201 Shares 8382 views

Konstrukcja i dane techniczne „Hyundai Tussal”

Prawdopodobnie każdy kierowca słyszał o takim koreańskiego samochodu, jak „Hyundai Tussal”. Pierwszy SUV został wprowadzony do publicznej wiadomości w 2004 roku w jednym z dealerów Chicago. To był godnym następcą swego rodzaju koreańskiego SUV, który został kupiony aktywnie na wszystkich kontynentach świata. Ale ta firma została zmuszona do poprawy ich rozjazd, nie tylko na zewnątrz, ale również w światowym rynku ze względu na dużą konkurencję. Tak więc, w 2010 roku grupa wydała nowy, drugi w rzędzie, generację legendarnych pojazdów terenowych „Hyundai Tussal”. Specyfikacje i wygląd ponieśli wiele zmian, a my mamy o czym rozmawiać. Więc spójrzmy na wszystkich cech nowego koreańskiego zwrotnicę.


wygląd

Projektowanie nowych elementów ma wiele podobieństw z równie popularnego crossovera „Hyundai Santa Fe”. A czasami nawet trochę mylić modelu Kierowcy „Tussal” ze wspomnianego jeepie. Są jednak różnice między nimi, i muszą być odnotowane. Funkcje są nowe pozycje w ciekawy projekt oświetlenia przedniego, jak również zwiększonego prześwitu, co nadaje samochodowi Ufna SUV, gotów podbić wszystkie przeszkody. Oryginalne linie nadwozia i zderzaki pozwalają również nowy produkt wygląda bardziej wydajne i stylowe. Można również powiedzieć, że niezwykłe właściwości techniczne „Hyundai Tussal” całkowicie w harmonii z pojawieniem się nowych przedmiotów.

salon

Wnętrze rozjazdu drugiej generacji „Hyundai Santa Fe” ma konserwatywne deskę rozdzielczą, wewnątrz którego umieszczony pomyślnie wszystkie ręce i tarcze. Wyprawa w większości wykonane z tworzywa sztucznego, które można zobaczyć na całym wewnętrznym obwodzie. Należy również zauważyć obecność komfortowe i wygodne fotele, a to świadczy o tym, że Koreańczycy stworzyli naprawdę dobry samochód. Pojemność bagażnika wynosi 644 litrów – jest nieco mniejsza niż droższe crossover „Honda CR-V».

parametry techniczne

Jeśli mówimy o cechach technicznych „Hyundai Tussal” drugiej generacji może być wyposażony w dwa silniki benzynowe o tym samym układzie cylindrów. Pierwszy zespół ma pojemność 142 koni mechanicznych i objętości roboczej 2.0 litra. Jeśli porównać to z innymi modelami silników, możemy śmiało powiedzieć, że nowością ma bardzo dobre parametry. „Hyundai Tussal” działa w dwie transmisje – pięć-Step „mechanika” lub quad-automatycznych skrzyń biegów z prędkościami przełączania. Druga jednostka ma nawet bardziej zaawansowane funkcje – moc 175 KM i pojemności roboczej 2,7 litra. Dostarczany z drugiego silnika „Hyundai Tussal” tylko automatyczną skrzynią biegów.

cena

Koszt nowego koreańskiego SUV waha się od 27 do 34 tysięcy dolarów. Jak widać, oryginalna konstrukcja i specyfikacje „Hyundai Tussal” mówić tylko na korzyść samochodu.