349 Shares 8353 views

Koreański rozjazd "Hyundai Tussal". "Hyundai": strojenie, konfiguracja

Jednym z najbardziej popularnych koreańskiego SUV – samochód Hyundai Tucson. Wielu kierowców po pojawieniu się modelu poczuła chęć eksperymentowania. Po tym wszystkim, samochód „Hyundai Tussal” strojenie może zostać jeszcze bardziej piękne i funkcjonalne.

powierzchowność

Koreańscy projektanci często wykorzystują te same sceny na tworzeniu nowych samochodów obrazów. I nie był wyjątkiem i „Hyundai Tussal”. Nowy zewnętrzny otrzymał krata w formie trapezu, ozdobione równoległych poziomo ułożone, za który jest ukryty i wymiennika ciepła. Po bokach są uplink.

Pomimo ogólnego podobieństwa do poprzednich modeli, istnieje w „Tussal ręki” i jej osobliwości. przesunęła się w dół otworu wlotowego zderzaka. Sam artykuł jest teraz ozdobiony srebrnym paskiem wykończenia. Ta sama modyfikacja „Hyundai Tussal” dostał nowego w dziedzinie optyki.

Tylna część samochodu została całkowicie przerysowana. Optyka podzielone na oddzielne części, przy czym drzwi, co sprawiło, że możliwe jest połączenie elementów ciała. Na poziomie dachu jest spoiler ze światłami stopu. Zmiany zewnętrzne wpłynęły na wartość samochodu „Hyundai Tussal”: cena nowość raczej godny. Zaczyna się o 1,25 mln rubli.

W ogóle, zaktualizowany model stał się uosobieniem stylu i wyrafinowania. optyka LED w oryginalnej ramie jest nie tylko przyciąga uwagę, ale również zapewnia zarządzanie praktyczności i bezpieczeństwa w ciemności. konfiguracja „Hyundai Tussal” ma szczyt. Są one wyposażone w światła diody LED oraz światła przeciwmgielne.

wnętrze

Wnętrze zaktualizowanego modelu uległa zmianie nie mniej. Urządzenie posiada ergonomiczny kształt i doskonałe wnętrze, które łączy w sobie komfort i przestrzeń. On nie pozostawi nikogo obojętnym. Zmieniła się w ciągu wielkimi wymiarami sposób zwrotnic wykonanych bardziej przestronne wnętrze. Pojemny bagażnik i składane rząd siedzeń pozwalają na transport dużych ładunków.

Deska rozdzielcza nabył ekran dotykowy pięć-calowy z szeroką gamą opcji multimedialnych. Droższa wersja SUV wyposażony wyświetlacz o przekątnej 3 cale większy. Przednie fotele różnią znaczny komfort i wygodę. Zbudowali ogrzewaniem elektrycznym. Można ustawić pewną pozycję, regulowany system elektroniczny.

parametry techniczne

Pomimo faktu, że model został zaktualizowany, rama i zawiesina nie pozostawała taka sama. Recepcja przeszedł również zmiany – McPherson nie zniknie. Zamontowane z tyłu wiele, niezależne zawieszenie, elementy, które są zamontowane parami. Przeszedł samochód „Hyundai Tussal” test drive wykazały doskonałe właściwości jezdne. Aktywowane napęd na cztery koła może spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kierowców. Dostępne zarówno benzyna i diesel wersje silnikowe.

wersja sprzętowa

Do tej pory producent oferuje kilka modyfikacji „ręki”:

 • Dwu-litrowa wolnossących pojemność agregat benzynowy 164 KM. Pochodzi z sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów.
 • Turbodoładowany silnik 1,6 litra i 175 koni mechanicznych. Wyposażony w siedem-biegową automatyczną skrzynią biegów.
 • Silnik atmosferycznym w tej samej objętości i mniejszej mocy – 135 KM. Sześciobiegowa przekładnia manualna skrzynia biegów.

