769 Shares 6270 views

Ptaki z papieru jako symbol szczęścia w domu

Najbardziej popularnym materiałem do rzemiosła dzieci – papier. W przedszkolu i szkole podstawowej dzieci uczą się sztuki robótek. Papier – najbardziej przystępne i wygodny materiał do tego. Jeśli pewien sposób cięcia papieru kawałka, masz piękny płatek śniegu. Składane papierowe bryły można ulepić bałwana. Ponadto, materiał ten jest stosowany w dziedzinie origami, który obejmuje składanie arkusza w określony sposób.

Od czasów starożytnych papirus został uznany za jedną z uniwersalnych materiałów. Nowoczesne samo needlewoman nauczyli się wykorzystywać dla rzemiosła nawet gazety. Wyroby z papieru, można malować, jak chcesz. Ten materiał jest wygodne, łatwe w użyciu i bezpieczne. Świetny pomysł na produkcji drobiu będzie rzemiosło papieru. To stworzenie jest symbolem wolności, przestrzeni i czystości duchowej. Ptaki zapowiadać aktualizacji, zmiany, dobrobytu. Nic dziwnego, że z początkiem stad ptaków ciepła powrócić ze stanu hibernacji, co symbolizujący początek wiosny. DIY-ptaki będą wspaniałą ozdobą dla domu. Mogą one być umieszczone na żyrandolu w kolorach na półkach.

Najprostszym rozwiązaniem – jest wycięty z papieru kilka danych liczbowych w postaci ptaków i dołączyć do każdej liny satyna. Kilka takich produktów dekoracji drzwiach lub łuk. Jasny ptak papieru zachwyci swoje dziecko, jeśli zrobisz jedną karuzelę i umieszczony nad łóżkiem. Aby to zrobić, wycięte z kolorowego papieru kilka liczb. Następnie wyciąć klapy i trzymać je klejem do ptaków. To daje pierzasty nieważkości i pozwala się unosić nad szopki. Na koniec można narysować je na oczy i trzymać dziób papieru. Tak więc, papierowe ptaki wracają do życia na naszych oczach. Hang gotowego rzemiosło może być na plastikowej lub drewnianej podstawie, która z kolei dołączony do łóżeczka.

Więcej objętości i żywy ptak się, czy zrobić to w technice origami. Istnieją różne schematy składania, który przyczyni się do niemal każdego ptaka. Papieru, origami złożone w tej dziedzinie jest w stanie natychmiast zamieniają się w drobnego białego łabędzia lub jasnym papuga. Ptak z rąk jest prosta w produkcji, dlatego bezpiecznie być doprowadzone do nawet najmniejszy biznes rukodelnikov. Jeśli dołączyć nóg ptaków, mogą być rozmieszczone na biurku lub półce. Najważniejsze jest to, aby wykorzystywać w produkcji ciężkiej pracy. Z tego materiału są wycięte z tej samej figury 2, jest umieszczony pomiędzy spinacza biurowego. Następnie te dwie połówki są sklejane i … voila, papierowe ptaki gromadzą razem na półce. Oczy tak stworzeń może być przebity przez puncher. Tak więc, można dostać wersję Urząd ptaków. Jeśli chcesz, aby ptak bardziej kolorowe, możliwe jest jako wizjer pasty koralików, klejenie klapy i ogon wystawia kwiatowe taśmę wcześniej pokroić na kilka pasków i curling nożyczkami.

Ptaka z papieru – działalność bardzo rozrywkowy dla całej rodziny. Niech tata robi orła, moja matka – łabędzia, a dziecko może być powierzone do kurczaka. Ptaki z papieru tworzy atmosferę ciepła i odnowy. Z tych rzemiosła papieru wiosennego nastroju gwarantowana w każdej porze roku.