794 Shares 5094 views

Średniej wielkości pickup „Toyota Tacoma”

"Toyota Tacoma" mid-size pickup. Samochód ten jest modyfikowany do warunków stosowania w Ameryce Północnej. Dostępny od 1995 roku, Toyota Motor Corporation. Druga generacja „Tacoma” zdobył prestiżową nagrodę magazynu Motoru w 2005 roku. „Toyota Tacoma” od ponad 10 lat zajmuje wiodącą pozycję na rynku motoryzacyjnym w segmencie średniej wielkości pickup, jest bardzo popularne i jest uważany być może najbardziej masywny samochód. Główne zalety, które determinują popyt na ten samochód – to wspaniałe osiągi off-road, szeroki zakres ciała i stabilnej niezawodności. Ale istnieje kilka powszechnie uznane wady. Po pierwsze, koszt tych pojazdów znacznie wyższe niż w podobnych parametrów maszyn. Po drugie, główne sterowniki będą dość tłoczno w kabinie modelu. Jednak całość świadczeń powodować pozycję flagowego samochodu. "Toyota Tacoma" ma platformę, podobną do FJ Cruiser i Toyota 4 Runner. Ale ma wysoką odporność.

Body "Toyota Tacoma pickup" dostępny jest w trzech wersjach: Regularne kabina, dostęp Cab i Double Cab. Pierwszy typ – to podstawowa konfiguracja, w której oparcie przednich siedzeń jest niewiele miejsca, wyposażone w klimatyzację, 4-cylindrowy silnik, system prowadnicy, odtwarzaczem CD, ozdobione plastiku – i to wszystko. Dostęp do kabiny dodatkowo wyposażona w małe drzwi tylnych, wyposażona w luku bagażowym za przednimi siedzeniami i dwa małe fotele. Double Cab wprowadzono po raz pierwszy w 2004 roku w Chicago Auto Show. Jest to dość samochód pełnowymiarowym wyposażony w tylne drzwi i pełnoprawnym dodatkowych miejsc, klimat kontrola, pełne wyposażenie elektrowni, akustyki wysokiej jakości, dodał kontroli trakcji i poduszki powietrzne (przednie i boczne). W tym modelu ustawić tylko silniki V6 uruchomione na benzynie.

tylko dwa typy silników są zainstalowane w samochodzie „Toyota Tacoma”. Po pierwsze, kandydat na podstawowej konfiguracji, 2TR-2,7 (l), 4-cylindrowy, 159 KM i moment obrotowy 244 h / m. On dostępny 4-biegowa skrzynia automatyczna i ręczna 5-biegowa. Mówi się, że ten silnik jest bardzo oszczędny. Po drugie, a mocny, 1-GR-4 (l) V6 236 KM z momentem obrotowym 360 h / m. Ten przykład wykonania zakłada 5 automatyczną ręczną 6 i prędkości transmisji. Jeżeli właściciel pojazdu planuje często używać przyczepa jest zdecydowanie warto wybrać V6. Opracowany i wydany oddzielną grupę – X-biegacz, który jest wersja sportowa z „Toyota Tacoma”. Dane techniczne tego urządzenia pozwalają rozpędzić się do prędkości 100 km / hw 6 sekund. To poważna postać dla maszyn tej klasy.

„Toyota Tacoma” jest wyposażony w sztywne zderzaki, reflektory zapewniają doskonałą prześwit – ponad 200 metrów, tylna oś ma zamek, przednie koła wyposażone są w wentylowane hamulce tarczowe, tył – bęben. Wytworzona w 2013 modelu wprowadzono jedynie niewielkie zmiany. Prawdopodobnie samochód jest już całkiem blisko do doskonałości. W Stanach Zjednoczonych, sprzedaż samochodów „Toyota Tacoma” klasy wyprzedzając tylko modelu amerykańskiego. Najprawdopodobniej ze względu na niższe koszty.