790 Shares 5497 views

Mazda Tribute ( "Mazda Tribute"): dane techniczne i opinie właścicieli

Mazda Tribute – popularny SUV, którego produkcja rozpoczęła się w 2000 roku. Ponieważ samochód został przekształcony wiele razy, i wydaje się dziś przed oczyma pojazdu, który spełnia wszystkie wymagania techniczne do transportowania wysoką przepuszczalność. Z biegiem lat, model „Mazda” staje się coraz bardziej „amerykański”, a końcowy wynik nabyte cechy poważanie i solidności. SUV posiada kilka modyfikacji, na przykład, dla krajów, które przyjęły ruch prawostronny, samochód jest dostępny z napędem na lewej stronie. Modele te są montowane w amerykańskich fabrykach koncernu Forda. A „konie żelaza” z prawego koła produkowany jest w Japonii.

Charakterystyka maszyny

Trzeba powiedzieć, że Ford odegrał w życiu samochodu decydującą rolę. Maszyna zaprojektowana w związku z tym obawy, a on ma również ten sam SUV – jak Ford Escape / Maverick. Różni się on od japońskiego kolegi i wygląd zewnętrzny, ale cech technicznych dzielą.

Kluczowe cechy

Troska „Mazda” w projektowaniu tego SUV nie zmieniła swoje zasady – orientacji sportowej i niespokojny „charakter” maszyn. Wszystkie te funkcje są w pełni przeniesione do Mazda Tribute. Samochód ma lekki i zwinny zarządzania, czuje się pewny siebie na drodze i zbierając dobre wyniki pod względem szybkości. Ponadto wyłącznym podwozie i sztywne ciało dają pojazd elegancki uchwyt. Zdaniem właścicieli samochodu łączy komfort kontroli samochodu osobowego i zaufanie samochodów terenowych. Warto powiedzieć kilka słów na temat zużycia paliwa w tym modelu znaku „Mazda”. Parametry techniczne producenta podano zużycie wynosi 8,5 litra na szosie iw mieście – 13,6 litrów. Po przeanalizowaniu opinie właścicieli, możemy śmiało potwierdzić te informacje. Samochód przyspiesza do 100 km / h do około 10,7 sekundy, a to jest stabilne wskaźniki Japoński SUV. Maksymalna prędkość , która może dotrzeć do SUV na szosie jest 174 kilometrów na godzinę.

Prześwit Mazda Tribute, opinie z których najbardziej entuzjastyczny, jest 216 mm, i jest to dobry wskaźnik drożności. Pomimo faktu, że ten samochód jest SUV, to nadal nie jest przeznaczony do trwałego jazdy off-road. Ponadto wielu właścicieli zauważyć, że wnętrze nie jest wystarczająco obesshumlen, a to o złej drodze może powodować nieprzyjemne wrażenie.

Specyfikacje coil

Podwozie tego SUV posiada wszystkie zalety samochodów Ford, czyli koncern dał jej wszystkie jednostki ich moc. Ponadto zawieszenie jest niezależne zawieszenie obu zestawów kołowych, a dzięki jakości ruchu ciała monocoque urządzenia jest bardzo wysoka. Szesnaście-calowe koła w sojuszu z szerokim zderzakiem dać ten śmiały typu SUV. Jego teren jest napisane dużą liczbę dobrych opinii właścicieli samochodów. Średnia ilość wszystkich modyfikacji moc wynosi 200 jednostek. Jest to dobra moc dla takiego dużego pojazdu. I jeśli model jest wyposażony w czterocylindrowy silnik i automatyczną skrzynią biegów, ma wszelkie szanse, aby stać się liderem na torze. Ponadto samochód posiada specjalny system napędu intelektualnej. Polega ona na podłączenie tylne koła, gdy przednie zaczynają się ślizgać. Ponadto, kierowca sam SUV może regulować ten proces – na desce rozdzielczej znajduje się przycisk funkcyjny. Dzięki niej napęd na wszystkie koła można podłączyć w miarę potrzeb, na przykład, na śnieżny rosyjskiej drodze.

Silnik i możliwość zasilania

Samochodów „Mazda Tribute” jest dostępny tylko z pięciu drzwi i inne modele nadwozia tego samochodu nie jest. Ale wielkość silnika są bardzo zróżnicowane – od dwóch do trzech litrów. Prawie wszystkie modele wyposażone są w silnik Ford Durtec 35. Ponadto różnorodność motoryzacji mogą być bardzo różne. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie wyróżnienia samochody tego modelu są klasyfikowane wyłącznie na wskaźnikach technicznych. I ogólny wygląd nie zmienia, możemy tylko powiedzieć, że gładkie linie i racjonalizację części są większe z każdym nowym modelu. Warto również zauważyć, że pojazd Mazda Tribute, parametry techniczne, z których my Lista może mieć zarówno mechaniczną i automatyczną przekładnię.

A co jest w środku?

Salon samochodowy „Mazda Tribute” (przeglądy właścicieli generalnie chwalą) ma, co do zasady, jasne wykończenie. Na przykład, modyfikacja „apartament” to naturalny beż skóra, która daje uczucie lekkości. foteliki samochodowe są dość szerokie, wyposażony ortopedycznej plecach. Ze względu na te cechy, właściciele samochodów mogą wygodnie przenieść do dowolnej odległości. Ponadto, podróże długodystansowe przyczynia się do faktu, że tylne fotele są określone w bardzo wygodne i duże łóżko. Mazda Tribute objętość bagażnika, a nawet transformator, to znaczy, może zmienić konfigurację i pomieścić pozagabarytowym. Jego objętość wynosi czterysta siedemdziesiąt litrów.

modele niezawodnościowe

Wnętrze pojazdu ma sześć poduszek powietrznych, które znajdują się na obwodzie pojazdu, a także przedni podwoiła. Ponadto, nawet w bazie opracowano system hamowania ABS i EBD dystrybutor amplifikacji. Sprzęt zapewnia również SUV światła przeciwmgielne, które są czasami konieczne w naszym klimacie. I komfort w sposób obsługiwane tempomatu i pełne akcesoria zasilające. Dla najbardziej wymagających osób producentów Ustaliliśmy filtr oczyszczający dla klimatyzatora.

Ogólnie można powiedzieć, że SUV Mazda Tribute to poważna konkurencja dla swojego kolegi składzie. Ma pozytywne cechy kilku parametrów. Ten wygląd, wygodny pokój i dobra obsługa i bezpieczeństwo. Niezawodność jest potwierdzona przez koncern „Ford”, chociaż japońskiego „Mazda” samo w sobie jest jednym z uznanych liderów na rynku motoryzacyjnym. Porządny wygląd i zuchwały charakter – to, co przyciąga wielu potencjalnych nabywców.