794 Shares 8948 views

"Toyota Land Cruiser 200": tuning, opisy, specyfikacje i opinie

"Toyota Land Cruiser 200" – SUV Premium wymiarowy, bardzo popularny w Rosji. Taka szeroka dystrybucja samochodu zmusza kierowców do próbują jakoś przeznaczyć swój pojazd i podkreślić swoje zalety. Najlepszym rozwiązaniem dla realizacji tych pomysłów do życia jest off-road strojenie. „Toyota Land Cruiser 200” w tym celu wyposażone w różne akcesoria, które zwiększają jej przepuszczalność.


front kit

Zmiany w wyglądzie i cechach technicznych samochodu zawsze zaczynają się od przedniej części ciała. Podkreślić brutalne projektowanie maszyn i offroad jego postać będzie zainstalować kengooryatniki. Najlepszym rozwiązaniem – wysoki kenguryatnik z niższym ochrony samochodu zderzaka. Taki szczegół wykracza poza zderzakiem, chroniąc w ten sposób części ciała przed uszkodzeniami powodowanymi przez zderzenia czołowego, a dolna krawędź biegu dodatkowo obejmuje go z różnych wysokich przeszkód – śnieg, granice, krzewów.

Nieco wcześniej, w celu dostrojenia „Toyota Land Cruiser 200” został wyposażony kengooryatniki produkcji niemieckiej. Jednak w ostatnich latach eksperci dostrajającemu studio wolą elementy krajowej body kit, że jakość w żaden sposób gorsze od zagranicznych analogów, ale są jednocześnie ułamek. Dlatego, jeśli planujesz zainstalować kengooryatniki dla „Toyota Land Cruiser 200” strojenie powinno rozpocząć modelu LCN1 produkowany producenta krajowego „Tehnotek”.

Nie mniej popularne niż kengooryatniki cieszyć się niższą ochronę zderzaka jak straż miejska. Stały się one popularne, ponieważ zostały ulepszone właściwości aerodynamiczne zaktualizowanego „Toyota”. Na samochód „Toyota Land Cruiser 200” strojenie jest rzadko masywny Właściciele starają się nie powiesić całkowite wyposażenie maszynowe.

Podwójna ochrona zderzak pozwala pokryć dolną część całej długości samochodu i zapobiega slack podczas zderzeń i oddziaływań. Ponadto, jest bardzo estetyczny i atrakcyjny wygląd, dzięki czemu jest tak popularna wśród fanów tuningu.

listwy progowe

Wypełnij z „Land Cruiser” klasycznych czarnych parapety z tworzyw sztucznych. Nieco upiększyć i zróżnicować ich wygląd zewnętrzny może zainstalowaniem Edging wykonany ze stali nierdzewnej.

Jeśli progi nie są spełnione regularne pojawianie się na ich miejscu można ustalić te, które wykonane są z blachy aluminiowej i rur ze stali nierdzewnej. elementy te wyglądają na SUV jest znacznie lepsza, a ich duże rozmiary są bardziej komfortowe podczas lądowania, lądowanie w samochodzie. Optymalna średnica body takiego dużego SUV jako „Toyota Land Cruiser 200” – to 76 mm. On dobrze wpisuje się w ogólny projekt i nie będzie zbyt kontrastuje z pozostałymi elementami tuningu.

tylny fartuch

Optymalne dla „Toyota Land Cruiser” Strojenie tył – to podwójne kątowe rury łączące zarówno atrakcyjny wygląd i dobre cechy bezpieczeństwa. Zajmują one prawie całą długość zderzaka, ale konieczne jest zainstalowanie miejsce hak, który odgrywa ważną rolę dla tych, którzy wolą na świeżym powietrzu.

Jeśli instalujesz hak nie jest wymagane, ale wskazane jest maksymalna ochrona tylnego zderzaka, możliwe jest ograniczenie instalacji stałej ochrony z podwójnymi kątami. Organ ten zestaw elementem całkowicie zakrywa tylny zderzak, ale ma wadę: zbyt dużo wagi i wymiarów. Zwykle nie pociąga za sobą instalację pojedynczych części i pojedyncze tuby strojenia. "Toyota Land Cruiser" – taki duży SUV, który przegrali. Ze względu na ten samochód wygląda zbyt nagie i niedokończone.

Chip-tuning

„Toyota Land Cruiser 200” ma dobre właściwości techniczne i właściwości użytkowe, pozwala pokonać różne przeszkody. Mimo to, wielu kierowców stara się zwiększyć podstawowe parametry, tworząc maszynę, w pełni dostosowaną do warunków rosyjskich drogach. Idealny do tego celu – chip tuning. "Toyota Land Cruiser 200," Diesel poddaje się migać, dostaje zmienić wydajność:

  • Zwiększenie zdolności przez 48-51 KM.
  • Obniżenie zużycia paliwa.
  • Wzrost momentu obrotowego o 69 Nm.

Ponowna instalacja oprogramowania poprawia reakcję samochodu na naciśnięcie pedału gazu, dynamika, przyspieszenie i manipulacja na trudnych torach, które pozwala w pełni uwolnić pełny potencjał „Toyota”.

Jednak warto pamiętać, że prawidłowo uznał procesor samochód dostrajania może spowodować utratę gwarancji, więc wybrać firmę, która będzie pracować nad poprawą komponent techniczny, należy być bardzo ostrożnym. Najlepszym rozwiązaniem – jest zainstalowanie europejskiego oryginalne ECU, co zwiększa moc silnika, „Toyota” przez około 50 koni mechanicznych. Ponadto, po takiej procedury nie gwarantuje nieważne. W porównaniu z rówieśnikami, więc komputer jest droższe, ale jakość i wydajność jest o wiele lepiej.

strojenie wnętrze

strojenie wnętrze „Toyota” rozpoczyna się zawsze z pełnym wewnętrznych banerów – często rodzimy materiał jest zastąpionych przez sztuczną zamszu lub skóry. Kolorystyka może być bardzo różny – najważniejsze, że wybrana opcja nadaje się właściciel samochodu i nie powoduje dyskomfortu.

Poszczególne elementy mogą być ozdobione wstawki z drewna szlachetnego: Te elementy są zamontowane na drzwiach, desce rozdzielczej, drążek zmiany biegów i konsoli środkowej samochodem „Toyota Land Cruiser 200”. strojenie wnętrze jest rzadko ogranicza się do tych manipulacjach, że wielu właścicieli próbują dać oryginalność i indywidualność swojego samochodu nawet przez swoją biżuterię z kryształkami i kamieni szlachetnych.

Czy lub nie? opinii właścicieli

Ogólnie rzecz biorąc, jeden z najbardziej popularnych pojazdów off-road, mające dobrą przepuszczalność, yavlyatsya „Toyota Land Cruiser 200”. Strojenie do samochodu – nie najbardziej prosta i łatwa procedura wykonywana, jak mówią kierowców. Ponadto, taki pojazd wymaga inwestycji uaktualnić bardzo dużych ilości: wysokiej jakości części i specjalistów pracujących nie będzie kosztować ani grosza. Jednak właściciele tych maszyn wskazują, że wynik będzie wart swojej ceny. Fakt, że taki pojazd użytkowy strojenie nie tylko przyczynia się do poprawy jego wyglądu. Kierowcy szczególnie podkreślić, że pozwala kilkakrotnie zwiększyć właściwości techniczne i parametry operacyjne.