454 Shares 8252 views

GX460 „Lexus” – charakterystyczne SUV przybysz

GX460 „Lexus” można uznać za pretendentem być liderem pod względem upływu uliczek miejskich i większość tego terenu. Ten samochód jest zbudowany na podstawie takich modeli znanych jako „Toyota Land Cruiser”. Ale, w zasadzie, obserwując już ugruntowaną tradycję konkursu „Lexus” wzrosła do poziomu wyższego niż maszyną, z którą jest stale porównywane.

na zewnątrz

Więc, co jest pierwszą rzeczą, jaką można powiedzieć o GX460 „Lexus”? Po pierwsze, co to maszyna, w której wreszcie oryginalny design. Twórcy postanowili porzucić wszystkie elementy, które stały się już tradycyjnym pod względem stylu. Rzeczywiście, wcześniejsze modele były podobne do siebie – i tak przez cztery kolejne lata. I wreszcie, zespół wydał GX460 „Lexus”! Zaktualizowana przednia i tylna, zmodyfikowane światła, całkowicie różne linie nadwozia, aerodynamiczny wygląd – teraz coś naprawdę to po prostu nie będzie działać, aby porównać z „Toyota”.

Salon, wnętrze i ergonomia

Od innowacje dotyczyły kabinę, można wspomnieć, być może, tylko kosmetycznych. Można zobaczyć nowy nowoczesny system multimedialny, który jest bardzo miły dodatek. Jest on zgodny z wszelkimi i wszystkimi wymogami i normami w 2014 (kiedy został wydany w związku z samochodem). Istnieje szeroki 8-calowy kolorowy wyświetlacz oraz opcjonalnie port USB.

Nawiasem mówiąc, co projektanci wnętrz zdecydowali się opuścić praktycznie niezmienione – nie jest złe, gdyż nawet plus. Udało się zachować wszystkie najlepsze cechy modelu. I obejmują one doskonałą izolację, komfort i przestronność. Trzy główne cechy, które potencjalny nabywca bierze pod uwagę przy wyborze samochodu. Wszystko to jest naprawdę na najwyższym poziomie. Nawet wtedy, gdy maszyna spełnia dołach, guzki i wybojów, wszystkie dźwięki są wchłaniane. W ogóle, samochód jest komfortowy. Sprzyja również wygodne krzesła, w którym wszyscy pasażerowie, i, oczywiście, kierowca czuje się świetnie.

Od cech technicznych

Być może to jest główną częścią, która dotyczy „modelowego” Lexus GX460. Nowy samochód podoba potencjalnych nabywców jego pojemności. Model ten jest wyposażony w doskonałej 4,6-litrowy silnik benzynowy, który wytwarza 296 „konie”. Ta jednostka napędowa pracuje 6-biegową automatyczną skrzynią biegów. GX460 „Lexus” jest zdolne do przyspieszania aż do stu kilometrów od nieco ponad osiem sekund. Z tym wszystkim waży 2,5 tony!

W pojeździe nie ma prawie żadnych huśtawka z korpusu, dzięki czemu obsługa jest znacznie poprawiona. Nie ma banków, a raczej są jednak kosztem stabilizatorów natychmiast wyciszony. Ale jego wady są również dostępne. Należą do nich brak zawartości informacyjnej dla pewnego układu kierowniczego. Ale jednak GX460 „Lexus” zachowuje się na drodze i na torze jest bardzo przewidywalny.

Nawiasem mówiąc, warto pamiętać o jednej niuansów. „Lexus” GX460, które w większości pozytywne opinie – SUV, nie zapomnij o tym. Jest wystarczająco trakcji, aby poradzić sobie z strome podjazdy i wysokiej jakości światła przeciwmgielne zapewniają doskonałą widoczność w warunkach deszczu i we mgle. Jedyną trudnością, z jaką model nie jest bardzo dobry w radzeniu sobie – to zręczne manewry od małych obiektów. Lepiej na nowym „Lexus”, aby przejść bezpośrednio na kamieniu, niż starać się go wyprzedzić.

modyfikacje

I wreszcie, kilka słów o kosztach. Brand new „Lexus” dostępny jest w pięciu wersjach. Komfort 5S sprzedał prawie trzy miliony rubli. 5S wykonawczym – 3,146 mln rubli. 7S wykonawczym – 3.283 mln rubli. 7S i Premium w wersji Luxury 7S – 3,43 mln i 3.541 mln rubli, odpowiednio. Wszystkie modyfikacje są różne meble, projektowanie wnętrz i pewne modyfikacje. I tak, w zasadzie wszystkie są w ich własnego dobra.