545 Shares 2847 views

Origami, czyli jak zrobić kopertę wykonaną z papieru

Z techniką origami dzieci zaczynają uczyć się od najmłodszych lat. Umiejętności te pomagają rozwijać wyobraźnię i rozwijać zdolności motoryczne rąk i spędzać czas na zabawę. Jednak należy zauważyć, że działalność ta może być zabawa nie tylko dla dzieci. Dorośli też nie spowoduje częstsze uciekanie się do techniki origami, a nie uczyć swoje dzieci, ale również dla siebie nauczyć.


Najprostszym sposobem, aby pracować z papierem, jest stworzenie kopertę. Jak kopercie, każdy wie, że po prostu nie wszyscy zdają sobie sprawę, że w rzeczywistości, można stworzyć unikalne dzieło sztuki, posiadające techniką origami i obracając kopertę, na przykład, za pomocą karty.

Pozwól nam krok po kroku instrukcje dotyczące sposobu, aby koperty papierowe z naciskiem na Dzień Obrońcy Ojczyzny. Każdy wie, że jest to święto poświęcone ludziom, więc napisać jak zrobić kopertę z papieru na kartki dla mężczyzn wypoczynkowych. Technologia dekoracje koperty, a także albumy i inne przedmioty, o których mowa scrapbooking. Możemy zastosować tę technikę do projektowania kopertę na wakacje.

1. Wziąć arkusza papieru, kartonu wymiarach Othmer i dodać do arkusza, tak aby była możliwa do uszczelniania krawędzi bocznych cienką ściegu klejowego i pozostawić wolny kawałek od góry do uzyskanego kieszeni może zostać zamknięty.

2. Teraz, gdy boki są sklejone, można rozpocząć scrapbooking. Aby to zrobić, trzeba myśleć o tym, jak najlepiej urządzić wynikowy kopertę. Aby to zrobić, można spędzić tablicy asocjacyjnej , która charakteryzuje ludzi, które mogą być przypisane wyłącznie do silnej połowy ludzkości.

3. Załóżmy, że broń większość Garnitury. Jak zrobić broń z papieru, można znaleźć w Internecie. Aby zaprojektować kopertę zamienił teksturowane, najbardziej odpowiednią techniką origami z pomocą których można, na przykład, nie tylko, aby dowiedzieć się , jak zrobić papier z mieczem, ale także aby stworzyć piękne, potężne ostrze, które zachwyci każdą obrońca Ojczyzny. Tak więc zdecydowano się urządzić wynikowy koperty potężny miecz origami i jasnej zbroi, co można zrobić za pomocą folii lub łańcuchy (tylko wybrane stoi łatwiejszy obieg).

4. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami, jak zrobić kopertę wykonaną z papieru i narysować go w tym samym stylu, trzeba stworzyć harmonijną kompozycję i przyklej wszystkie elementy w spójną całość. W każdym razie nie można zapomnieć o etykietach, ponieważ pozwalają zmieniać ogólny obraz i wypełnić go z życia. Stare listy średniowieczny styl koperta jest podpisany przez mężczyzn, które zostaną skierowane kopertę.

Ta praca będzie wysoko ceniona przez wszystkich, ponieważ wszyscy wiemy, jak zrobić kopertę z papieru, ale stworzyć z niego wyjątkowy, pełen najczulszych uczucia dzieła sztuki, nie każdy może.

Należy zauważyć, że powyższe techniki są idealne na każdą okazję, a można dodać tkaniny, cekiny i cyrkonie na kopercie wykonane i zaskoczyć wszystkich wokół prac prepodnosimye piękności i jasności.

Każdy miłośnik estetyki piękna zostać uderzony taką manifestację uczuć, a także świadczenie uwagi. Trudności w tworzeniu i projektowaniu kopert wcale. Po prostu trzeba czuć pragnienie człowieka, który zostanie przedstawiony z darem, poddać się uczucia, emocje i wyobraźnię, spędzać czas tworząc piękne i dostać przyzwoity zysk ze swej pracy.

Od dzieciństwa, człowiek jest szczepiony unikalne zdolności, które mogą dać dobry nastrój każdego dnia, ale nie każdy chce korzystać z umiejętności nabytych w dorosłym życiu, w której tak brakuje w rozrywkę dla dzieci.