224 Shares 4375 views

Wykonujemy trzewiki dziecięce

Jeśli chodzi o pierwsze buty dla dzieci, wiele z jakiegoś powodu, po prostu pamiętać, sandały. Ale trudno jest zgodzić się z tym stwierdzeniem. Dziecko nosi sandały w momencie kiedy zaczyna próbuje chodzić. Do tego czasu, nogi często zdobią trzewiki dziecięce, które mogą mieć różne kształty. W razie potrzeby, można połączyć je w postaci tych samych sandałach lub boso, jeśli dziecko jest zaplanowane ozdobić je w lecie lub w domu, i uszyć futro, gdy są one przeznaczone do zimnych porach roku.

Jeśli trzewiki dziecięce są noszone tylko w okresie zimowym, to najlepiej, aby uczynić je warstwami. W tym przypadku, mogą doskonale zastąpić nawet buty zimowe. Szczególnie, jeśli szycie lub wiązać się z materiału, zawierającego dużą ilość włosów, a wewnętrzna część jest wykonana z futra. W takich butów nóg dziecka z pewnością będzie ciepło, nawet jeśli ulica jest dosyć zimno.

Wiele młodych matek są zainteresowani w pytaniu: „Jak związać trzewiki dzieci?”. Takie produkty są zawsze bardzo duży popyt. Istnieją dwie możliwości: można używać lub szydełkowane.

Na początku będzie to konieczne do określenia przędzy. Latem jest lepiej wybrać wątek na bazie bawełny, na zimę – materiału wełnianego. Im cieńsza przędza, tym bardziej łagodny włącz urządzenie.

Jeśli mówimy o tym, jak związać botki szprychy dziecka, istnieją również dwie możliwości. Można użyć cztery szprychy. W tym przypadku, trzewiki dziecięce uzyskuje się tylko ze szwem na dnie. Technika dziania jest bardzo podobna do sekwencji dziewiarskich skarpet. Jednak w miejscu, w którym tradycyjnie jest z dzianiny piętę, istnieją znaczne różnice. Przy wytwarzaniu trzewiki na tym etapie część toe. Jest on tworzony w taki sam sposób jak pięty. Następnie przeprowadzono boki i wtedy kształt stopy.

Również trzewiki dziecięce można powiązać dwie szprychy. Ten produkt będzie wiążąca dla całej długości pleców. Jeśli jest to pożądane, nici mogą być używane jako element dekoracyjny. W tym celu, w procesie będzie koniecznych do utworzenia specjalnych zawiasów, które są następnie prodenetsya specjalny koronki. Obecność takiego sznurowania może następnie ułatwienia obuvanie dziecka.

Jeśli trzewiki szydełka, mogą być połączone, nawet bez uciekania się do igły i nici. W tym przypadku praca zaczyna się od dołu, z podeszwą. Następnie tworzy ściany boczne i stóp.

Gdy baza jest gotowa, konieczne jest, aby zrobić swoją dekorację. Do tego celu można być satynowe wstążki o różnych grubościach. Można zorganizować je w formie zabawnych zwierząt. Jeśli butami przeznaczony dla dziewczynki, można użyć koralików – umieścić go na krawędzi gotowego produktu. Początkowo będzie wyglądać piękny wzór utworzony z koralików wielobarwne.

W skrócie, trzewiki dekoracji – jest to okazja, aby pokazać niezwykłą wyobraźnię i wykazać swoje umiejętności w tej czy innej formie robótki.