680 Shares 4347 views

Precious Brugia koronki

Brugia koronka – jest charakterystyczny i łatwo rozpoznawalny technika szydełka do wykonania, że tesemochki wzór spread i podłączony do małego łańcucha pętli powietrza. Podobne wzory nazywane są również Bruksela, flamandzki lub Wołogdy.

Brugia koronki: trochę historii

Technika ich tworzenie stał się znany już w XVI wieku. Choć mistrzów flamandzkich wplótł swoje szlachetne wzory na szpule.

Flandria Zachodnia, która w rzeczywistości pochodzi sztukę koronki Brugii, natomiast część Holandii. Kraj prosperował powodu aktywnego i zyskownego handlu dochód z kolonii. Ponadto, flamandzki zawsze miłość do pięknej i pogodnym usposobieniu.

Wszystkie te elementy spowodowały delikatną techniką szydełka, która stała się znakiem rozpoznawczym regionu. Piękne i drogie Flamandzki koronki zrównane z prawdziwym klejnotem.

Brugia Lace: maszyny dziewiarskie

Obecnie Brugia koronek szydełkowych jest bardzo dokładne naśladowanie sztuki dziewiarskiej szpulki. Dlatego w opisie są szeroko stosowane konkretnych terminów „nasnovka”, „vilyushka”, „kratownicy” i innych.

Wykonanie koronki Bruges zaczyna dziania koronki vilyushki, który składa się z serii kolumn z pętli sc i powietrza. Vilyushka zmieścić się w bezpośrednim i odwrotnym serii i może być ażurowe, i bardziej gęste wygląd.

Szerokość taśmy może być także inna – to jest regulowane przez liczbę pętli nadziemnych i barów z sc między zwojami. Najczęściej, szerokość czterech barów.

Charakterystyczną cechą oplot-vilyushki jest to, że podnoszenie stronie pętli podczas dziania utworzona pętla klamry Poziom (powietrze), z którym będzie następnie być sprzężony z wzorów. W bardziej skomplikowanych robót vilyushku powietrza może rozwijać pętle skośną siatkę łuki, inne dodatkowe elementy.

Gdy taśma jest gotowa rozpocząć tworzenie wzór koronki. Vilyushku mogą być układane w kółko, ślimak, wąż, szerokie pierścienie obracają się w różny sposób.

Układ jest zawsze określone sposoby łączenia fragmentów i sekwencji dziania. Koronka Wzór może składać się z wielu wątków, które są połączone bezpośrednio podczas dziania. W takich przypadkach, to dobry początek schematu dziania poszczególne motywy wyznaczone numery lub litery. Sekwencja może być łatwo określona przez porządku alfabetycznym liter lub cyfr w kolejności rosnącej.

Na schemacie tradycyjnie izolowanym górnej dziania vilyushki każdy wzór poduszka pętli początkowy rzędzie pierwsza pętla i druga kolumny i rzędy poduszka uchwyty do późniejszego połączenia. Po tym następuje powtarzających rzędach, które są wskazane za pomocą linii ciągłych.

Jak wspomniano powyżej, wzory oplotu przewidzianą-vilyushki, połączone łukami ubocznych. Samo połączenie odbywa się za pomocą jednego kolumn SC, bez kolumn i pętli powietrza.

Aby uzyskać potrzebę zakręt plecionki vyvyazat różnych kolumn i wysokości łączących lub nie łączących łuki, które są na wewnętrznej stronie zakrętu. Różne kombinacje i wyrównania kolumny podają różne stopnie krzywizny wzoru, ale liczba ta jest zawsze konieczne dzianiny od zewnętrznej krawędzi do środka. W tym przypadku, trzeba odwrócić serię gładkiej dzianiny wysokości zginać Błędna granica okazało starannie. Jeżeli pomiędzy zwojami vilyushki wystarczająco dużą wolną przestrzeń, to zamknięcie łańcucha pętli powietrza, które są tkane w ażurowe gossamer, zawsze jednak z pewnymi symetrycznych wzorów geometrycznych.

Początek i koniec vilyushki zawsze zamknięte razem tworzą nierozdzielającą pętli. Krawędzie są przyszyte igłę lub dziane koronki łącznej technologii.

Kiedy zgromadził wystarczająco dużo doświadczenia, można tworzyć własne wzory, kierować się jedynie ich wyobraźni, a potem praca będzie naprawdę wyjątkowy.

Brugia koronki pozwala urządzić dom przytulne obrusy, poduszki, zasłony. Sukienka lub top coat utworzone w tej unikalnej technologii, będzie obecna szafa dekoracji.