100 Shares 4058 views

„Nissan” -pikapy – wydajne i niezawodne maszyny

Nissan Motor Company jest Japoński producent, jeden z największych na świecie. Firma została założona w 1993 roku. Nissan posiada automakers firmy znajduje się nie tylko w Japonii, ale także w Meksyku, Wielkiej Brytanii, USA, RPA i tak dalej.

Klasyczne samochody z Nissan Motor Company zbudowany w oparciu o Nissan Terrano próbki – Program „Nissan” -pikapy. Model ten po raz pierwszy pojawił się w 1946 roku. Przez cały czas jego produkcji jest modyfikowany niezliczoną ilość razy: zróżnicowany wygląd, zmodernizowane osiągi, większy komfort.

Produkowane "Nissan" -pikapy Kabina w wersji dwu- lub cztero-drzwiowego. Przednie zawieszenie samochodu został zaprojektowany jako podwójne niezależne, i plecy – jak na utrzymaniu. Ponadto tylne zawieszenie miały pięć strumienia ciąg. Tutaj, napęd na cztery koła przełączane mechanicznie.

Pickup wyglądało prosty, ale atrakcyjny. Chociaż właściciele tego modelu jest bardzo popularny ze swojej jakości konsumenckiej, samochód nie miał fanaberie w urządzeniu. Pickup kabina wszystko zrobić prosto i kątowo zgodnie z zasadami minimalizmu. Załogowym „Nissan” -pikapy silne objętość silniki diesla, benzynowe 2,4 litra i 2.5, odpowiednio. Popularne samochody z silnikiem 2,5 Di posiada maksymalną prędkość, która jest tylko 160 kilometrów na godzinę. Nissan Pickup powstał od 1946 do 2005 roku.

Spójrzmy na „Nissan” -pikapy innymi modyfikacjami. Na przykład, samochód jest dostępny w tej serii od 2004 roku – Nissan Titan pełnowymiarowe. Model ten działa na platformie Nissan F-Alpha równocześnie z rozjazdów Infiniti QX56 i Nissan Armada. Samochód ten był nominowany w 2004 roku do premii North American Truck of the Year.

Titan jest produkowany samochód dostawczy Crew Cab i King Cab i platformy ładunkowej – krótki lub długi. Główną wadą jest brak silnika samochodu V6. Ponadto, kabina jest jeden rząd siedzeń, co zmniejsza komfort produktu.

Spróbuj oszacować siłę Nissan NP 300 Pick Up i jego wybitne w swojej klasie off-road opcji! Jest to doskonały model firmy „Nissan”! Pick-a-300 jest idealny do pracy w zakresie transportu ciężkich ładunków, a dla zwykłych podróży po mieście. Na nim, można nawet wybrać się na podróż. Bardzo trwały i niezawodny, że łatwo perevezot nieporęcznych przedmiotów. Ten samochód ma doskonałą obsługę. W Rosji, model ten jest znany jako wszystkie koła zmienności napędowego z podwójną kabiną. Kabina może pomieścić pięciu pasażerów i jest wyposażony w dwa rzędy siedzeń.

Komfort próbka jest wyposażony w klimatyzację i 16-calowe aluminiowe felgi z wypełniaczami skrzydeł. Wersja Premium jest wykonany ze stopniami bocznymi i radio z CD poziomie 2 DIN. We wszystkich wersjach pickup ma piec, immobiliser, podgrzewane fotele i tylną szybę.

W zależności od kąta podejścia układ osiągnie 31 stopni, a odstęp NP 300 podbieracza jest 0,230 m lub 0,240 m. Środek ciężkości jest zbyt niska. Dzięki temu podstawka odebrania parametrów rolki do 48 stopni. Nissan NP300 łatwo być opanowane Fordowi pół metra głębokości. Ponadto, urządzenie jest w stanie natychmiast rozwiązać podnoszenia kąt 39 stopni. Gdzie inne maszyny nie może się poruszać, pick-up łatwo ciągle w ruchu.

Och, to niesamowite "Nissan" -pikap! Zdjęcia można podziwiać nieskończone. Ale to nawet lepiej, aby spróbować go nosić w najbardziej zróżnicowanych ładunków o wadze do 1 tony i do ciągnięcia przyczepy o masie do 3 ton. Po tym wszystkim, dość przestronne łóżko długość 1485 mm ładunek na to pozwala.