyczaj taki kwiat umieszczony w małej misce. Ale można zrobić stojak na kwiaty i niezależnie. Na to potrzeba równe części PVA kleju, gipsu i wody, a także farby, lakiery i wszelkie wyraźne formowanie tworzywa sztucznego.

Mieszanki klejowej i gipsu, rozcieńczyć wodą do stanu miękkiego. Wlać mieszaninę do przygotowanej formy z tworzywa sztucznego, umieścić konwalia i pozostaw do wyschnięcia. Teraz, malować lub rysować rozmrożonego zieloną łąkę, na wierzchu lakierem do mocowania. Zamieść suchej studni. Delikatnie uwalnia go z formy plastycznej.

Ostatnią rzeczą do zrobienia – jest znaleźć miejsce, gdzie umieścić kwiaty z koralików. Lilie można ozdobić nie tylko mieszkania, ale także stół do pracy. I prezent wykonany własnymi rękami, zawsze wygląda na oryginalny.