Dla tych właścicieli samochodów, którzy preferują silniki wysokoprężne, pokazuje następujący wiersz:

 1. Turbocharged pojemności silnika od 1,7 litra do 115 koni.
 2. Dwulitrowym pojemność silnika 136 KM.
 3. Litr zespołu silnikowego 184 koni mocy.

Wszystkie dostępne opcje silników w pełni zgodne z wymogami ochrony środowiska i parametrów. Przeszedł „Hyundai Tussal” test drive na wszystkich poziomach wykończenia. Jednocześnie pokazał swoje najlepsze strony.

"Tussal Hyundai": tuning samochodowy

Liftovka – rodzaj tuningu, jest popularny wśród tych, którzy planują do kierowania „Hyundai” w najbardziej nieprzejezdnych miejscach. Jest to organ podnoszenia kosztem modernizacji zawieszenia i ramy. Mówiąc najprościej, procedura ta umożliwia zwiększenie prześwitu maszyny. Po przeprowadzone na samochodzie pod nazwą „Hyundai Tussal” strojenie tego typu, może być wyposażony w nowe koła o dużej średnicy.

Najważniejszą rzeczą podczas takiej pracy – nie przesadzaj z wielkością. Jeżeli moment nie osiągnie maksymalną wielkość kół zwiększa się o nie więcej niż 25%.

samochody Chip-tuningu "Hyundai Tussal"

Wielu właścicieli samochodów, którzy kupili „Tussal Hyundai”, strojenie chcesz zrobić. Jednym z jej głównych elementów jest chip tuning silnika. Pomimo faktu, że nowy samochód oferuje doskonałe właściwości techniczne i dynamikę, ustawienia fabryczne jeszcze kilka punktów, które należy poprawić. Małej mocy i długa odpowiedź samochody – najbardziej podstawowe problemy. Chip-tuning odbywa się głównie z następujących celów:

 • Zwiększyć czułość pedału gazu.
 • Poprawić trakcję.
 • Wyeliminować awarie pedał.
 • Czyste szarpnięcia podczas zmiany biegów.
 • Poprawy dynamiki na drodze.
 • Zwiększyć prędkość obrotową biegu jałowego.
 • Na trudnych odcinkach drogi zachowania pędu.
 • Zmniejszenie zużycia paliwa.
 • Poprawa ciepło silnika podczas zimnej pogody.

Takie zmiany pozytywnie wpływa na dynamikę moc, szybkość i oszczędność paliwa. Moment obrotowy wzrósł do 40%, moc silnika – do 20%. Jakościowo spędził strojenie pozwala, jeśli nie zmniejszyć zużycie paliwa, a przynajmniej pozostawić ją na niezmienionym poziomie zwiększonej mocy.

Tuning wnętrza samochodu "Hyundai Tussal"

Co najmniej zmian i modyfikacji do wnętrza pojazdu jest poddawana. Zasadniczo kierowcy skupić się na ciągnięcia pojazdów, fotele, zastępując drzwi i paneli. Do przycinania przy użyciu różnych materiałów – skóra, aluminium, szlachetnego drewna, włókna węglowego, Alcantara i wiele innych. Często uciekają się do oryginalnych elementów dekoracyjnych: haft, oświetlenie LED, barwienia.

Program strojenie często pociąga za sobą dodatkowe elementy. Są to na ogół z systemami fotele masujące, wentylacji i ogrzewania. Produkujemy systemy oczyszczania powietrza instalacji lub wymiany. Tylny rząd siedzeń zmienił również bardziej wygodne i ergonomiczne, odpowiedni do charakteru zwrotnicę.

Krzesła z szerokich i dużych projekcjach bocznych są bardziej komfortowe dopasowanie kierowcy i pasażera. Tuning wewnętrzny obejmuje również przedział dźwięku i izolacji cieplnej, dodatkowe systemy multimedialne i głośniki.