578 Shares 1588 views

Kartki z własnych rąk: scrapbooking, aby pomóc

Wspaniały prezent, który można podać na każdą okazję – Kartki własnymi rękami. Scrapbooking jedna z technik wykonywania tego rzemiosła – można łatwo opanować nawet dziecko. Technika ta polega na wykonaniu kolaż zdjęć, pamiątek szczegółowo, różnych ciekawych rzeczy i umieszczając je wszystkie na okładce albumu, notebooka lub kart.

Wielu ludzi wyrzucać niedziałających klipów, niepotrzebnych przycisków, podarte wstążki satynowe, wstążki i inne przedmioty. I kreatywni ludzie odnajdują zastosowanie dla nich. Na przykład, część starego rozbitego bransoletki mogą być przydatne w produkcji pudełek i etykiet bagaż znajdzie swoje zastosowanie w projektowaniu album, historię o podróży.

Kiedy zbliża się zimowy urlop nie można puzzle nad tym, co dać do krewnych oraz do kartek świątecznych. Jego dłonie wykonane z troską i miłością, będą one niewątpliwie przynieść wielką radość wszystkim. Każdy produkt jest indywidualnie wyjątkowy. Do ich produkcji może przyciągnąć dzieci. Dziewczyny mogą mieć do smaku jak aktywność, byliby szczęśliwi, aby podnieść koraliki, guziki i kawałki koronki. Przyciągnąć ich uwagę i cięcia papieru używając narożniki i krawędzie stempla.

Łatwy wystarczy producenci kart własnymi rękami. Scrapbooking polega na zastosowaniu specjalnego papieru, ale jeśli nie jest dostępny, można użyć kartonu, strony albumu lub dowolny gruby papier. Następnie arkusz tnie się na wymiar i złożone na pół. Najpierw trzeba wybrać elementy dekoracyjne produktu lub zrobić je samodzielnie. Istnieją specjalne stemple kształtowe, z których można wycinać różne wzory wykonane z papieru. Stosując techniki scrapbookingu, karty okolicznościowe urodziny urządzone niezależnie wykonane z róż tkankowych przygotowanych kręcone wstążki, pokroić w paski. Gotowe materiały na biżuterię można kupić w sklepie. Zakres jest dość zróżnicowany: jest plastikowe i drewniane figurki: kwiaty, motyle, serca. Produkty wykonane z polimeru gliny, akcesoria, za pomocą, którego uchwyt jest wykonany z pól.

W przypadku kart używanych do wytwarzania białego papieru, a następnie do przodu wystroju powinien wybrać kontrastujący pasek koloru mniejszej szerokości i przetworzenie pionowych krawędziach specjalny stempel. W ten sposób stworzyć pocztówkę z rąk. Scrapbooking tylko jako specyficzny technika pomaga uczynić go wyjątkowym i pięknym. Pasek kontrastowym kolorze przylega do obrabianego materiału, dalsze inlay zależy od wyobraźni producenta – może być wklejony koronki taśmy lub papieru stokrotki, z koralikami środkowy przyczyna napisem pomocą specjalnego stempla lub pre-wydrukować na kolorowej drukarce. Udekorować wnętrze kart za pomocą arkuszy, na którym zostały napisane życzenia. Ich krawędzie są również ozdobione kręcone wycięcie.

Oryginalne prezenty przedstawione na wesele będą karty z własnych rąk. Scrapbooking, których możliwości są nieograniczone, by stworzyć niepowtarzalny prezent. I patrząc na niego, wszystko będzie obchodzić swoją oryginalność i kreatywność.