498 Shares 5014 views

Przegląd nowego UAZ Hunter

315195 UAZ Hunter – jest godnym następcą klasycznego typu UAZ 469-tego modelu. Jest SUV z napędem 4×4, pięciodrzwiowy samochód off-road. seryjna produkcja samochodu rozpoczęła się w 2003 roku. W tej chwili UAZ Hunter nie zostanie wycofany z rynku, a to może stać się każdy w nowej formie. Sądząc po opiniach, Uljanowsk SUV ma doskonałą drożności – może całkowicie przejść na każdym terenie. Więc weźmy się bliżej, to UAZ Hunter.

parametry techniczne

W tej chwili samochód może być wyposażony w dwa rodzaje silników – benzynowych i typu diesel. Pierwszy wariant ma pojemność 91 koni mechanicznych i objętości roboczej 2.3 litra. UAZ Hunter diesel ma więcej zaawansowanych funkcji – pojemność 128 KM i pojemności roboczej 2,7 litra. Oba silniki są wyposażone w tylko jedną transmisję – pięciobiegową manualną skrzynią biegów. Mimo tak skromnych moc figury, UAZ Hunter może rozwinąć maksymalną prędkość 130 kilometrów na godzinę. Jest to doskonały wskaźnik dla Uljanowsk SUV.

Gotowy do każdych warunkach pogodowych

Warto zauważyć, że twórcy modelu 315195 dużo dbałością o komfort kierowcy i jego pasażerów w okresie zimowym. Jak wiadomo, klimat rosyjski jest bardzo ciężka, a maszyna, która działa w obszarze, musi mieć dobry system ogrzewania. 315195 th modelu UAZ został powołany do życia nowy piec. Niestety, ona nie ma kontroli temperatury – kierowca może jedynie zmienić dmuchawę zasilania. Jednak jest to dość mało, tak, że ludzie nie są w samochodzie, gdy zamarł Overboard minus 30 stopni.

braki

Jak to jest charakterystyczne dla każdego pojazdu z produkcji krajowej, Hunter UAZ ma wady. I są nadmiernie wysokie zużycie paliwa i niedokończone skrzynia biegów. Co do pierwszego problemu, „Hunter” wydać aż 14 litrów benzyny na 100 kilometrów, podczas gdy jego konkurenci import zużywa około 6-8 litrów na sto. wariant wysokoprężny spędza nieco mniej – 10,2 litra, ale nawet tę liczbę partii w zgodnie ze współczesnymi wymaganiami dla SUV-ów. Transmisja wśród kierowców, także powoduje niezadowolenie, które jest źle dobór przełożenia. Jest tylko jedno wyjście – wymiana przekładni do drugiego.

koszt

Cena wywoławcza w Uljanowsk UAZ Hunter jest około 400 tysięcy rubli. Za tę cenę nabywca nabywa UAZ z silnikiem benzynowym, wspomaganie kierownicy i szesnaście-calowe felgi stalowe. Dla wersji wysokoprężnego samo będzie musiał zapłacić 90 tysięcy rubli. W tym urządzeniu pozostaje taka sama jak w poprzednim przykładzie wykonania.

I wreszcie chciałbym powiedzieć, że UAZ „Hunter” – to najtańszy napęd na wszystkie koła SUV w swojej klasie, nawet jeśli jest to niskiej jakości. Jego częste awarie przeważają tanie i dostępne części, które mogą być wymieniane niezależnie, bez konieczności wzywania specjalistów. Jest niezbędny w myślistwo, rybołówstwo i właśnie rodzina wycieczki na wieś.